Přidej zprávu »
Jarda: Dnes má svátek ta ....co noci upije. Lucie, spoluzakladatelka našeho motoklubu.
DáDa: Všechno nejlepší Danum k svátku přeji DáDa
Jarda: Přidány návrhy na výlety v roce 2018. V sekci Ke stažení je lze stáhnout a pracovat s nimi.
Jarda: Požádal jsem p. Šimka, aby byly trika do našeho setkání na Bohdašíně. Nebyly. Slíbil mi ten týden potom. Nebyly. Tak co se asi tak dá dělat. Naštěstí nejsou teď potřeba, protože obvykle je používáme jen na naše akce a výlety. A ty, jak je známo, až do jara žádné nebudou. Takže nezbývá než vydržet.
Dáša PPS: Tak Jirko,to se ti povedlo.Zasmála jsem se! Dádo vydrž.
Jirka: Dádo vydrž a budou i trika
DáDa: Di ůž budou tí trika
Dáša PPS: Škoda,ale bereme na vědomí!Jestli vymyslíte náhradní termín,tak budeme rádi.
Milan TU: Zítřejší cesta do Karpacze se y technických důvodů nekoná.
Milan TU: Sraz na koupání do Karpacze je ve středu 29. 11. ve 13.00 hodin v Libči u hřiště. Vstupné je 36 zlotých (bohužel nemají slevy pro důchodce :-). odkaz »
Milan z Malych: Do Polska nejedeme,Milan TU to ví.Užíjte si to.
Jarda: Dnes byl nádherný den a já ho promarnil služební cestou do Mšena. Na koupání mě neužije, takže já nic. Ale užijte si to.
Dáša PPS: Přátelé, tak kdo se přidá ve středu 29. listopadu na výlet do Karpacze odjez cca 10 hod. upřesní Milan TU, je zapotřebí se co nejdříve přihlásit, aby se uspořádala místa v autech, kdo s kým pojede a kde se sejdeme.
Jarda: Je pondělní ráno a počasí mě již definitivně připravilo o iluze, že se snad ještě přece jen letos svezu. Nenachumelilo moc, ale přece jen je již bílo. A na "letňákách" se jezdit nesmí. Tak asi opravdu přijde na řadu plachta. Škoda. Dostal jsem nějaké návrhy na cesty v roce 2018, tak se budu věnovat tomu. Mějte se prima, a pokud máte nějaký pěkný nápad, tak sem s ním.
cynda64: Bohdašín odkaz »
Milan TU: Přidávám pár fotek z Bohdašína a už se těším na jaro :-) odkaz »
DáDa: Bohdašin bil super děkujeme za setkání letošní rok byl super další rok se určitě polepšime než ten hle rok zato jak se nám porouchalo dobíjení příští rok v létě mužem jet na Dvou deni výlet jednou v červnu a jednou v červenci a jednou v srpnu ahoj Jardo
Jarda: Setkání na Bohdašíně je za námi a zde je pát fotek odkaz »
ludek ZAPLATILEK: S TĚŽKÝM SRDCEM A POHNUTOU MYSLÍ OZNAMUJI VŠEM MÝM KAMARÁDŮM , ŽE I JÁ JSEM PRO LETOŠEK VČERA ZAGARÁŽOVAL. SE SLZOU V OKU ZÍTRA ALE DORAZÍME DO BOHDAŠÍNA.
Jarda: Využil jsem dnešního krásného počasí a podnikl malý výlet. Pár fotek je zde odkaz »
Jarda: Pro zapoměnlivé připomínám sobotní setkání v hostinci na Bohdašíně. 18.11.2017 v 18 hodin. Zde je trasa z Úpice odkaz »
Olda PPS: Tak jsem před týdnem také zazimoval a jsem spokojen s letošní sezonou neboť pohodových 9500 km není to nejhorší, až budu v důchodu tak to snad bude ještě lepší
DáDa: Ař bude triko tak si přijdu k tobě na pišmi prosím kolik bude stát dík
Jarda: Kdy budou trika nevím, protože je já nevyrábím. Ale až budou, tak mě dají vědět. Požádal jsem je, aby byly do 18.listopadu, na setkání. Uvidíme.
DáDa: Di úř budou trika
Milan TU: Už jsem zazimoval :-) odkaz »
Jarda: Jak jsem tak sledoval počasí a dění na silnicích, tak sobota byla asi poslední schopný den na svezení. Přesto zůstávám mírný optimista a ještě zazimovávat nebudu.
Milan TU: Dnes se omlouvám, ale musím s rodinou na dušičky :-(
cynda64: Je moc zima necháme to na jindy.
cynda64: V 10 hodin na benzince ve městě.
DáDa: Zítra se jede sobotu
Jarda: Není mi nic, ale nejspíš nebudu moci jet. Tečka.To že jsem to naplánoval je jedno. Pokud někdo pojede, může jet podle toho, nebo podle svého. Nikde není psáno, že se musí jet takto. Dádo, klidně to zorganizuj Ty. Jen Ti poradím sejít se na pumpě ve městě. To je asi jednodušší.
DáDa: Co ti je že ty nemůžeš jet dyt sy ty vímyslel a naplánovat výlet
DáDa: Co ti je že ty nemůžeš jet dyt sy ty vímyslela a naplánovat výlet
Milan z Malych: V sobotu nejedeme,na nás je už chladno.
Milan TU: Nový přírůstek v muzeu - krásná Jawa 350 :-) odkaz »
Jarda: Ja nemohu jet, nek do se ujmete organizace.
DáDa: Kolik je sraz na benzínové pumpě
DáDa: Sobotu jedeme na výlet
Dáša PPS: My v sobotu nemůžem,ale počasí by mohlo dopadnout. Jestli pojedete,tak si to užijte.
Jarda: Trochu jsem to upravil. odkaz » První krátká zastávka v lázních Velichovky, oběd U kanonýra Jabůrka v Sadové, zastávka u památníku na Chlumu, na skok Hořiněves s rodným domkem V. Hanky, Přes Hřibojedy s možností navštívení Braunova Betlému, káva v Kuksu a domů. Je to jen něco málo přes 100km, časově tak 4-5 hodin, podle počasí a nálady.
Jarda: Už jsem jednou navrhoval třeba toto odkaz » Není to daleko, obšd někde po cestě.
Jarda: To je výborný nápad, ale tak na léto. Celá cesta by trvala 7-8 hodin. To je při studeném počasí docela dost. Tady je mapa odkaz » . V tuto dobu je třeba podniknout něco kratšího, protože vyjet v 10 hodin, tak přijedeme tak v 17, nebo 18 hodin a to je již tma a zima. Přemýšlej dál.
DáDa: Co je plánu v sobotu má být pěkně tak bysme mohli jet na mali výlet. Co třeba na oběd do kerska a spět na sobotku na kafíčko. Pak domu
Jarda: Zajímavosti o místech, která jsme letos navštívili. odkaz » a zde odkaz »
DáDa: Děkuji za za tričko s dlouhým rukávem motyv DáDa děkuji
Jarda: Trika objednam, neni problem. Nikdo dalsi se tedy nehlasi?
Luděk: Ahoj Jardo,prosím tě,pokud je ještě možné objednat triko s vaším logem,tak mi volal Mirek z Olešnice,že by měl také zjem o velikost xl s nápisem Mirek.Děkuji ti.
Dadaz: Zas M vel dík
Milan TU: Na zítra 25. 10. jsme domlouvali výlet do Karpacze, ale vzhledem k počasí to asi nevyjde. Pokud se ale zítra počasí umoudří, během dopoledne se ještě domluvíme :-).
Jarda: Kdyby bylo o víkendu opravdu pěkně, pak můme udělat malý výlet jen po našem kraji. Třeba tohle odkaz »
Jarda: Přátelé, má někdo ještě zájem o tričko? Zatím se ozval Luděk a Dáda. Ať nemusím jet do Kostelce desetkrát.
luděk: Ahoj Jardo,já bych chtěl triko velikosti- L.Jsem velký přes prsa. Moje přezdívka je soptík. Díky moc.
Jarda: Dádo, musíš říci jakou velikost, u Tebe to bude buďto M, nebo L. Jestli mají trička s dlouhým rukávem nevím, vždy jsme měli krátký rukáv.
DáDa: Ahoj Jardo ci taky udělat tričko s dlouhým rukávem motyv DáDa děkuji
Jarda: Tak kluci díky za připomenutí. Skleroza je hrozná věc, ale nic s tím nenaděláš. Ty trika nejsou problém. Stačí napsat jakou velikost, já mám např. XL. A napsat, co chceš mít na rukávě. Buďto jméno, nebo přezdívku. Podle svého uvážení. S námi jel Tosha, a polovina ho nezná jak se opravdu jmenuje. Pro nás je to Tosha.Trika nechávám dělat v Č. Kostelci. A ty poslední, protože dělal jen dvě stály 280,- Kč, komplet. Přátelé, pokud tedy někdo další chce triko, tak napište, ať se to dá dělat najednou. Jak vypadá víte, nebo ho lze prohlédnout na těchto stránkách v sekci Motoklub. Podobně to je i s nášivkou. Malá stála 70,- Kč.
Luděk: Ahoj Jardo,chtěl jsem se tě zeptat,jestli by bylo možné objednat si triko s vaším logem .
Luděk: Ahoj Jardo,já z Čisté u Horek jsem Luděk/SUZUKI INTRUDER a Mirek je z Horní Olešnice / Yamaha virago.
Jarda Bat.: Projížďka 21.10.2017 odkaz »
Jarda: Fotky jsou k dispozici a pár vět o cestě také. Mám prosbu pro kluky od Čisté. Napište mi jména. Pamatuji si jak jsem v desíti letech jel na kole Pionýr v prvomájovém průvodu, ale vaše jména jsem hned po seznámení zapoměl. Proto my máme na rukávech triček jména, respektive přezdívku, pod kterou se známe.Té zapomětlivosti ve stáří se nějak říká, ale skléroza mi nedovolí vzpomenout si.
DáDa: Ahoj Milane z malélejch škoda žesi nejel byloto super výlet byly sme na zámecké cukrárně bylo to překvápko pro tátu taky sme oslavily můj svátek byly sme ve vysokém mějtě v muzeum karosarny
Jarda: Zase jsem druhý s fotkami z dnešního výlet odkaz »
Milan TU: Foto z dnešního výletu (21. 10. 2017) odkaz »
Milan z Malych: My nejedeme,pojedeme tak maximálně odpoledne do Novače na kavu.Počasí nic moc.
Jarda Bat.: Dáda má hodně peněz tak jedem.
Ruda+Dana: Taky jedem.
DáDa: Zítra má být podle nové události polojasno 12/14 stupňů
Milan TU: Pokud bude slušné počasí, zítra jedeme :-)
Jarda: Pokud bude slusne pocasi, pak v 10,00 na pumpe ve Rtyni v P. Uvidime. Vstupne do muzea pro seniory je 30,. Kc. Vezmi si dost penezna tu oslavu.
DáDa: Ahoj Jardo kam máš plánu jet na oběd co třeba do tyto hospody čestická hospoda tam sme byly Cynda a DáDa a Zdeněk Kubíček a Maj tam moc dobré jídla a dobré přijatelné ceny není to ňak drahé
DáDa: Já sem nenašla na stránkách muzea vstupní
DáDa: Jedem dej vědět kolik hod
Jarda: A nebo tohle odkaz » , ale to jen kdyby bylo opravdu pěkně.
Jarda: Přátelé, Dáda by nás a tátu chtěla pozvat do cukrárny na oslavu svátku a narozenin Cyndy. Abychom to splnili, vymyslel jsem trasu do Vysokého Mýta. Navštívíme Hejhalovu cukrárnu na náměstí a zároveň muzeum karosárny Sodomka tamtéž. Vše je na jednom náměstí. A pak již zpět. Viz odkaz » . Záleží ovšem na počasí. Je skoro poledne a svítí sluníčko, ale přes mlhu. Takže pro jistotu běžte odvolit dnes, kdyby se to zítra povedlo. Sraz by byl mimořádně na pumpě ve Rtyni, tady je vše rozkopané. V kolik hodin uvidíme podle předpovědi.
DáDa: Já sem Něla svátek má táta má 25.10 narozky žebych meto oslavily kávou a zákusek jeto překvapení pro tátu
Jarda: Dádo, zatím jsme žádný výlet nenaplánovali. Takže je zbytečné teď psát v kolik je sraz. A skutečno to je dnes už zavislé na počasí. To až v pátek bude asi nejlepší předpověď. Tak vydrž.
Dada: Sobotu má být pěkně kolik je sraz na benzínové pumpě Sychrov jasem už těším na výlet
Jarda: A ještě se mrkněte jednou do Hostinného odkaz »
Jarda: Zpráva pro Dádu. Holka nevím, ale na sobotu je předpověď počasí docela nepříznivá. To ovšem neznamená, že nemůže být lépe. Cestu jsi naplánovala dobře, jen nevím kam na rybu. K Rybákovi, nebo do drahého Flliperu, nebo kam? Pokud bych jel někam na výlet, pak bych spíše hledal místo, kde bude tepleji. Ale to se obvykle ukáže až v pátek navečer, před zprávami. Jinak je to předpověď taková asi.
Jarda: Tak i já přidávám fotky z dnešního výletu odkaz »
ilan TU: Foto z dnešního výletu do Mladé Boleslavi odkaz »
Jarda Bat.: Zítra musím pracovat.
Jarda: ZÍTRA SE JEDE! Odjezd v 10,00 do Mladé Boleslavi, muzeum Škoda. První zastávka asi v 10,30 v Pilníkově na pumpě. Možno natankovat. Druhá asi 10,45 v Čisté pro kluky.Zastávka na kávu buď v Sobotce, nebo na pumpě před Jičínem. Z Boleslavi to vezmeme někudy domů. To se domluvíme.Doufám tedy, že nás pojede víc nežli pět.
Milan TU: Fotky z nedělního výletu na Sendraž, přes Dobrošov a nakonec muzeum Škodovek v Trutnově odkaz »
Milan z Malych: Tak jak? Jedeme zítra někam nebo né,nikdo se neozval,ani Milan TU.Přitom jsme se domlouvali,že v utery někam pojedeme.
DáDa: Ahoj Jardo sobotu bysme mohly zajet do Polska na rybu trasa je ÚPICE - SUCHOVRŠICE-ADAVOV - POŘÍČÍ BERNARTICE KRÁLOVÉC ŁUBAWKA NA KRALOVICI SI VIMĚNIME PENÍZE na motorka je opraven táta proni s tynou jely ahoj Jardo
Milan z Malých: Jardo,to myslíš Milana TU?Já bych se stratil,však víš jakou já mám orientaci.
Jarda: Vzhledem k počasí se dá odjet v 10,00 hodin. Maximálně se může někde objevit chvilku trochu mlhy. Kdyby se mi nepodařilo odjet, tak si tu úpickou partu vezmi Milane na starost.
Milan z Malych: Má být poslední pěkný den,tak ho musíme využít,trasy jsou pěkné,u Turnova je po cestě hrad Hrubý Rohozec,pokud bychom se chtěly zastavit.Hlavně napište v kolik hodin a kde bude sraz.
Jarda: Nebo třeba tohle odkaz » těch možností je celá řada. A všude se za krásného počasí jede parádně.
Jarda: Jedna z možných tras odkaz »
Jarda: Uvidím jestli se mi zítřek povede. Dnes musím odjet do Chotěboře. Včera byli naši kluci v muzeu Škoda v Boleslavi, ale žádné nadšení nebylo. Nicméně jistě stojí za shlédnutí. Navíc důchodci to mají za 35,- Kč. Potom se dá jet někudy domů. Třeba přes Branžež na Hrubou Skálu a přes kopec na Semily. To už je celkem jedno. K večeru mohu připravit itinerář, i kdybych nejel, tak ho lze použít.
Milan TU: Původně jsme chtěli vyrazit na koupání do Karpacze, ale mají od pondělí do středy pro veřejnost zavřeno, tak se chystáme někam zítra (Eva je dnes v práci a taky se chtěla svézt), někdo chtěl do muzea škodovek, a tak zkus prosím vymyslet další trasu :-)
Jarda: Vzhledem k tomu, že jsem se stal polovičním Prduchem nebudu asi moci jet. Chyběl jsem v pátek. Ale kdyby náhodou, tak kam se chystáte a kdo tomu bude velet? Abych věděl, jestli se mám snažit zmizet z práce.
Jarda: Bylo nádherné nedělní odpoledne, tak jsme vyrazili na kávu na Sendraž. Bylo zde plno lidí, nádherná příroda a pohoda. Pak jsme jeli obvyklé kolečko přes N. Hrádek a Dobrošov. Tady bylo motorek a neustále někdo přijížděl a odjížděl. Potom jsme vyzkoušeli novou silnici z Hronova do Č. Kostelce. Škoda jen, že ten kilometr od Bohdašína do Rtyně neudělali. To kazí celkový dojem. Jinak prima svezení.
Luky76: Čau Jardo my přijededm možná malinko pozdějc vskazuje Milan Tu
Milan z Malych: Jardo a co výlet v uterý s důchodcima,
Jarda: Myslím si, že tak kolem půl jedné. Jak stihneme oběd. Chtěl bych se ještě trochu projet, ale zatím nemám plán.
DášaPPS: V kolik vyrážíte?
Jarda: Odpoledne bude urcite krasne, tak jedeme na kavu na Sendraz.
BlueBoard.cz ShoutBoard