Přidej zprávu »
Jarda: A ještě se mrkněte jednou do Hostinného odkaz »
Jarda: Zpráva pro Dádu. Holka nevím, ale na sobotu je předpověď počasí docela nepříznivá. To ovšem neznamená, že nemůže být lépe. Cestu jsi naplánovala dobře, jen nevím kam na rybu. K Rybákovi, nebo do drahého Flliperu, nebo kam? Pokud bych jel někam na výlet, pak bych spíše hledal místo, kde bude tepleji. Ale to se obvykle ukáže až v pátek navečer, před zprávami. Jinak je to předpověď taková asi.
Jarda: Tak i já přidávám fotky z dnešního výletu odkaz »
ilan TU: Foto z dnešního výletu do Mladé Boleslavi odkaz »
Jarda Bat.: Zítra musím pracovat.
Jarda: ZÍTRA SE JEDE! Odjezd v 10,00 do Mladé Boleslavi, muzeum Škoda. První zastávka asi v 10,30 v Pilníkově na pumpě. Možno natankovat. Druhá asi 10,45 v Čisté pro kluky.Zastávka na kávu buď v Sobotce, nebo na pumpě před Jičínem. Z Boleslavi to vezmeme někudy domů. To se domluvíme.Doufám tedy, že nás pojede víc nežli pět.
Milan TU: Fotky z nedělního výletu na Sendraž, přes Dobrošov a nakonec muzeum Škodovek v Trutnově odkaz »
Milan z Malych: Tak jak? Jedeme zítra někam nebo né,nikdo se neozval,ani Milan TU.Přitom jsme se domlouvali,že v utery někam pojedeme.
DáDa: Ahoj Jardo sobotu bysme mohly zajet do Polska na rybu trasa je ÚPICE - SUCHOVRŠICE-ADAVOV - POŘÍČÍ BERNARTICE KRÁLOVÉC ŁUBAWKA NA KRALOVICI SI VIMĚNIME PENÍZE na motorka je opraven táta proni s tynou jely ahoj Jardo
Milan z Malých: Jardo,to myslíš Milana TU?Já bych se stratil,však víš jakou já mám orientaci.
Jarda: Vzhledem k počasí se dá odjet v 10,00 hodin. Maximálně se může někde objevit chvilku trochu mlhy. Kdyby se mi nepodařilo odjet, tak si tu úpickou partu vezmi Milane na starost.
Milan z Malych: Má být poslední pěkný den,tak ho musíme využít,trasy jsou pěkné,u Turnova je po cestě hrad Hrubý Rohozec,pokud bychom se chtěly zastavit.Hlavně napište v kolik hodin a kde bude sraz.
Jarda: Nebo třeba tohle odkaz » těch možností je celá řada. A všude se za krásného počasí jede parádně.
Jarda: Jedna z možných tras odkaz »
Jarda: Uvidím jestli se mi zítřek povede. Dnes musím odjet do Chotěboře. Včera byli naši kluci v muzeu Škoda v Boleslavi, ale žádné nadšení nebylo. Nicméně jistě stojí za shlédnutí. Navíc důchodci to mají za 35,- Kč. Potom se dá jet někudy domů. Třeba přes Branžež na Hrubou Skálu a přes kopec na Semily. To už je celkem jedno. K večeru mohu připravit itinerář, i kdybych nejel, tak ho lze použít.
Milan TU: Původně jsme chtěli vyrazit na koupání do Karpacze, ale mají od pondělí do středy pro veřejnost zavřeno, tak se chystáme někam zítra (Eva je dnes v práci a taky se chtěla svézt), někdo chtěl do muzea škodovek, a tak zkus prosím vymyslet další trasu :-)
Jarda: Vzhledem k tomu, že jsem se stal polovičním Prduchem nebudu asi moci jet. Chyběl jsem v pátek. Ale kdyby náhodou, tak kam se chystáte a kdo tomu bude velet? Abych věděl, jestli se mám snažit zmizet z práce.
Jarda: Bylo nádherné nedělní odpoledne, tak jsme vyrazili na kávu na Sendraž. Bylo zde plno lidí, nádherná příroda a pohoda. Pak jsme jeli obvyklé kolečko přes N. Hrádek a Dobrošov. Tady bylo motorek a neustále někdo přijížděl a odjížděl. Potom jsme vyzkoušeli novou silnici z Hronova do Č. Kostelce. Škoda jen, že ten kilometr od Bohdašína do Rtyně neudělali. To kazí celkový dojem. Jinak prima svezení.
Luky76: Čau Jardo my přijededm možná malinko pozdějc vskazuje Milan Tu
Milan z Malych: Jardo a co výlet v uterý s důchodcima,
Jarda: Myslím si, že tak kolem půl jedné. Jak stihneme oběd. Chtěl bych se ještě trochu projet, ale zatím nemám plán.
DášaPPS: V kolik vyrážíte?
Jarda: Odpoledne bude urcite krasne, tak jedeme na kavu na Sendraz.
Milan TU: Přestože jsme to pojali jako rozloučení s motosezonou doufám, že se ještě letos svezeme :-) odkaz »
Jarda: Fotky z dnešního Hostinného jsou zde odkaz »
Milan TU: Včerejší páteční odpolední výlet na rybu do Polska odkaz »
Jarda: Cesta do Hostinného je trochu komplikovaná a potrvá cca 45 minut. Odjezd od pumpy na Sychrově v 11,30. Občerstvení bude až na Pecce. Tam je zároveň setkání majitelů vozidel Škoda 110R. Tak alespoň bude na co koukat. Dnes odpoledne mi to nedalo a udělal jsem si malé kolečko přes Hronov, Polici, Teplice a Adršpach. Bylo krásně, tak toho musíme využít.
Milan z Malych: Jardo,v kolik hodin bude sraz do Hostinneho?
Jarda: Skoda ze mam hlidani. Jel bych taky. Tak snad az zitra. Uzijte si to.
Jarda Bat.: Dnes jedem na Polsko .Ve 13.00 z Libče
DáDa: Mi sobotu nejedeme motorka není kupje
LEV: V sobotu se sice koná Hostinné, ale toto by mohlo být taky zajímavý a bylo by to hezké zakončení sezóny. odkaz » !/sezona/279/motoshow-rekord/o-akci
Lucka: Ahoj všem, zveme Vás na tradiční moto setkání na Bohdašíně 18.11.2017 od 17 hodin.
JardaBat.: Zítra má být slušné počasí, musím provětrat koně. Asi do Polska na rybičku. Ráno bude moudřejší.
DáDa: Pojedeme
Milan z Malych: Taky pojedeme,záleží na počasí.
tosha: Když bude dobré počasí (jako že bude )tak jedeme taky do Hostinnýho a odtud co nejrychleji a hlavně pohodě na gablík do kempu!
DášaPPS: Chystáte se někdo do Hostinného? Počasí by mělo dopadnout.
DáDa: Ahoj Jardo hynkoj sem Otom sedkani psala že jedem na Bohdašin, sobotu mabyt slunečno od padka do úterý mabyt slunečno
Jarda: Sice je na to ještě čas, ale poznamenejte si, že 18.11.2017 , v 18,00 se koná tradiční setkání členů a příznivců Motoklubu Úpicko v hostinci Na Bohdašíně.
Jarda: V sobotu je tradiční Uzavírání šoupátek v Hostinném, ale kdo ví, co nám přichystá počasí. Kdyby se přece jen umoudřilo, tak se tam vypravíme. V pátek navečer budeme moudřejší.
DáDa: Sobotu se těš mi pojedem
Jarda: Mám vtíravý pocit, že se o víkendu, a nejen tehdy, asi již moc nesvezeme. Nejspíš asi na Pomezkách na lyžích. Letos se nám to počasí nějak nevyvedlo, ale nic s tím nenaděláme. I přesto, že jsem spíše skeptik, pořád doufám, že se nějaký ten den ještě najde. Alespoň na kafe na Sendraž. Letos jsem tam byl snad dvakrát.
DÁDA: Jesly už pojedem dám vědět Jesly pojedem do Polska pátek dám vědět Jesly pojedem
Jarda: Pokud bude v sobotu pěkně, pak pojedu na dožínky do polské Lomnice. Trasa je zde odkaz » Na ostatním se případně domluvíme v pátek, podle předpovědi počasí.
Milan TU: Odkaz na foto z dnešního, zřejmě posledního :-) letošního výletu (30.9.) odkaz »
Jarda: Dádo, do Sezemic nejedu, už jsem tam byl. Příští víken jsou dožínky v polské Lomnici. Já jedu tam.
Jarda: Zase mě Jarda předešel, ale nicméně fotky jsou zde odkaz »
Jarda Bat.: ČESKÝ RÁJ 30.9.2017 odkaz »
DáDa: Ahoj Jardo Dobíjení nejde jak má jeto cívka v motoru
DáDa: Dyš půjde dobíjení tak bych se ráda těla projed podlouhlé době moto muzeum Sezemice Palackého 132 mohlibysme tam jet Jesly máš jiní navrh viuži sem sním viuži neděli mabyt slunečno a dám ještě vědět Jesly Ano
Jarda: Na zítra je tedy s dohodnuta trasa: Úpice, Pilníkov (zde čekají trutnovští u pumpy) potom až do Čisté u Horek (zde čeká nový kolega u dolní restaurace). Pokračujeme do Sobotky se zastávkou na kávu. Potom do Boseň a hrádek Valečov. Potom Drábské světničky, Turnov, Malá Skála, Ž. Brod a domů. Oběd podle času na některém příhodném místě na M. Skále, nebo dříve.
JardaBat.: Bezva jedem.
Jarda Bat.: Karlovy Vary 28.9.2017 odkaz »
Jarda: Pojedeme jako obvykle v 9,00 ze Sychrova. Pokud by se jelo na Drábské světničky, pak moc pěkný a levná je hrádek Valečov. Drábské světničky jsou kousek dál, ale pořádné škrábání do kopce. Ale oboje se dá absolvovat. Fotky jsou tady odkaz » a tady z Bučice odkaz »
Milan z Malych: Ja bych byl pro Drabské světničky nebo Bučický mlyn,v kolik pojedeme v 9 hod?
Jarda: To je fajn. Počasí by mělo vydržet.Ale něco vyberte, ať víme předem kam pojedeme.
Milan z malych: Jardo,mi pojedeme pokud vydrží počasí .
Jarda: Pak lze zvolit třeba tohle, oběd na Bučickém mlýnu odkaz » Něco zvolte, nebo předložte svůj návrh.
Jarda: Nebo tahle trasa s návštěvou hradu Valečov a Drábských světniček odkaz »
Jarda: Zjistil jsem, že letos jsme např. nebyli v Českém ráji. Tak co třeba tuhle trasu odkaz » Oběd v hospodě Vidlák, nebo v motelu Even v Sedmihorkách. Již jsme to absolvovali několikrát, ale co naplat. Případně to lze jakkoliv změnit.
Jarda: Tento víkend jsem měl plánovaný sraz majitelů motocyklů Kawasaki Drifter. Nakonec byla akce dnes ráno zrušena. Milan TU chce někam vyjet a já nevím honem kam. Máte někdo nějaký nápad? A nehlaste se všichni, abychom to stihli zpracovat. Něco v záloze mám, dám to za chvilku na stránky.
Milan z malych: Jardo,pěkný fotky,povedly se.
Jarda: Fotky z dnešní prima výletu na Svojanov jsou zde odkaz »
DáDa: Zítra má být pěkně nemá pršet až do neděle má být slunečno příští sobotu možná pojedeme dám vědět Jesly pojedem tátoj přide do bijeni
Dáša PPS: My zítra nemůžeme,tak si to užijte.
Jarda: Předpokládám, že bude alespoň tak jako dnes. Potom bychom vyrazili v 9,00 směrem na Rtyni a pokračovali až do Březové nad Svitavou, kde se odbočí na Svojanov. Zpáteční cesta povede jinudy.
Milan z Malych: Jel bych taky.
Jarda: Právě jsem přemýšlel, že je třeba využít příznivé předpovědi počasí. Nenapadlo mě nic zajímavého, tak jsem zase sáhl do nabídek výletů a pojedu ve čtvrtek na hrad Svojanov. Podrobnosti jsou na stránkách. Pokud se někdo přidá pojede, pokud ne, zvolí si svůj výlet. Pokud ale má někdo něco zajímavějšího, sem s tím.
Milan TU: Ve čtvrtek 28. 9. má být pěkné počasí - neuděláme nějaký výlet :-)?
JardaBat.: Norsko krásný. Děkujem.
Jarda: Zde je kupa fotek z Norska, kterou absolvoval kolega motorkář Ruda odkaz »
Jarda: Pár fotek z dnešního Josefova odkaz »
Jarda: Spolecny odjezd se neplanuje, nikdo se neozval. Ja pojedu, pokud bude k tomu pocasi, asi v 9,30.
Dáša PPS: Plánujete zítra společný odjezd do Josefova?
DáDa: My zítra nejedeme motorka není kupje
DÁDA: My asi v sobotu na výlet nepojedeme ahoj DáDa dám ještě vědět
Milan TU: Nově otevřené muzeum v Trutnově u nádraží odkaz »
Jarda: Tento víkend v sobotu je Josefovská motomše odkaz »
JardaBat.: Žamberk 16.9.2017 odkaz »
Jarda: Tady jsou fotky z dnešního Žamberku odkaz »
Jarda: Pocasi jakztak ujde, tak v 9,00 jedu do Zamberka
DáDa: Pojedeme ještě do Polska jsou tam jiřinkové slavnostní Lomnici
DáDa: Ahoj Jardo táta byl u elektrickaře v Rtyně pod Krkonoší pan mu žekl že dobíjení zloby tak ho pondělí pošle na reklamaci
Jarda: Podívejte se na tuto akci, může to být námět na výlet odkaz »
Jarda: Nic si z toho Dádo nedělej, myslím si, že nevyjede nikdo. Počasí nám asi nebude nakloněno. Zajímalo by mě, jestli má táta motorku v pořádku a co jí vlastně bylo?
DáDa: Sobotu nepojedeme
Jarda: Zatím se na soboptu nic nechystá, tak nevím kam bys ráda jela. Záleží jaké bude počasí.
DÁDA: Ahoj Jardo my sobotu mořna nejedeme a já dám vědět Jesly pojedem
Jarda: Muze byt. Zalezi ti na Tomasovi.
DANIELA PETRUSOVÁ: Dobrý den pane hynku já bych na hody jela vezmu fotky z výletu. Cynda a DáDa petrusovi dík za pozvání
Hynek: Ahoj Jardo . 17.11.jsou na Bohdašíně vepřové hody, tak 18. by mohl být tradiční sraz MÚ.
Hynek: Včera. odkaz »
Jarda Bat.: Výlet9.9.2017 odkaz »
DáDa: Dik za fotky
DáDa: Dik za přání
Jarda: Dádo, na Tvůj sobotní svátek Daniely jsme to po cestě chtěli oslavit, ale bohužel jsi s námi nebyla. Tak Ti dodatečně přejeme jen to nejlepší.
Jarda: A fotky z výletu ode mě. odkaz » ,_Hradek_u_Nechanic
Milan TU: Foto z dnešního výletu (9.9.2017) do Hrádku u Nechanic odkaz »
JardaBat.: Jedem.
BlueBoard.cz ShoutBoard