Přidej zprávu »
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
Denisa: zdravím Jirku Libertína ctitelka z č.K. (hotel Vyšehrad -vinárna) jo to byli časy.Měj se pa
Fanoušek: Fanynky díky za pochvalu:))
anca: Jo - do slagru -bylo by to fajn.
fanynky: Ahojky do slagru ? To neni spatny napad bylo by to super,jste skveli .:-)
Fanousek: Ahoj Vašku. Díky za pochvalu ta potěší vždy. A co se týče televize, pokud znáš způsob jak nás v ní prezentovat, zavolej mi na tel 608222519 a probereme to spolu . Zatím se měj. Kapelník.
vasek: Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat jestli nechcete být v televizi ve Slágr tv. Jste super. Dik.
Fanoušek: Ahoj Šimi. Díky za pochvalu, ta potěší vždy . Až se najde ještě více tobě podobných, kterým se naše hraní bude líbit, potom se zcela jistě budeme potkávat častěji. Je nám velkým potěšením a poctou hrát pro takové, jako jsi ty . Kapelník. PS: Jako publikum jste byli skvělííííííííííííííííí
Šimi: Nikdy jsem o vás neslyšel ale na dni kozla v Popovicích jste mě nadchli a to na obou podiích. Jak to, že o Vás není nikde slyšet ?
Michal: To je rána, ale život jde dál, chlapi doufám, že to nevzdáte ?!!
Vladren: S novým basákem dostala vaše kapela větší šmrnc.Velká škoda,že jen na chvílí.
Fanynky: Děkujeme ti Vladimire.Byls pro každého vzorem.
ctitelka: Z vaši kapely odešel skvělý basák a ještě skvělejší člověk.Takových lidí se rodí málo.Ať se má nahoře nahoře líp, než tady. Budeš navždy v našich srdcích.
Honza: Na ten mráz dobrej výkon !! V kombinaci s dostatkem punče skvělej zážitek
Karel: Moc děkujeme všem našim příznivcům i nahodně příchozím divákům na vánočních trzích na českobudějovickém náměstí. Byli jste senzační a jen díky Vaší podpoře se nám v jinak krásném prostředí podařilo nezmznout. Byl to koncert pro fantastické publikum - díky.
Fanoušek: Tož jsme tedy nařezali dřevo na zimu, přitom sklidili hrušky, načesali chmel a ještě popěli.Byla to těžká písemná práce, sám jsem s ní měl co dělat.Všem díky. Kapelník.
Marťas kaple: Děkuji za hezkou zábavku,koukám jako blázen,že se na vašich stránkách řeší můj soukromý život,moc se omlouvám. Děkuji panu Křešničkovi za skvělou basu,tedy Láďovi (mi si vlastně potykali). Zdraví Martička kaplička. Ještě vám dlužím kilo,tak doufám že si to u mě vyberete.
Karel: Jako stálý host Kaple zcela jistě víš, že Libor v naší kapele skončil přesně před rokem.Takže trochu nechápu co vlastně od nás chceš. Je vidět, že o celé situaci nic moc nevíš, protože nic není tak jednoznačné jak na první pohled vypadá.Martě přeju brzské uzdravení těla i duše.
Fanousek: Díky za tvůj názor.Nemyslím si ale, že toto otevřené a všem přístupné diskuzní fórum, je nejvhodnějším prostorem k řešení tohoto problému.Opravdu se to sem nehodí. Pokud chceš o této věci pohovořit, klidně mě kontaktuj. Telefon je v kontaktech, stejně jako mail.Rád ti osvětlím tento problém. I tak ti děkui za názor a přeji hezký den. Kapelník
častý host kaple: ubližuje martě a ani jako kapela vás to nezajímá,stakovým člověke hrajete. Ta holka je slunce v duši a jestli se jí nepomůže,jednou se sejdem na jejim pohřbu. Nežádám jenom vás oslovil jsem už spoustu lidí,ona vás má taky ráda,jenže to nesmí říkat.
BlueBoard.cz ShoutBoard