Přidej zprávu »
Standimír: Na Dr, Who jsem nezapomněl. Jen, když jsem ho chtěl dát na Vimeo, nešel tam. Budu muset předělat kodek zvukový stopy. Pak tam, počítam, vleze. A je dobře, že ses ozval. To mi donutí, to zas neodložit.
Standimír: Na odkaz jsem koukal. Seriál jsem si zapsal. Teď nový dělat nebudu. Až po létě. A asi udělam z těch dalších, co mam zapsané, další anketu.
Michal: Dobrý den Stando, jak to vidíte s Dr. Who? Jinak děkuji za Váš web, jsem ne něm každý den.
aja: zkus se podívat na odkaz v mém předešlém vzkazu, ( AXN player) zda tě to zaujme, ještě pár dnů se dají některé díly videt online. Je to francouzský seriál, velmi zajimavý. A dík za Tvou usilovnou práci, Stando
Monika: Děkuji za Maigreta s BC na víkend
Standimír: Neznam Profil zločinu. Zapsal jsem si.
aja: znate Profil zločinu ? odkaz »
Alzběta: Prosím, bude ještě Ripper Street nový díl tento týden? Děkuju
Marie: Prosim o noveho Maigreta, BC jak rikate :)
Standimír: Grantchester S03E03 na ulozto s titulky neni. Je tam formát mkv (matroška). Ten umí mít v sobě titulky, ale to mi Vimeo neveme. Musí to být avi. Nechce se mi s tim dělat, tak ještě chvíli počkam a jestli se to tam neobjeví tak to udělam.
Holly: kch: Oficiální termín ještě vyhlášen není, ale předpokládá se, že to bude někdy na podzim, jako 11. Mimochodem ČT koupila XI, takže se můžeme snad brzy těšit i na dabing.
Monika: Dík za Maigreta u Vlámů a M. ve škole, vážím si času tomu věnovanému!
kch: nevíš kdyby mohl být red dwarf 12 trpaslíky zbožňuju pls
Jaja: Na ulozto je stále Grantchester 3-3 s tit.
Standimír: JJ, na Grantchester 3-3 už titulky jsou, ale jestli to bylo na ulozto, tak teď už to tam není. Jestli se to tam do týdne neobjeví, tak to udělam.
Standimír: Dík za info, že je Maigret u Vlámů smazanej. Dodělam ho.
Monika: Maigret u Vlámů smazaný
Alžběta: Asi už jsem vyčerpala limit :) ale přesto prosím o Maigreta. A taky o svédského Wallandera, kdyby to teda šlo. No a pak moc prosím taky o Ripper Street: tam by se mi to možná mohlo vyplnit? Děkuji moc
Jaja: Na Ulozto je Grantchester 3-3 s titulkama. Přeji hezký víkend
Standimír: New svedsky wallander a smrt v raji nemam. Musim je sehnat a prdnout tam titulky. To chvilku potrvá, ale udělam to.
Monika: Maigret....díík
poppy: svedsky wallander a smrt v raji,prosim
Standimír: Jeslti je někde Grantchester S03 eng online, nevim. Jako první bych zkusil YouTube. Torrenty, počítam budou. Na uložto jsou ke stažení, ale průběžně je mažou. (Hledat Grantchester S03). Vim, že jich tam bylo víc, ale teď nejsou. I ty s titulky, co jsem stah a dal je sem, jsou momentálně smazaný.
magdalena: jee, mne eng verze vyhovuje, rozumim tomu perfektne. vite, kde bych se na to mohla kouknout? diky
Tomáš: Bosch se dá... P.P.S.
Tomas: P.S. Souhlas s Alžbětou, super, díky
Tomáš: Bedna (The Cracker), Báječná léta (Wonderfull Years), Království (Riget) - pro fandy ;)
Standimír: Jj, vim, že Grantchester S03 běžel a je ke stažení eng. Ale to sem dávat nebudu. A s titulky jsou na ulozto jen E01 a E02. Snad časem nějaký přibudou.
Magdalena: grantchester..nemuzu se dockat, na itv uz se sel.
Alzbeta: Vsechno pridane je super! Dik moc!
BlueBoard.cz ShoutBoard