Přidej zprávu »
Monika: chválím, chválím, chválím
Silvia: Zdravím, bolo by možne pridať dáke ďalšie diely Wallandera s Krister Henriksson. Fest vdaka za vasu prácu.
poppy: zlociny v zahradach pls
ss: To co rikate je je z podstaty spatne. Amazon, vam z AWS vam nic nesmaze, to je to o cem se bavim. Linky by pak nevedly na Vimeo ale na ten Amazon. Ale vpohode, verim ze sam najdete nejakou jinou cestu ono to klapne. co rusky servery ?
Standimír: Takhle nějak funguje i Webík. "Opírá se" o linky venku. A když ten link ukazuje na Vimeu smazané video, tak nebude fungovat ani na Amazonu. Dát přímo videa na Webík, které by pak Amazon přehrál, mi provider neumožňuje, hned je maže. To bylo první, co jsem před léty zkoušel. Jestli zase někdy z Vimea smažou všechno, tak zkusim Amazon prozkoumat. Ale všechno nesmažou. To se stalo jen, když sem si sem dal reklamu Google. Napsali mi, že se jim nelíbí, jaké mam odkazy na Webíku a za týden zmizely z Vimea všechny moje účty (přes 10 ks). A přes 2000,-, co jsem na reklamě vydělal, mam zablokovaný. :-) Už sem Google nikdy nedam.
ss: amazon je serverova sluzba kde se plati za misto a vykon. vtip je v tom ze by sel pouzit embedded player a "oprel" by se o linky venku. Amazon by se dal chapat jako hosting. neco k tomu je zde: odkaz »
romanB: Můžu poprosit o další díly Otce Browna dikyy
Standimír: Tak nic. To je nějaká velká aplikace pro firmy. Asi něco jako Lotus od IBM. Netušim, kam nahrát video. Zůstanu u Vimea. :-)
Standimír: Už jsem zaregistrovanej. Neměl jsem zapnutej mobil.
Standimír: Řekl jsem si, že vyzkoušim ten Amazon Cloud. Při registraci mi teď napsali: Prosím, přijměte hovor od společnosti AWS a po vyzvání zadejte čtyřmístné číslo na klávesnici telefonu. Furt čekam, až zavolaj... Mobil mam zapnutej. :-) Moc šancí si nedávam. Vlastně žádnou.
Standimír: K odkazu na videa na Vimeu: To je odkaz na jeden z mých účtů. Ale kdybys ještě na něco narazil, dej samo vědět. Znamení čtyř na YouTube sem dam. Ale YT už neumožňuje vložit kód, tak jen odkaz. Časem ho dam i na Vimeo. Amazon jsem nezkoušel, ale pochybuji, že mi k videu vygeneruje kód na vložení do Webíku. Nebo jó?! I jsem zkoušel jiný videocloudy a měl to tady. Třeba nahnoji.cz, metacafe.com,... Ale tam mi během pár dní smazali všechno, co jsem tam zkusil dát.
ss: asi bych zvazil naucit se s amazon cloudem a mit to tam.
ss: znameni ctyr aspon zde odkaz »
ss: odkaz » zde par poirotu a trosku dalsich serialu
ss: Zřejmě rád spoléháte na sebe. Co se týká zjištění toho co je či není rozbité, dal by se napsat skript. prostě pokud te tam text o nedostupnosti tak nahlasit.
Standimír: Tak jsem na Vimeu našel Poirota 1x4 a 5, 10x4 a celou sérii 11. Dam je sem.
Standimír: Teď jsem pochopil ten odkaz. Jako, že bych sem dával odkazy na videa, co na Vimeo nahrál někdo jiný. To mi nikdy nenapadlo. Akorát nepoznam, když to smažou. Ale v tom, co smazali, se teď vlastně taky pořádně nevyznam. Zkusim to. Jestli to bude šlapat, tak je to parádní úžasnej nápad. Jak to, že mi to nenapadlo? :-)
Standimír: Už vim, že když smažou video, musim ho před nahránim přejmenovat a i změnit velikost. Ale teď mi smazali jeden celý účet (předplacený na rok). Byli tam skoro všichni Poiroti a pár dalších videí. Samo, že to, co nesmazali, nebudu znova nahrávat. :-)
ss: ja vam nepreju nic spatnyho. jen na okraj.
ss: poirot: odkaz » mozna nema smysl to nahravat kdyz to tam je.
ss: Dobrej napad je, trosku video pozmenit pak to nemazou. Mazani funguje automaticky analyzou na zaklade markeru ve videu a zvuku.
Standimír: Hm, tak zase skoro všechno smazali. Další na rok zaplacený účet zrušen. To se finančně moc nevyplatí. :-) Tak holt mam zas co nahrávat.
poppy: pre standu
Mirek: Tak zase nějak vše zmizelo???
olga: Myslim Hrisni lide mesta prazskeho 2
olga: Hrisni lide " - uz tam neni
Standimír: Nebojim, neb neni proč. Měl bych srášek, kdybych měl ty videa přímo na Webíku. Ale mam tu jen odkazy na videa na Vimeu. A myslim, že ani nikoho z Vimea nezabásnou. :-)
olga: pro ss : ta otazka me proste vydesila...a s bohem to opravdu nema nic spolecneho
ss: proc ne jsem se normalne zeptal co s tim ma spolecnyho nejakej buh.
olga: probuh ! jeste toho trochu...no zijeme ve svete velkych podivnosti, ale tohle snad ne ?
BlueBoard.cz ShoutBoard