Přidej zprávu »
Marek Váňa: První mistrovské zápasy dorostu a B-týmu byly odloženy, a tak tyto mužstva proti sobě odehrají přátelské utkání. Toto utkání se uskuteční v neděli v 19:00 na Luhačovické umělé trávě. Všichni příznivci fotbalu jsou srdečně zváni.
Marek Váňa: Dále nás v zimě opustil útočník Tomáš Čižmár a dlouhodobě zraněný je útočník Filip Macek.
Marek Váňa: POZOR JIŽ TUTO SOBOTU 15.3.2008 ZAHAJUJE NÁŠ A-TÝM SEZONU. V 15:00 SE UTKÁ S VELKÝMI LOSINAMI. ZATIM NENÍ JASNÉ ZDA SE BUDE HRÁT NA HŘIŠTI FC TVD NEBO NA HRÁDECKÉ ŠKVÁŘE, ALE HRÁDEK JE PRAVDĚPODOBNĚJŠÍ.
Marek Váňa: A-tým opustili také brankáři Jakub Talčík a Pavel Urbánek, který ovšem v případě nouze pomůže. Na jaro bude naši branku hájit Petr Mendl.
Marek Váňa: V zimním období se vrátil z hostování z Provodova obránce Andrej Šamánek. Naopak s A-týmem se loučí dlouholetý kapitán Michal Švach, který posílí B-tým.
Marek Váňa: V neděli 3.2.2008 se koná ve Slavičíně v hale SK turnaj mladších(8:30 - 12:30 hod) a starších(13:30 - 17:30 hod) žáků. Doufám, že rodiče a fanoušci přijdou povzbudit naše naděje k lepším výkonům.
Marek Váňa: V neděli 6.1.2008 se koná ve Slavičíně v hale SK turnaj mladší a starší přípravky. Doufám, že rodiče a fanoušci přijdou povzbudit naše naděje k lepším výkonům(více informací o turnaji v sekci sezona-zimní halový turnaj mladší přípravky).
Marek Váňa: Na stránky přibyla už i složka b-tým.
Marek Váňa: Na úvodní stránce(klub) jsou prozatím v provozu pouze aktuality a diskuze(s důvodu nedostatku informací od FC TVD Slavičín)
Marek Váňa: K dispozici jsou už i stránky dorostu.
Marek Váňa: Stránky A týmu, B týmu, Dorostu a Žáků zatím nejsou zprovozněny.
přípravka: Zatím jsou v provozu pouze stránky mladší a starší přípravky.
BlueBoard.cz ShoutBoard