Přidej zprávu »
Ondra: Modelranch Sudety - byl by fajn termin 9.6. kdyztak mi volejte. Ondra. 602 225 778
Modelranch: Ahoj vsem. Pokud muhu poprosit, tak 11.rocnik Nebe nad Sudety bych bookoval na 9.cerven. Pokud budete o tom se mnou chtit mluvit tak jsem na 602 225 778
PAD: Jarní Dobroměřická stuha bude 18.března. odkaz »
PetrB: Ondro, pošli termín (možné termíny), doplním do kalendáře. Stejně tak ostatní, klidně pište sem.
Coubuch: 7,4,2018 Lipany 8.4.2018 Východní fronta u Lipan.Ploché trupy bych povolil zeléné lize a při nízké účasti v následující sezoně všem jako v Plosku
Ondra Modelranch: Kamaradi, doufam, ze neni jeste pozde. Ale pokud budete delat na kalendari zavodu, tak tam zahrnte i Sudety XI. rocnik. Dik Ondra.
PAD: Kombaťáci, měl bych k prodeji model Swallow co jsem s ním létal na poslední akci sezóny v Budkovicích. Drak modelu bez elektroniky, bez motoru. Pokud by měl někdo zájem ozvěte se. Je to hodné školní letadlo příjemné na pilotáž - i Zbek ho uřídil :) Konstrukce překližka, trochu balzy, potah fólií, nehavarované. Kromě standardních ovládaných funkcí má i klapky, ale ty by se případně daly snadno spojit s křidélky.
PAD: Tak navrhovaná změna neprošla, pravidla zůstávají ve stejné podobě.
PetrB: Chápu to správně, že podle německých pravidel může být trup tlustý tak, jak konstruktér uzná za vhodné? Třeba takový FW-190 má mít průměr motorové přepážky min 80mm. Teď to může být patvar o výšce min 80mm a šířce jakékoliv? Že stavitelé budou hledat kompromis mezi pevností trupu a aerodynamickém odporu/hmotnosti? To se máme na co těšit :-(
Zbek: to je rozumné ,jsem pro
PAD: Pro zajímavost úpravy německých pravidel EPA pro rok 2018: EPA Rule Changes 2017/18 in Germany 1st Change: All model related Bonuspoints have been eleminated. This includes the +25 Points for Biplanes and Multi-Engine Planes as well as the -25 Points for Flatfuse Models. 2nd Change: The Battery Limit for Multi-Engine Planes has been reduced to 3S 2300mAh (from 3S 2500mAh). 3rd Change: The max weight for Multi-Engine Planes has been increased to 550gr (from 520gr). All 3 changes are related and have been voted on in a single vote to accept all or no changes. No selective voting allowed.
Zbek: Mužem dat první rok bez penalizace ,ale nemyslím si že to přitáhne vice lidi
PetrB: Souhlasil bych za podmínky, že ploché trupy budou bez penalizace jen pro nováčky. Ať první rok sbírají zkušenosti.
PetrS: Já jsem pro. Každý nováček dobrý
PAD: Připravuji na příští sezónu pro Hackera tři nové "placaté" stíhačky a tak mě napadlo, zda nezrušit 25b penalizaci za plochý trup ... třeba by někdo nový mohl tahle placatá éra použít. Co vy na to?
PAD: Mohl bych nechat udělat matice na vrtule "Bolek". Cena 95,- kus. Pokud máte zájem napište počet ks a závit (mvvs má metrický, asp a osmax angl.)
Milan: No ano. a bez helmy a brýlí se stejně přece nedá....Zbeku Tobě nic neujde
Zbek: Ty ses tak symbolicky rozloučil s combatem ?
Milan: Přátelé, někde jsem v Budkách nechal černý pytel s červenou helmou a brylemi. Děkuji Milan, tel.775731750
PAD: Jediné létání EPA na poslední akci v Czech Heaven .... Crash Combat odkaz »
Robert: Právě proto chceme pravidla zjednodušit. Někdo mě říkal, že chtěl zkusit závodit WWI. Četl pravidla a pak se na to vysr...l, páč tomu vůbec nerozuměl. Prostě zjednodušit.
Zbek: Letos je to trošku v utlumu. WW1 litaji skoro stejně WW2 . Možná tu naši WW1 vic přibližit pravidlum ACES WW1 .
PetrS: Pokud nezačnou lidi jezdit na závody, nemusíme nic upravovat. Protože nebudeme lítat ani WWII. Natož WWI ;) :)
PetrB: A podělíš se s námi o ně nebo nás chceš překvapit?
Zbek: V Budkach upravme pravidla WW1 podle polaku
PAD: Pozor pozor, Dobroměřice se ruší!
PetrS: My :)
PAD: Tak kdo dorazí do Dobroměřic?
PetrS: Bitva o Vsetín :) odkaz »
PAD: Týjo, hustý, to zas bude v Budkách bojovná nálada - boj o 2. a 3. místo v TopGunu. Pravda, Sopťa a Pavel Dostál by museli fakt zazářit, ale proč ne, že? :)
PAD: Už je znám termín závodů v Dobroměřicích. 8.10. jsme prý radostně očekáváni . Podrobnosti na webu dobroměřičáků odkaz »
PetrB: Z počtu přihlášených je to sice jasné, ale pro jistotu... O Vsetín se bude bojovat 9.9.2017
PAD: 230V celkem kope, ale to asi víš :). Jinak na pozvánce je napsáno "Pozor, na letišti není žádné zázemí (voda, elektřina, WC)." ... tak podle toho bych se asi řídil :)
Zbek: Jak je to s 230V ?
zbek: Mne tak 10hodin po pulnoci
PAD: Sobota by to byla tak nebo tak, ne? :) Takže tato sobota! Bezva. Petře (B), čekej nás před půlnocí :)
zbek: Jasně sobota Nachystej sele
PetrS: Takže sobota ?
PetrB: Zbek přijede a Erik opravuje křídla. Snad to stihne :-)
PAD: Týjo, tak Vsetín by se možná v sobotu mohl zvládnout :). Jen ten nerozhodný Zbek je jazýčkem (nebo zajíčkem?) na vahách. V deseti to nebude žádné terno. A co Erik?
PetrB: Piloti, kombaťáci, 9.9. to ve Vsetíně nevypadá moc nadějně. Alternativní termín je sobota 30.9. Pokud je pro vás konec září přijatelnější, přihlašte se přes tymuj.cz. Ve středu 6.9. se rozhodne, jestli akce bude 9.9., 30.9. nebo nebude vůbec.
PAD: Jak jsem zjistil, tak piloti Východní fronty se namísto do Vsetína chystají do Polska. O to aktuálnější je informace, kdo do Vsetína pojede. Nekonzultoval jsem s Petrem možnost přesunu termínu třeba někam na říjen, ale to je jen a jen jeho volba. Jak to vidíš Petře ... a ostatní?
PAD: Kdo pojedete do Vsetína přihlaste se prosím co nejdříve. Při malém počtu účastníků se soutěž konat nebude. Bylo by fajn, kdyby dorazil "moravský autobus". Co vy na to hoši od vína a medu?
PetrB: Výsledky z Kobří kůže na webu
PAD: No jo, musí být šikovnej když pořadí v Top Gun zůstalo zachováno :)
PetrS: Petře, to jsi počítal cestou domů, ne ?
zbek: šikovnej
PetrB: Výsledky z Kyjova jsou na webu
Coubuch: PAD není drahej tak bych tak 3000 bodů koupil stejně ted nebudu moc alespon 8 týdnů létat po výměně kolene tak to ani nebude nápadné
Zbek: Kolik si potřebuješ pučit bodů?
BlueBoard.cz ShoutBoard