Přidej zprávu »
PetrS: My :)
PAD: Tak kdo dorazí do Dobroměřic?
PetrS: Bitva o Vsetín :) odkaz »
PAD: Týjo, hustý, to zas bude v Budkách bojovná nálada - boj o 2. a 3. místo v TopGunu. Pravda, Sopťa a Pavel Dostál by museli fakt zazářit, ale proč ne, že? :)
PAD: Už je znám termín závodů v Dobroměřicích. 8.10. jsme prý radostně očekáváni . Podrobnosti na webu dobroměřičáků odkaz »
PetrB: Z počtu přihlášených je to sice jasné, ale pro jistotu... O Vsetín se bude bojovat 9.9.2017
PAD: 230V celkem kope, ale to asi víš :). Jinak na pozvánce je napsáno "Pozor, na letišti není žádné zázemí (voda, elektřina, WC)." ... tak podle toho bych se asi řídil :)
Zbek: Jak je to s 230V ?
zbek: Mne tak 10hodin po pulnoci
PAD: Sobota by to byla tak nebo tak, ne? :) Takže tato sobota! Bezva. Petře (B), čekej nás před půlnocí :)
zbek: Jasně sobota Nachystej sele
PetrS: Takže sobota ?
PetrB: Zbek přijede a Erik opravuje křídla. Snad to stihne :-)
PAD: Týjo, tak Vsetín by se možná v sobotu mohl zvládnout :). Jen ten nerozhodný Zbek je jazýčkem (nebo zajíčkem?) na vahách. V deseti to nebude žádné terno. A co Erik?
PetrB: Piloti, kombaťáci, 9.9. to ve Vsetíně nevypadá moc nadějně. Alternativní termín je sobota 30.9. Pokud je pro vás konec září přijatelnější, přihlašte se přes tymuj.cz. Ve středu 6.9. se rozhodne, jestli akce bude 9.9., 30.9. nebo nebude vůbec.
PAD: Jak jsem zjistil, tak piloti Východní fronty se namísto do Vsetína chystají do Polska. O to aktuálnější je informace, kdo do Vsetína pojede. Nekonzultoval jsem s Petrem možnost přesunu termínu třeba někam na říjen, ale to je jen a jen jeho volba. Jak to vidíš Petře ... a ostatní?
PAD: Kdo pojedete do Vsetína přihlaste se prosím co nejdříve. Při malém počtu účastníků se soutěž konat nebude. Bylo by fajn, kdyby dorazil "moravský autobus". Co vy na to hoši od vína a medu?
PetrB: Výsledky z Kobří kůže na webu
PAD: No jo, musí být šikovnej když pořadí v Top Gun zůstalo zachováno :)
PetrS: Petře, to jsi počítal cestou domů, ne ?
zbek: šikovnej
PetrB: Výsledky z Kyjova jsou na webu
Coubuch: PAD není drahej tak bych tak 3000 bodů koupil stejně ted nebudu moc alespon 8 týdnů létat po výměně kolene tak to ani nebude nápadné
Zbek: Kolik si potřebuješ pučit bodů?
PAD: ... mohou se půjčovat body? Samozřejmě jen v rámci skvadrony
PetrB: A sakra. Náš geniální plán byl odhalen
PAD: ... je holt lepší než já
PetrS: No jo, protože Petr zpracovává výsledky
PAD: Tvl .... až teď mi to došlo. Vidíte to co já? V topgunu na 1. 2. 3. místě Blades Sq. Jako hoši musí zakrývat modřiny z individuálních pohovorů, ale stálo to za to
Robert: Původně plánovaný závody v Kyjově se z rodinných důvodů přesouvají na neděli. (Můj Bratr se musí oženit) Spolupracovníci nechtěli závody pořádat beze mě. Proto kdo bude chtít dojet do Kyjova na víkend, může se v sobotu zúčastnit závodů EPA Východní fronty.(nejsou náročné na pořádání) a v neděli se poletí závody EPA combat CZ.
PavelD: tak jsme dva
PAD: Je to tedy za dlouho, ale to jsem fakt zatím do Kyjova přihlášen sám?
PAD: Bezva práce, siláku
PetrB: Tak se i stalo, jenže soubory jsem nenahrál na web. Teď už tam ale jsou.
PAD: Petře, výsledky z Rokycan v PDF neexistují. A ty v XLS jsou stále původní. Jásal jsem, že ses třeba s Karlem domluvil, vzal si od něho papírové logy a vše přepsal? Ale moje chyba, zapomněl jsem ti říci, že v Rokycanech už delší dobu pracují jen s těmi součty.
PetrB: Bitva o pivovar a Klepec 2017 - výsledky jsou na webu.
PetrB: Výsledky (zatím jen součet bodů) z Bitvy o pivovar jsou na webu. Zbytek bude asi až po Budkách.
Coubuch: Pochvala Pterovi B za rychlé výsledky a Ondrovi z a krásné závody v klídku a pohodě a ještě mám úplně zdravá letadla.No není to krásné
PAD: Petr Brhel se nepochlubil, ale výsledky už zpracoval a jsou na webu. Ondra ... parádní soutěž, taková rodinná :) ... a těch diváků ... doufám, že jste té nešťastné ženě z Mníšku co jí upadl výfuk před výjezdem na silnici pomohli
Ondra Modelranch: Hoši, díky za včerejší skvělý závod. Přikládám pár foteček. odkaz » Tak zase za rok v Sudetech!
PAD: Sopťa je lempl :) ... zavzpomínej, kdy měl naposledy letuschopného dvouplocha :)
Coubuch: PetrB jo PAD te nechá vyhrát a zapoměly jste na Soptu takže bedna je plná žiletek.Tak na to se těším
PetrB: edit: zatím ;-)
PetrB: PAD: Já. První a druhé místo je jasné :-)
Ondra: Kamarádi, na jubilejní 10.Sudety, jsme pro Vás připravili odpovídající zázemí, ceny i catering. Na ničem jsme nešetřili :-) Tak se těším na hojnou účast.
PAD: Kdo poletíte ww1?
Coubuch: Akce s málo účastníky se mi v poslední době dost líbí.V Liberci je to vždycky prima a ještě je velká šance na finále tak snad to vyjde.
Ondra Modelranch: Už se na Vás všechny těšíme příští týden do Sudet. PS: catering se nechal slyšet, že k obědu bude držťková a řízek. Pro vegany natrháme nějaké chvojí...
Ondra Modelranch: odkaz »
PetrB: Výsledky z Hradce jsou na webu. A máme prvního sekáče :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard