Přidej zprávu »
Fero: Yakuza Girl manga, 3 až 8 kapitola, odkazy sú nefunkčné,prosím opraviť. ďakujem
Ryšavec: Zdravím ak hladáte prekladatov rád vam pomôžem ak ma naučite ako na to nemám problem s anglictinou len z programom a tieto tech veci :)
Itachi-san: Ahoj, omlouvám se, že reaguji opožděně. Byl jsem na akiconu a další starosti. Napiš mi prosím na mail, najdeš ho tady na stránkách. Do zprávy mailu mi připiš tvůj facebook a pokud máš tak i skype. Domluvíme se co a jak. Budu se těšit.
Shimeji: Zdravím Itachi-san, teď jsem neměla moc času napsat, ale napadlo mě, že bych to zkusila. Tedy pokud byste se mnou měli nervy.
Itachi: Mělo by to být opraveno.
Aryos: Zdravím, keď si chcem stiahnuť Nurarihyion no mago 192 tak mi Mega vypíše, že chýba dešifrovací kľúč...môžete to nahodiť odznova...dik :)
Itachi-san: O tom to není. Já jsem neuměl nic a jak vidíš vyšplahal jsem se vysoko. Chce to jen mít touhu pomoct a umět si organizovat čas.
Shimeji: Kdybych byla alespoň v něčem schopná, tak bych ráda pomohla, ale spíš bych to kazila. :D
Itachi-san: Ahoj, jelikož mám rád fanynky tak ti odpovím :D Já osobně bych nebyl proti ale již značnou dobu se potýkám s nedostatkem editorů. Rád bych rozjel nové projekty, bohužel nemáme lidi ani na ty současné. Pokud by někdo věděl o někom nebo by se sám chtěl někdo přidat, budu rád.
Shimeji: Zdravím, jelikož Váš překlad mangy mám ráda. Tak jsem se chtěla zeptat, zda budete překládat mangu Haikyuu?
BlueBoard.cz ShoutBoard