Přidej zprávu »
Paty: Fialka: Děkujeme. První ze zmíněných právě změnila korektorku, aby se mohlo zase přidávat. Jakmile bude kapča opravená, přidám ji. Ke druhé už mi překladatelka napsala, že má více času a pustí se zase do překladu. Další info o překladech se snažím zjistit, tak uvidíme.
Paty: misa: Nebyla jsem vůbec na netu, když se to začínalo řešit a přicházely ke mně útržkovité informace, tak jsem to víc nerozváděla, jen jsem splnila přání. Mluvila jsem pak s adminkou, takže už vše vím a držím pěsti, ať to dobře dopadne.
Fialka: Děkuji moc za překlady, chtěla jsem se zeptat, zda do přeložíte tyhle knihy: Thea Harrison - Storm's Heart (Elder Races #2) a Allison Pang - A Sliver of Shadow (Abby Sinclair #2 ?
misa: to paty: moc diky, holky to ted nemaji jednoduchy, tak at jim nepridelavame dalsi starosti
Paty: misa: smazáno
misa: pro adminy blogu_ prosim smazte odkaz na CDP z oblibenych blogu, holky si nepraly zverejneni, ted jsou z toho maji akorat problemy a my po zizalkach
Zuzka: Viky dekuji
viki: to zuzka - blog je pozastavený z dôvodu äniku kníh mimo blog a zistili to v USA a vyzvali na zmazanie kníh. preto je momentálne blog pozastavený.
zuzka: ahoj ja bych se chtela zeptat na blog ctenipoddekou ze ci nevite co se s nim deje protoze vcera to jeste slo a az vecer kolem desiti to uz neslo ?
Ivík: Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli byst nechtěli přeložit knížku poslední knížku ( předchozí dvě vyšli v čj) ze série Panův tajemný odkaz. jinak skvělá práce s překlady
BlueBoard.cz ShoutBoard