Přidej zprávu »
Míša: Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda budete pokračovat v sérii Allison Pang - A Sliver of Shadow (Abby Sinclair #2)? Moc děkuji za ty úžasné překlady:-)
Moni: Ahojte všetky, skláňam sa pred prácou všetkých prekladateliek a obdivujem Vás:-)) Tiež sa mi páči tento blog a výber kníh je suprový:-) Zaujala ma séria od HH Dirty Blood, ale už dlho neboli pridané kapitolky:-(( Čo sa deje?? Hrozne by som si priala,aby preklad pokračoval.Môžem dúfať??? Pls:-))))
Hanka: Prosím neviete kde by som mohla získať preklady knižiek Anita Blake 18 a vyššie???
Miška: Ahojte, môžem vás prekladateľov požiadať aj o preklad kníh, ktoré tu nemáte? Či by sa to dalo prosím. Spisovateľku Darynda Jones séria Charley Davidson. Je to úžasné fantasy a myslím, že nás bude viac, čo by chceli preklad, keďže som počula,že sa čitateľky búria, aby pokračovali v prekladani. No akosi sa k tomu vydavateľstva nemajú. Mooooc by som vám bola vďačná
Caroline: Ahoj, chci se zeptat, jak je na tom preklad Nedocenitelna? Dekuju
Paty: Lucka: Jsme rádi, že se překlady líbí. Jinak překlad momentálně stojí na korektorce, ale mělo by se pokračovat.
Lucka: Ahoj, chtěla jsem moc poděkovat za všechny překlady a zeptat, zda budete pokračovat v úžasné sérii od Thea Harrison?
CimFam: Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda by mi mohl někdo doporučit nějakou knihu, kterou bych mohla poté na KND přeložit z nj do čj. Popřípadě email: andlici-manvt@seznam.cz Moc děkuji! :)
Mirka: Ahoj holky,chtěla bych vám moc poděkovat za každou novou kapitolu kterou pro nás přichystáte,je to vždy perfektní počteníčko na pokračování jste prostě naše super holky
Faire: Ok, děkuji za odpověď, Paty :) A Veve držím palce ^^ Těším se, až se objeví další kapitola :3 Vážím si toho, že to nezůstane ležet nedopřekládané.
BlueBoard.cz ShoutBoard