Přidej zprávu »
Paty: Lucka: Jsme rádi, že se překlady líbí. Jinak překlad momentálně stojí na korektorce, ale mělo by se pokračovat.
Lucka: Ahoj, chtěla jsem moc poděkovat za všechny překlady a zeptat, zda budete pokračovat v úžasné sérii od Thea Harrison?
CimFam: Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda by mi mohl někdo doporučit nějakou knihu, kterou bych mohla poté na KND přeložit z nj do čj. Popřípadě email: andlici-manvt@seznam.cz Moc děkuji! :)
Mirka: Ahoj holky,chtěla bych vám moc poděkovat za každou novou kapitolu kterou pro nás přichystáte,je to vždy perfektní počteníčko na pokračování jste prostě naše super holky
Faire: Ok, děkuji za odpověď, Paty :) A Veve držím palce ^^ Těším se, až se objeví další kapitola :3 Vážím si toho, že to nezůstane ležet nedopřekládané.
Paty: HankaP: Moc děkujeme. Těší mě, když od tebe každý den najdu nějaké komentáře. Holky to určitě ocení.
Paty: Faire: Veve se do překladu zase pustí, ale tím, že překlad přebírá a zatím s ním nemá tolik zkušeností, nebude to zrovna rychlostí blesku.
HankaP: Ahojky, chtěla bych jen poděkovat za existenci tohoto blogu. Máte zde opravdu úžasné příběhy. Jsem tak nadšená, že nevím, co číst dříve - obrovské poděkování všem překladatelkám a korektorkám. Úžasná práce.
Faire: Zdravím, nechci být dotěrná Paty, ale... xD Jak, že to vypadá? ^^ Protože stále nic q.q
Paty: Sun: Další kapitola je na korekci. Možná si ale ještě jednu nebo dvě přeložím dopředu, aby se pak překlad už nezastavoval.
BlueBoard.cz ShoutBoard