Přidej zprávu »
Aldaris: Že jsem toho Posla smrti vůbec zkoušel, je to příšerně návyková hra
Aldaris: Napřed jsem to zapíjel kafem, ale konec mě tak vytočil, že jsem si musel vzít pivo. Holt jsem to skouknul pak na youtube. A nebyl jsem překvapen, přesně takový závěr jsem čekal. Jack si to hodil
DAN CRAZY: Alda by měl napsat dizertačku na téma "Dodržování pitného režimu při hraní zasraně zabugovaného CoC"
Aldaris: Právě že se to ovládá jen myší, proto nevím jestli ta hra dokáže vyděsit. Ale příběh je prý skvělý.
bomb: Já to nehrál, ale kámoš si to celkem chválil.
Aldaris: To mě tak rozjel bugovitý závěr CoC. Jaký je ten Posel smrti? Čtu na to dost chvály, aspoň na první díl.
bomb: šak jo
Hromnice N.: No, je vidět, že na téhle stránce to "žije".
DAN CRAZY: Vy jste se nám tu hezky rozjeli
Aldaris: Homer je můj životní vzor
bomb: :-D
Aldaris: Poslouchej ty mrňavej zmetku, až zjistím kdo jsi, tak si z tvý lebky udělám kýbl a tvým mozkem ohodím barák!
bomb: Ahoj, tady Bart Simpson. Chci se zeptat. Je tady nějakej Koholik? Al Koholik?
Aldaris: Sakra co to kecám, Stín nad Hlušinovem je podle Stínu nad Insmouthem, ne podle Volání Cthulhu. Zatracené pivo
superbo: Nemáš zač Zapracuju ještě na tom kolečku a čárce a z loga odstraním to ® :-)
bomb: superbo: Moc díky :-D
Aldaris: Teda ale jak teď čtu Lovecrafta, tak musím říct, že Oblivion je plný odkazů na něj. Quest Stín nad Hlušinovem je podle Call of Cthulhu a prokletý dům Anvilu po pradědečkovi Benira, je zase podle Dědictví Peabodyů. Někdo z Bethesdy Lovecrafta žere Jsem zvědav na co ještě narazím.
superbo: Tak už to máš v mailu
bomb: Tedy jestli se to bude do milu vejít :-D
bomb: No je to paráda. :-D Jasan, můžeš mi ho poslat, budu rád. Hned si ho dám do svýho Minta. Můj mail je thebomb357@seznam.cz Moc díky
superbo: To sice jo, ale příběh je úplná tutovka! Vážně, nedej na grafiku a zkus to. Nebo se nejdřív podívej na YT PS: bombe, můj novej splash screen do Ubuntu: odkaz » Ale to točítko by chtělo ještě upravit do SH stylu.. Pokud chceš,můžu ti to poslat.
Aldaris: Na tu Cat Lady jsem koukal a nevím jestli by mě to bavilo, ta grafika a ovládání mi přijde jako Super Mario styl
superbo: To víš, udělali to ďábelsky Aspoň můžeš zkusit něco jinýho Třeba The Cat Lady nebo Neverending Nightmares
Aldaris: Když už se dostanu téměř na konec toho pitomého CoC, opět kombinovaného Splinter Cellu s Doomem, nedostanu se dál kvůli bugu...Do pekla s touhle hrou. Už nikdy víc.
Henry: No to sice jo,budu doufat,ale myslím,že kdyby na tom měl Yamoka dělat,tak by v tom teaseru bylo jeho jméno taky,pro mě by tam byl třeba hlavnější než Reedus a Del toro,ale jo,doufám , že ho Kojima aspoň osloví,krom toho,jsou oba z Konami,takže aspon kdyby u při tom vytváření hry nějak pomáhal ...
superbo: Ale nikde není psáno, že Yamaoka nebude dělat hudbu pro Silent Hills. Sám nedávno říkal, že by to rád dělal. Navíc do vydání Silent Hills ještě zbývá moře času, takže se to může ještě změnit (snad)
Aldaris: To se celkem Yamaokovi divím. Je to škoda. K tomu CoC, grafika tu hru nezlepší. Problém hry tkví v tom, že Bethesda neměla úplně jasno, jaký typ hry chce vlastně udělat. Z detektivního ponurého začátku s hororovými prvky, se stane poloviční Splinter Cell, následně se měnící v Doomovku. Najednou se nenachází žádné deníky, ani poznámky, příběh odstupuje částečně do pozadí. Jen se několikrát zoufale zachraňuje někdo, koho minutu po záchraně stejně zabijí. A tak pořád dokola.
Henry: Velká škoda , že na Silent Hills nebude pracovat Akira Yamaoka,sám přece říkal , že kdykoliv by do toho šel znovu , Kojima mu mohl říct,škoda no , myslel sem , že Akira Yamaoka je už zašlá historie , ale když sem viděl teď červen 2014 jeho koncert s Mary Elizabeth , dost sem se divil,fakt sem nečekal,že ještě hrajou
superbo: Mimochodem, CoC bude i pro Oculus Rift s lepší grafikou odkaz »
Aldaris: Právě sekce na bitevní lodi je dobrá, za dveřmi můstku je slyšet motlitba kapitána, následně výstřel z pistole... Pak útok Proměněných a po jejich nenadálém ústupu se vynoří Dagon. Ale po této částito jde zase na chvíli do hajzlu...
Superbo: Aldo, až to dohraješ, zkus The Cat Lady. Je to opravdu skvělá hra
g.schreiber: Wow - sejmout prastarého dělem XD...možná to někdy dám znovu. Chtěla bych si sehnat deskovku Arkham Horror - ta je výborná :3
Aldaris: Tak já se pomalu blížím ke konci a jak říkám, je to houpačka. Chvilkama skvělá atmosféra a pak se to zvrhne ve střílečku, pak v hlavolam a tak kolem dokola. Ale sekce kde jsem lodním dělem zabil jednoho z Pradávných, boha Dagona, byla dobrá Bez návodu bych tu hru dávno vzdal.
g.schreiber: Kašlete na trolly - na ty nelíp funguje ignore. Od H.P. Lc jsem pár povídek četla (Volání Cthulhu je dobrý, chvílema je výborná Hrůza v Dunwichi, Pickmanův Obraz...) Hra je příjemně atmosferická, ale od útěku z hotelu to začíná bejt akční. Unikla jsem autem do jakýhosi kanálu a tam jsem skončila páč ragequit. Ano má se prostrčit trubka větrákem, ale mě to dycky zabilo...x_x
Aldaris: Generický návštěvník alias Martinka alias Bíbrofil alias ,,vydávám se za zdejší uživatele a hlavně Aldarise". Zkrátka internetový troll, nebo jak je nazývá Datastor, internetový i mimointernetový imbecil.
v: ako dobre
DAN CRAZY: "Generický návštěvník"
v: koho myslíš mna
DAN CRAZY: Když tě to nezajímá, tak se neptej, neotravuj a vyliž si řiť (nikdo nemůže nadávat, je to spisovné české slovo! )
Aldaris: Návrat byl už dopsán, adminovi odeslán, že tu není, není můj problém. Odkaz na jeho přečtení zde byl. Tudíž si ty porouchaná osbonosti s Biebrovskými gaysklony, tendencí vydávat se za jiné a dalšími symptomy způsobené nízkými rozměry penisu, polib prdel a poděkuj soše Svatého Václava. Zároveň musím poděkovat za tvé zvyšování návštěvnosti.
v: no čo povedat uš sa tešim jak to bude čo to bude odkaz » odkaz »
Superbo: Konceptové video k Silent Hills: odkaz »
bomb: Copak, copak Marťo? Co tě žere? Já taky slibuju novej web už pěkně dlouho a furt nic. Hmm? Na mě si pusinku neotevřeš? No?
Generický návštěvník: Zajímalo by mě, jak dlouho může doprdele trvat napsat jeden díl do toho tvojeho slavného Návratu. Sice mě to nezajímá, jen vím, že jim dlouho slibuješ hory doly a skutek utek.
Aldaris: Kdo je zvědav na jeho tvorbu, tady je odkaz »
antivirus: Aldaris čus ja ted čtu Lovecrafta...Mam ted od něho koupene všechny ty spisy co mu vyšli nově ted...:D jinak před pár dnama jsem přečetl Volaní Cthulhu...a hodně dobré ma hodně dobre povíkdy...
Aldaris: No právě, já to taky hraju na druhý pokus a podle návodu, aby mě nekleplo. Příběhově je to moc pěkné, ale místy...jsou prvky pro ,,širší publikum". A systém ukládání je tak idiotský, o buzích typických pro Bethesdu ani nemluvě.
Superbo: Od Lovecrafta jsem něco přečetl taky. Ale z tý hry jsem si zahrál jenom kousek, protože jsem na to neměl nervy. Asi do půlky jsem to dokoukal na YT, ale mělo to asi 80 20-min. částí, takže jsem se na to vykašlal.
Aldaris: Tak hra je velmi inspirována jeho povídkou Stín nad Insmouthem, respektive první polovina hry. Včetně útěku z hotelu, který je ale ve hře ,,okořeněn" deštěm kulek a pak zmateným běháním od čerta k ďáblu a tím pohřbením stísněné a napínavé atmosféry nečistého města.
bomb: Call Of Cthulhu jsem sice nehrál, ale zato jsem od něj něco málo četl. I viděl. V hlavě mě neustále straší Hory šílenství , ty mohu vřele doporučit, nádherná četba. Taky jsem viděl tento film: odkaz »
Aldaris: Čte tu někdo H.P. Lovecrafta? Já jen že po přečtení jeho děl a hraní hry Call of Cthulhu, nevím zda by ze hry byl nadšen... Místy se z atmosférické hry stává střílečka s náznaky Splinter cellu... Kdy se má člověk bát?
DAN CRAZY: Jo takhle! Díky Aldo
v: to je všetko moje dobre tak asi doma mam slapšiu štvrtku odkaz » kuknyte
Aldaris: Po souboji s Pyramiďáky ten dopis zmizí úplně. On nejspíš existoval jen v Jamesově mysli.
Superbo: Kdyby ses podíval v SH2 po boji s Eddiem na ten první dopis, zjistil bys, že je prázdný (Byla to Jamesova iluze). Mrtvá osoba přece nemůže napsat dopis.
Aldaris: Já odepisoval Danovi.
HarryMason: Tak já bych měl teda taky jeden dotaz. Jak je to se "zrůdama" v SH ? Doteď nevím kde se tam vlastně vzali, jestli zrůdy ze SH jsou démoni vyvoláni Dahliou někde z oného temného světa,nebo to jsou obyvatelé SH zmutovaní kletbou Alessy a nebo se mi zdá že jsem někde četl,že monstra jsou prostě podle toho,jak jsou významově pro danou postavu podle toho čeho se daná postava v SH bojí atd. prostě mají pro hlavní postavy v SH nějaký význam ... jak to teda je ? Děkuji
Elementaria: Aldaris: Cože ? To si teď psal odpověď na co ? :D jinak jo,prostě tam temnota nějak zůstala,asi takové detaily nemá cenu řešit ... ale přece jen jeden divný dotaz k SH2 :D Kdo Jamesovi napsal ten dopis ať přijede do SH ? Jasně odesílatelem byla Mary,ale ta v tu dobu byla přece mrtvá ...
Aldaris: Co jsi nepobral? Sebeobviňování, výčitky, touha změnit nevyhnutelné, poddávání se, osvobození Sullivana, to vše ho transformovalo v PH. Silent Hill ho tak pohltil a potrestal.
Superbo: Já si teda nejsem jistý, ale Alessa se reinkarnovala v Heather (SH3), takže možná ta část opravdové Alessy zůstala v SH, zatímco si Heather odjela někam za kopečky. A nebo prostě v SH zlo zůstalo z toho pokoušení se přivést na svět Samaela. Kdyžtak mě opravte
Elementaria: Ah no teď když má vyjít "P.T." :D sem se divil že nejsou nikde novinky o tom,tak snad na novém webu no jinak chtěl bych se teda zeptat ,pořád nevím jak je možné že je SH pořád "prokletý" pokud vím tak v SH1 harry uspěl,temnota byla poražena s Alessou,tak jaktože je pořád v dalších dílech ten SH prokletý,to to tam nějak zůstalo ta její kletba i přes její smrt ?
Superbo: Ahoj, forum tu je, stačí když si nahoře klikneš na "SHF". Ale ptej se spíš tady, protože na forum chodí už jen pár lidí. Novinky se budou přidávat asi až bude novej web (že jo, bombe?).
Elementaria: Zdravím,měl bych několik dotazů k příběhu SH. Je zde nějaké forum nebo tak něco,kde bych se mohl zeptat ? Díky (BTW: Jsem tady na webu nový,tak se chci zeptat,funguje to tu stále,nebo novinky se už nepřidávají a jediná aktivita tady je zde v ShoutBoardu ?) Díky
DAN CRAZY: Klidně se mi vysměj do debilů Ale já ten konec nějak nepobral
Aldaris: Abyste čekáním netrpěli odkaz » Není to moc dlohé, ale myslím že konec to vynahrazuje
bomb: Nebesa.
DAN CRAZY: Jako fakt?! Paráda!
Aldaris: Aha. Chtěl jsem aby to bylo překvapení, ale Návrat byl dokončen.
bomb: Nezastupuju, ani nemám přístup na server, kde tenhle web běží, takže bych to sem ani dát nemohl, ale počítám, že kolem Vánoc by měl být nový web. Snad. Pak si sem bude moci každý dát co bude chtít.
Aldaris: Bombe, ty zastupuješ Hesiho? Něco jsem mu poslal, ale není to tady, ani nereagoval. Mám to poslat tobě?
Superbo: Zkuste hru The Cat Lady. Taky celkem psycho
DAN CRAZY: Ke konci týdne se dostanou do prodeje první stupenky na MOR2015 a ohlášeny jsou zatím (co vím) jen 4 kapely (a to tam jsou dvě stage a akce je to na 4 dny). By mne zajímalo, kdo si to koupí, když ještě neví, kdo vůbec vystoupí
bomb: Nový trailer k SH Requiem: odkaz »
bomb: To už si přesně nepamatuji, ale myslím, že to tak nejspíš bylo vždycky.
Azaszel: Jo ok díky,to jsem chtěl vědět a ještě by mě zajímalo proč když Alessa v 1 zemřela a celkově temnota zmizela,proč je v dalších dílech SH stále prokletý ? Např. SH 2 , co prostě zavolalo Jamese do SH ? Jasně,přišel mu ten dopis,ale kdo ho poslal,proč je SH stále prokletý ?
bomb: Do příběhu určitě patří. Dokonce je to vlastně o tom, jak se to všechno stalo. Ty události, na které v SH1 přicházíš, tak v SHO přímo prožíváš, takže určitě tam patří, ale jinak se to odehrává asi 7 let před SH1. A s tím požárem to není úplně pravda. To bylo ve filmu, ale ve hře o požáru nic není, jen to upálení Alessy.
Azaszel: Zdravím,chci se zeptat,patří SH:Origins do příběhu , nebo to je jen for fan spin off ? Totiž jak chytnul silent hill,tak mezitím co malou Cheryll vzal Harry a jeho žena , tak mezitím zachránil kamionář Alessu ?
Aldaris: Ne ty máš výjimku, hraješ Stalkera
DAN CRAZY: Doufám, že nic nenamítáš ve věci mého Nicku
Aldaris: Většinou tím píšou chlapi a navíc blbě
DAN CRAZY: Třeba si tím kluci aj holky vynahrazují pifku, že ...
bomb: UPPER CASE NAZI?
Aldaris: Mám dotaz, když už máme gramatický nacismus, existuje také něco na psaní Caps Lockem? Na to jsem taky alergický
Aldaris: HUD by měl jít dát zpátky v doplňcích. Ale jde to i bez něj, je to jen o zvyku. odkaz »
DAN CRAZY: Hele, když už jsme u Datyho - nějak sem si chtěl znovu zahrát Stalkyho a dal sem si tam Alteru. Je to boží, ale trochu mne štve, že mi úplně zmizel HUD. Dá se s tím něco udělat?
Aldaris: Když tam nebyly jen íčka, ale i chybějící nebo úplně jiná písmenka A v DMP je nyní i výskyt Jiřího Babicy Všechen sajrajt míří do Zóny
DAN CRAZY: Tak to je síla ale Takový špunt a už tam Datymu pyskuje a nakonec dopíše "sori"
bomb: Jedno íčko sem, druhý tam, svět se nezboří. odkaz »
Aldaris: No prostě Datymu přišel komentář na jeden jeho report o stavu DMP a byl tak šílený, že se podobal šifře. Tak ho Datastor smazal a omluva toho pisatele zněla: ,,Omlouvám se za gramatyku, sori je mi dvanáct." A Datyho to tak rozčílilo, že to prezentoval na Twitteru a hned dodal cosi o budoucí generaci
DAN CRAZY: Ja? Warum? Hat Jemand etwas gesagen?
Aldaris: Pokud mě někdo ještě nařkne z gramatického nacismu, tak v tom případě bude Datastor Grammerführer
Superbo: Nějaké nové info k SIlent Hill Collier: odkaz »
Superbo: WTF nějak se to zmršilo...
Superbo: Jsem správcem stránky Akira Yamaoka na karaoketexty.cz takže kdo by chtěl pomoct, rád mu překlad schválím :) Stal jsem se správcem stránky Akira Yamaoka na karaoketexty.cz. To znamená, že budu schvalovat překlady a kdyžtak je opravovat. Tedy, kdo chce pomoci s překladem písní, může zde : odkaz »
Aldaris: Ani neví co to je
DAN CRAZY: Tak to tě určitě potěšila zpráva o "novém" modu do Stalkyho ne?
Martina je mrtvá: Ale jo, dá se tu slušně pobavit. Jen jsem tiše stalkovala vaše beznadějné diskuze a smála se všudypřítomným pravopisným chybám na tomto webu.
Aldaris: Tak co sem debílku lezeš, když se tu není o čem bavit? Zřejmě se ti stránky tak líbí, že na ně musíš pořád lézt a trollit tu.
superbo: Vrať se do kuchyně, je čas oběda. Uvař si nějaký velký pyj a buď v klidu, nikdo tě tu za něj nedrží
BlueBoard.cz ShoutBoard