Přidej zprávu »
DAN CRAZY: A to ještě kolikrát tihle fans dostávají čočku od dementů, kteří s tím vůbec neumí a nedrží se pokynů... Boroci makaj a chtěj se podělit o své úsilí a ještě je to špatně.
Aldaris: Měl jsem si nechat na staré hry starší počítač s xp a byl by pokoj. Nebýt fans co dělají neoficiální patche, tak pod těmito sračkami nepustím nic.
DAN CRAZY: To je "prča" viď? Proto sem radši zůstal u starších systémů - na nás pamětníky se nepamatuje
Aldaris: Já bych potřeboval někoho, kdo opravdu umí do detailu s těmi vymrdanými win 10. Jak mám DO KUNDY v tomhle zmrdsystému rozchodit starší hry, když ten výmrdek nepodporuje directx 9 a zajebanému Bukvosoftu je to u řiti!
DAN CRAZY: Jo, to už je odzkoušený... příště ty prachy radši vrazit jinam.
Aldaris: A předpokládám, že technická podpora tě pošle někam...
DAN CRAZY: Díky Aldarisi, ale to už jsem právě bohužel zkoušel a nefičí to. Háže mi to problém ohledně 64bit systému nebo co a když jsem to zkoušel vypnout úplně, nepomohlo to. Zbožňuji ty situace, kdy nepodpoříš černotu a hru si koupíš a ona ti nejde ... a ta stáhnutá verze bez problémů (teda většinou )
Aldaris: Něco jsem našel: odkaz »
DAN CRAZY: Win 7 Ultimate, 64 bit
Aldaris: Co máš za OS?
DAN CRAZY: Neví někdo jak spolehlivě opravit problém s chybou u AC Syndicate, kdy to píše, že ACS přestal pracovat?
Výdělek na internetu: Ahoj, nabizím ti výměnu ikonek na webu odkaz » pro kontakt prosim napsat na vydelejnainternetucz@gmail.com
Aldaris: Po třech hodinách dřiny byl úspěšně spuštěn Max Payne pod win10. Vypito šest piv, litr kafe, sežrána krabička neurolu a okousanou zeď nepočítám. Pod tímhle apokalyptickým OS spustit starší hru = běh v adamově rouchu davem feministek se štípačkami.
Aldaris: Copak já vím?
DAN CRAZY: Nemohl by jsi to trošku rozvést? Zní to zajímavě, jak k tobě vůbec přišel?
Aldaris: Někdo mi chce rozbít hubu, že když se mu nepřestanu srát do baby, zabije mě Kdosi z Těšínska, kde jsem v životě nebyl, ale on mě prý ,,velice dobře zná". Co jsem zase provedl?
Aldaris: Však jsem hrál. A přišly mi těžší v jedničce.
pepa: V tom případě nepiš, že dvojka nemá puzzly moc obtížné a místo toho hraj na vyšíš obtížnost.
Aldaris: Záleží na obtížnosti přece
pepa: Podle je SH2 co do počtu puzzlů 3. nejpočetnější s 12, po Downpour 16 a Homecoming 13, ale celkově bych řekl, že je počet puzzlů vyrovnaný s ostatními hrami, protože mi nepřijde jako puzzle například z jedničky ten Clock Tower se tříbrnou a zlatou plackou. Zdroj: odkaz » Jinak ale se vším ostatním souhlasím, jednička i trojka jsou daleko atmosféričtější a děsivější. Dvojka je zase pěkně romantická. :) Měl vlastně ještě nějaký z dílů takto silně romantické podtóny? Jinak speciálně pro Aldarise tu mám jeden můj prastarý screenshot z SH2, tak mi schválně bez hledání napiš, co to je za číslo, pane "dvojka nemá puzzly ani moc obtížné" . :D odkaz »
Aldaris: Dvojka nemá puzzly ani moc obtížné, pokud nepočítám tu pakárnu s mincemi na střední obtížnosti. Zvuky měla výborné, například realistické zvracení Eddieho a různé druhy zvuků ve vězení. A samotný příchod do města, kdy se na cestičce za mnou ozývají kroky...
Martina: Pepa: Co si vzpomínám dobře, tak dvojka moc puzzlů nemá. Po příběhové stránce mi přijde nejlepší právě dvojka, atmosférou mě nejvíce uchvátila jednička a trojka mě nejvíce děsila. Od tohoto dílumě už žádný SH nenadchl. Tolik nenáviděný Homecoming například podle mě nebyl tak zlý, akorát šlo o dvojku v jiném obalu.
pepa (z depa): Pro mě to je asi atmosféra, což je ale stejně jen součet příběhu a jeho postupné odhalování a doplňujících dokumentů, puzzlů, zvuků a vyobrazení prostředí (hlavně tma a mlha). Ale to samé bych mohl napsat i o SH1 a 3.
antivirus: No právě příběhem určite,ale i tou kurevský tajemnou atmosferou,která nema obdoby. Prostě genialní dílo...
Superbo: A atmosférou. A hudbou. A tajemnem.
Aldaris: Čím to je? Příběhem.
antivirus: SH2 je nejlepší...škoda,že takové horory se dnes už tak jenom nedělají. Nemužu si pomoct ale SH je prostě pro mně osobně nejlepší hororová hra i jedna z nejlepších. Kdoví čím to jen je.
Aldaris: V Plzeňské zoo se narodila samička nosorožce a jejím kmotrem je sám...Alice Cooper. Cítím hrdost.
Superbo: Neboj, Origins už bylo poslední Alespoň jsem v tobě probudil trochu nostalgie
Aldaris: No a teď zase chuť na SH2, jdi už s tím někam
Superbo: Tak a teď už poslední - Origins: odkaz » Shattered Memories bylo naprosto nehratelné, kvůli nízkému výkonu v SW renderer režimu.
DAN CRAZY: Pokud není na drogách a udělal si takové "foto" tak má vážný problém a denně by měl dostávat latu
Superbo: Teď SH2. Oproti PC verzi nevidím žádný rozdíl. odkaz »
Aldaris: Hlavně ten hafhaf vypadá že je na drogách, podle stavu pleti na držce a propadlého xichtu.
pepa: Ježišmarja ten haf haf kluk. :D Jinak prosím pokračuj, co za pití jsou další díly SH?
Aldaris: Aaaa SH4 je jako nealkoholické pivo, jsi rád aspoň za něco, ale není to ono.
Superbo: Další várka, tentokrát se SH4. Oproti PC portu má lepší stíny, lepší textury a lepší vyhlazování. odkaz »
Aldaris: Tak on byl problém s grafikou u pc verze už při vydání trojky...Moc si to nerozumělo s některými značkami a direct x byl takový všelijaký.
Superbo: Well, jako na to nastavení (8x anisotropic, 8x native resolution) mi tojelo na 10 FPS Těch 50-60 FPS mi to dává až když si to nastavím tak na 2x Ale v podstatě stejného výsledku by mělo jít docílit i s PC verzí
Aldaris: Tak SH3 jsem nehrál pěkně dlouho. Ale moc nevěřím že bych to pod win10 rozběhl.
DAN CRAZY: Pánové pamatujete na film "Škola Základ Života" ? Kurde to byly časy, to vychování a všecko. Hajzl malej přišel, pozdravil, uklonil se, sejmul klobouk a chovál se k vám tak, jak by správně měl. Dneska? Chodit s boxerem nasazeným na ruce, když jdete večer do kina nebo nedávat psovi náhubek když s ním jdete pozdě večer do parku. Všude samí ožrali zmetci ve věku 16 let a ještě si na vás budou otvírat hubu. Nejhorší na tom je, že jak mu ukázete jak by se měl chovat, tak mu musíte platit zubaře a jít si sednout do chládku. Je mi z toho až na blití. A to co tu poslal Alda s tím psem... to je výsměch jak prase Ale! Je vidět, že to je nějaký blb, který neposlouchá metal (netvrdím tím, že všichni chytří poslouchají metal a zbytek je odpad) ale metlošů, kteří by si přidělali psí uši a pak se s tím chlubili fakt moc není...
Superbo: Kdyby vás zajímalo, jak SH3 vypadá na plné detaily ve Full HD v emulátoru... Stojí za to na to mrknout :) FB sice zhoršil kvalitu, ale i tak je rozdíl mezi PC a PS2 verzí zřejmý. Pokud by někdo chtěl vidět původní screeny, stačí říct odkaz »
antivirus: Jj je to už tošku jinačí no..:D:D jinak ty psí fotky to je kurevský děs...:D:D ty woe toto udělat tak nevím...:D
Aldaris: Něco jako toto : odkaz »
Aldaris: Těžko říct, když jsem byl drzej na starší, dostal jsem přes držku. Dnes se neperou, aby si neponičili účesy a makeup. A aby se pochlapili, dávají si na fb psí filtry.
antivirus: Tak to jo by udělal otočku o 360 stupnu a potom si šel stěžovat mamince:D Jinak kde se berou? To je jasný:D kde je doba 1950 až 1970 kde lidi měli určitě vychovaní,ted když chceš své dítě vychovat tak na tebe tak pošlu socku nebo něco takového:D prostě jde to do hajzlu:D ale ne vše,ale to chovaní je otřesné si myslím...děti 13 let a už to jede pivečka atd i hůře...a ne že by to jenom zkusil,ale on v tom pokračuje...
Aldaris: Ty bláho, kdybych mu jednu plácl, tak ho zabiju, mám ruku jako on stehno Víš takovej ten typ v upnutých džínách, sestřih podle ešusu, dvacet kilo a hroznej drsňák. Že jsou ta štěňata dnes tak drzá.
antivirus: Aldaris:D měl jsi na něho poslat Pyramid heada anebo z tebe by se mohl stát jeko kat jako by jsi byl posel spravedlnosti:D
Aldaris: Ten pocit když vám osmnáctiletý třicetikilový zabiják řekne, že jste tlusté prase...
pepazdepa: Já už několik let naštěstí nenatáčím, takže mě se to už moc netýká. :D
Aldaris: Přátelé, nikdy se nenechte vyprovokovat k pivnímu závodu. Nejen že ho nevyhrajete, ale jeho následky vám budou bušit v hlavě jako bubeník na pervitinu.
Aldaris: Ještě se asi nevyskytl vrah, co by zabíjel v přímém přenosu, bylo jen pár filmů. A i kdyby se takový vyskytl, Dexter by si ho našel.
Aldaris: Jestli točíš takové píčoviny jako většina youtuberů, tak ano. Ale cíl číslo jedna by byl Misha a sekundární cíl ten tlustý blb.
pepa: Aldaris: Tu knihu o vrahovi YouTuberů bych si přečetl už jenom proto, jestli bych tam svoje svoje jméno. :-D A co pak next-level, kdy by ten vrah (nebo vražedkyně?) zabíjel lidi živě při streamování na Twitchi? I když to je možná už moc morbidní.
DAN CRAZY: Tam je ovšem ten zásadní problém v tom, že se neví, jestli by to Česká Pošta doručila.. aneb "Řekl bych ti vtip o České Poště, ale nevím, jestli by ti došel."
Aldaris: odkaz »
Aldaris: Ty vole...když dokáže vyjít příběhová kniha Minecraft, znamená to, že literární cítění této země, jde velmi rychle do prdele. Je zbytečné se o něco snažit, čím větší píčovina, tím větší šance na úspěch.
antivirus: Tak na co čekáš?:D Už jsi začal?:D Třeba by se někomu ulevilo...:d
Aldaris: Asi se k hororu vrátím, vymyslím příběh o vrahovi, který vraždí youtubery a části jejich těl posílá přes Českou poštu jejich pomateným fandům. Vlastně by šlo o kladného vraha, protože by tím zvyšoval inteligenci národa.
antivirus: Má vkus:D:) Jinak já jsem také nečetl,ale ted mně to nějak zasáhlo,tak zkouším...:D Jinak kdy se vrátíš k hororu? A Sci-fi jsi nezkoušel? Jinak konal se už nějaký sraz tady Silent Hill sekce? A byl jsi?
Aldaris: Ne, to je spíše žánr mé matky.
antivirus: Jinak čteš detektivky?:)
antivirus: Jj jen mně zajímalo jak to máš. Zrovna se snažím psát detektivku a tož nevím. Ale je to docela zábava...ty jinak pokračuješ v historii? a jinak viděl jsi toto? odkaz » dost dobré...
Aldaris: Používám rod jaký mě zrovna napadne a jaký se hodí Na tyto předpisy se vykašli, jen to autora svazuje. Jako jsem se kdysi pohádal, že nepoužívám osnovu, že prý se to má. A ten oponent nedokázal pochopit, že když si děj vymýšlím během psaní, nemůžu nějakou debilní osobu mít a navíc na delší díla by osnova zabrala minimálně tři a4.
antivirus: Tak v zajetí demonu nebylo nic nového,jen to bylo fakt dobře natočeny...Jinak Ghoul mně nějak nedostal teda abych se přiznal...ale špatné to nebylo...arigilaní horor je težký,ale jde to akorát to chce čas. Jinak když píšeš jaký pužívaš rod? Činny či trpný?
Aldaris: Tak třeba nechápu co je tak úžasné na V zajetí démonů, totéž už tu bylo tisíckrát. Nebo tolik propagovaný Ghoul. Když jsem ho zkoukl, řekl jsem si: Hm, Blair Witch z Ukrajiny. Prostě ic nového nepřichází. Jen remaky.
antivirus: Aldaris tož všechny né,jen některé...ale je jich dost...nj dnešní doba je jedna samé klíše ale to jsou samo kvuli prachům že...musí to stihnout termín atd...udělame kravinu po 157 atd...Nj jak psal SK horory jsou čim dal horší a to psal v roce 1970 nebo nějak tak...:D
Aldaris: To je peklo, co se teď točí za horory. Všechno na jedno kopyto. Klišé nad klišé. To snad i já bych stvořil lepší, než co vymýšlí za oceánem.
Aldaris: Před věznicí? To je jak máš osvobodit toho zavřeného tátu té mrtvé holky? Myslím, že tady už získáš zbraň.
pepa: Je to už teď často takový Thief nebo Metal Gear Solid, principielně je to asi stejné, zkrátka stealth, stealth a ještě jednou stealth. Já stále trčím v Innsmouthu, těsně před věznicí/ozbrojením. (protože teď hraju hodně Overwatch)
Aldaris: Jo první půlka hry je dobrá, pak se to mění v poloviční střílečku míchnutou se Splinter Cellem a těsně před koncem hry se vyskytuje dost pitomý bug, který mi to nedovolil dohrát.
pepa: Já od Superba nebo Milzoua nebo jak si říká dostal Cthulhu od Bethesdy a je náhodou celkem super. :D Rozhodně nejlepší adaptace co jsem hrál. (moc jsem jich nehrál)
DAN CRAZY: Nový Resi má rozhodně šťávu, o tom žádná Bojím se teď chodit na půdu... a do sklepa...
Aldaris: trailer: odkaz »
Aldaris: Chystá se nové Call of Cthulhu, snad bude lepší než to od Berhesdy.
antivirus: Nový RE7 je hodně dobrý podle mně,ale ještě jsem nehráll...ale někdy určitě zahraji...:)
Superbo: Lol, už celkem jsem tu nebyl. Btw co říkáte na nový RE?
Aldaris: Už to běží, chyba byla u UPC.
Aldaris: Koupil jsem si ten warhammer a steam client mi kolem dokola píše, že se nemůže připojit ke steam serverům. Už nevím co s tím...
DAN CRAZY: No zkušený... tak 6 let už tam straším, proč se ptáš?
Aldaris: Je tu někdo zkušený ve stahování her přes Steam? Dříve než mě trefí šlak.
DAN CRAZY: Nám tehdy řekli, že máme 1000 let skluz co se týče dějin a osnov
Aldaris: Tak on byl cílem Osy v Africe přístup a ovládnutí Arabského poloostrova. Bohužel se toho jako první chopili Italové a podle toho to taky vypadalo. My jsme ve škole druhou válku ani pořádně neměli, pořád se jen plácal středověk.
DAN CRAZY: Co já si pamatuju hodiny Dějepisu, tak jsme se průběhem války v Africe a třeba na Arabském pol. vůbec nezabývali, takže tolik k našemu školství. Prý tam byl ten a ten a spáchal sebevraždu tehdy a tehdy... (údajně teda )
Aldaris: Vidíš, na Afriku jsem nevzpomněl. To je ale taky větší téma, bylo by to na více dílů.
DAN CRAZY: Východní fronta by bala super, ale možná bych se podíval i na jih, do Afriky a tak Ve škole se tohle hodně přeskakovalo, tak si myslím, že by to bylo pro spousty lidí poučné
Aldaris: Lidi potřebuji radu. Teď jsem nemocný, tudíž doma a chci zase dát dohromady nějaký dokument. Uvažuji že se pustím do Východní fronty, nebo mám štrachat v nějaké jiné?
Aldaris: Jeeee
Martina: Já bych zas mohla směle prohlásit, že všichni chlapi jsou pitomci. Kromě toho mého, ale to je holka, takže se nepočítá.
Aldaris: No moment, já chci kastrovat pitomce, ty bys kastrovala všechny chlapy.
DAN CRAZY: Jenže šlechtě jako takové už dávno odzvonilo
Martina: Aldaris schvaluje kastraci, sláva! Za sebe říkám: Kastrovat a posílat do uranových dolů. Tam jim bude hej, a navíc práce šlechtí.
DAN CRAZY: Fuj, to by mne ani nenapadlo Já bych je rovnou střílel, větší šance pro nás normální
Aldaris: Já bych blbce kastroval.
DAN CRAZY: Já vím, já vím! Protože se na tomhle světě vše děje dookola - holky místo normálních kluků chtějí pitomce, pak (jelikož jsou pitomé) to nezvládnou a je z toho malé pitomčátko. To potom vyroste, v hlavě má seno ale holky na takové letí a pak to nezvládnou a narodí se jim malé pitomčátko, potom vyroste, má v hlavě seno...
Aldaris: Nezná někdo odpověď na otázku, proč je na světě mezi lidskou populací větší procento pitomců než normálních lidí?
Aldaris: Další dílko hotové. odkaz »
Aldaris: Naráz ne.
DAN CRAZY: Takže třeba dvě?
Aldaris: No množné číslo.
BlueBoard.cz ShoutBoard