Přidej zprávu »
Lucky: Přátelé, zítra v pátek 17.11. není trénink. Užívejte svátku a dejte si volno před sobotními závody.
Lucky: Kamarádi, tak dnes v pátek 27.10. proběhne trénink od 17:00-18:00 pro závodníky, kteří se mi přihlásili. Ovšem klidně si můžete přijít zacvičit ostatní, pokud chcete dopilovat techniky na zkoušky. Budu se ale věnovat závodníkům.
Lucky: Přátelé, i přes to, že mají děti prázdniny, tak ve čtvrtek normálně cvičíme (klasický trénink). V pátek si pak dejte volno a v pátek ruším trénink. Čekají Vás ovšem v sobotu závody, tak kdo by chtěl ještě v pátek trénink, tak mi dejte vědět na FB. skupině Karate Tygr závodníci a domluvíme nějakou hodinu. Lucky
Lucky: Přátelé, zkoušky na STV/Kyu proběhnou 1.11.2017 ve středu na Dětské v 16:00 !!! Těm, kterých se zkoušky budou týkat, rozešlu během dvou dní email s podrobnými informacemi. V ten den odpadá na Dětské klasický trénink. Kdo by měl ovšem zájem podívat se, jak takové zkoušky vypadají, klidně může přijít. Nebude tam ovšem moc místa, tak ať tam není v tu chvíli více diváků, než cvičících
Lucky: Přátelé, z důvodu konání semináře Okinawa Karate-Dó v pátek 20.10. odpadá trénink. Udělejte si volníčko
Lucky: Kamarádi. Zítra 28.9. je normální trénink pro začátečníky až luté od 16:00 do 17:00 a závodní skupinu, klasicky od 17:00 do 18:30. Dospělí mají tentokrát volno.
Lucky: Vážení přátelé, další prázdniny nám bohužel skončili a najíždíme na standartní režim tréninků a to v Mariánských horách začínáme ve čtvrtek 7.9. klasicky od dětského tréninku od 16:00 a pokračujeme už v normálním harmonogramu. V Porubě začínáme v pondělí 11.9. opět klasicky od 15:00 a podle zavedeného harmonogramu. Už se na Vás moc těšíme. Jsme nabití díky skvělému soustředění obrovskou energií a přes prázdniny jsme jako trenéři nabyli také nemalé zkušenosti, abychom je Vám mohli opět předávat. Tak si ještě chvíli užívejte volna, pořádně se připravte do školy a ve čtvrtek Vás už natěšené čekám na prvním tréninku KTS v novém školním roce 2017-2018. Čekají nás opět velké věci.
Lucky: Další trénink proběhne ve čtvrtek 17.8. stále ve stejné časy Přijďte si bouchnout, ti kteří chodí na prázdninové tréninky vám můžou zaručeně potvrdit, že opravdu MAKÁME Těším se.
Lucky: Úterý 8.8. bude přátelé další trénink v mariánkách, časový harmonogram platí stále stejný Těším se.
Lucky: A další prázdninový trénink přátelé bude ve čtvrtek 3.8. ve stejné časy, jako předchozí tréninky.
Lucky: Samozřejmě tréninky jsou pro celé KTS včetně poruby jako vždy o prázdninách
Lucky: Kamarádi, další trénink bude v úterý 25.7. ve stejné hodiny jako minule tzn. 17-18 děti, 17-19:15 závodní skupina a 18-19:15 dospělí. Minule jsme si pěkně zařádili, tak přijďte.
Lucky: Taaaaaak ano přátelé, pochopili jste správně. Závodní skupina má celý trénink, tzn. od 17:00 do 19:15
Lucky: Kamarádi, ve středu 19.7. začínáme s prvním prázdninovým tréninkem a to v Dójo v Mariánských Horách od 17:00 do 18:00 děti a závodní skupina a od 18:00 do 19:15 závodní skupina a dospělí. Pojďme na to, začneme po odpočinku zase makat.
Lucky: Přátelé, jak jistě většina z Vás ví, náš místopředseda, ekonom a trenér klubu Fija Saidl je právě s naším kamarádem Kubou Debrecenyim, šéfem klubu Hakuba na měsíční stáži v Japonsku v Tokyu. Trénují denodenně na universitě Waseda s Japonským výběrem, pod vedením nejlepších mistrů. Vy kteří jste si toho ještě nevšimli, třeba proto, že tak často nechodíte na facebook, nebo nenavštěvujete tak často internet a chtěli by jste vědět více o jejich nádherném snu a to snad snu každého karatisty, tak kluci vytvořili blog, kde popisují své počínání a vkládají tam krátké sestřihy ze svého života v japonsku. Ten blog se jmenuje www.zazavrenymidvermi.cz jinak jsem s Fijou v kontaktu a už samozřejmě probíráme vedení tréninků, didaktiku nácviku technik apod. Doufám, že se díky tomuto KTS posune opět o obrovský skok dopředu. Přeju klukům, at už konečně přestanou bolet nohy a at si to tam pořádně užijí.
Lucky: Přátelé, rozeslal jsem emailem prázdninové individuální kondiční tréninky. Poslal jsem to Top závodnímu týmu a závodníkům, o kterých si myslím, že to budou dodržovat. Kdokoli z Vás by mněl také zájem, napište mi a já Vám to také přepošlu. Samozřejmě se k závodníkům můžete ke cvičení přidat také rodiče, či sourozenci. Můžete cvičit celá rodina, je to super udržovací plán a člověk při tom dokáže také shodit pár kileček . Samozřejmě tím nechci nikoho urazit. Je to jen tip. Jinak si od Vás odpočinu tak na čtrnáct dnů a pak budou vždy prázdninové tréninky vypsány tady v shoutboardu. Za celý trenérský tým přeji krásné, slunečné, teplé a pohodové prázdniny plné zážitků a uvidíme se buď již na prázdninových tréninzích, nebo na soustředění, potažmo zase v září. Zatím se mějte fanfárově a ahoooooj.
Fija: Ahoj, poslední trénink v Porubě proběhne v pondělí 26.6., úterní trénink v mariánkách se trénuje s Dušanem 17-18:30 (mohou přijít ti co normálně chodí na 16 hod.), další skupina klasicky 18:30-20:00. Čtvrteční trénink s Filipem je opět 17:00-18:30, 18:30-20:00 hod. tak doražte na poslední tréninky před prázdninami
Lucky: Přátelé, prosím nevjíždějte dnes v pátek 16.6. do areálu a neparkujte auta před Dójo KTS. Beat Up bude mít venkovní akci, Děkuji za pochopení.
Lucky: Vážení, zítra 31.5. probíhá na Zš. Dětská páskování. Všem, kteří nejdou na zkoušky odpadá trénink Výjimku tvoří závodníci, kteří jedou do Trutnova na národní pohár. Ti využijí druhé tělocvičny pro přípravu na závody, takže závodníci mají trénink v Porubě v druhé tělocvičně od 16:00 do 17:30. Znovu připomínám pro ty, kteří jdou na zkoušky, buďte připraveni a převlečeni minimálně 15 min. předem. Nástup je v 16:00 Všichni kdo jdou na zkoušky obdrželi email s informacemi. Tak hodně štěstí a zítra jdeme na to.
Lucky: Kamarádi, ještě jednou připomínám, že dneska odpadá trénink dospělých z důvodu konání semináře Okinawa Karate, který dnes začíná. Samozřejmě kdo si chce zacvičit na semináři Okinawa, klidně může. Zprávu ohledně zkoušek na Stv Kyu, které se budou konat 31.5.2017 zašleme do konce příštího týdne. Přeji mnoho síly a úspěchu na zítřejších závodech.
Lucky: 6.5.2017 jedeme na již tradiční Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska v Jeseníku. Závody se ovšem nebudou konat v samotném Jeseníku, ale v Mikulovicích z důvodu rekonstrukce nové haly v Jeseníku. Odkaz na Buletin zde odkaz » POZOR !!!!! VŠICHNI, KTEŘÍ CHCETE ZÁVODIT SI ZKONTROLUJTE ZDA MÁTE LÉKAŘSKOU PROHLÍDKU V PRŮKAZU KARATE !!!!!! Pokud ji nemáte, nemůžete na tatami. Jedná se zejména o závodníky začátečníky. Přeji krásný první Máj
Lucky: Přátelé, zítra 28.4. proběhne v Dójo v Mariánských Horách pravidelný sanitární úklid od 18:00. Proto trénink dospělých odpadá. Vyzývám Ty, kteří budete moci a bude se Vám chtít, přijďte si zatrénovat s kýblem a hadrou občerstvení jako vždy s sebou
Lucky: Vážení přátelé, žáci. Zítra 26.4. odpadá trénink na Dětské pro závodní skupinu. Tzn. od 17:00 do 18:00. Pokud se nedomluvíte s trenéry kteří tam budou místo Filipa a Lukáše. Další důležitá informace se týká klubových zkoušek na STV Kyu / Dan. Ty proběhnou 31.5. od 16:00 do 18:00 na Dětské. Postupně Vás budeme s trenéry vybírat, kdo se bude moci zkoušek zůčastnit. Ti, kterých se to bude týkat si prosím zkontrolujte zda máte zaplacenu 300.- "známku" Kdo nemá tuto známku uhrazenou, na zkoušky jít nemůže a nebude na to brán ohled. Poté se bude moci zůčastnit náhradního termínu za měsíc, který je určen jako opravný termín pro ty, kteří zkoušku neudělali, nebo až v říjnu Zavádím tímto pravidelný systém zkouškového období rozděleného na každého půl roku. Jako Vaši trenéři z Vás vždy vybereme Ty, kteří se zkoušek budou moci zúčastnit, ať už tím, že na to prostě máte, ale také tím, jestli splňujete časový úsek, který je stanoven pro provedení další zkoušky. Na zkoušku se nám můžete také přihlásit, i když Vám to zrovna nedoporučíme, ovšem nemůžeme ručit za to, že zkoušku zvládnete a jsou to Vaše peníze. Potažmo peníze Vašich rodičů. Pro ty, kteří zkouškou neprojdou bude stanoven náhradní termín vždy asi za měsíc. Poté zase až za půl roku. Pěkný den.
Lucky: Přátelé, z důvodu prázdnin a velikonočního prodlouženého víkendu odpadají tréninky ve čtvrtek 13.4. pátek 14.4. a pondělí 17.4. Od Úterý opět najíždíme na normální režim. Závodníci z Top "A" dodržujte prosím individuální tréninkový plán a jak jsem říkal, kdo by chtěl kondiční plán na rozvoj rychlosti na doma také (kromě skupiny Top "A"), napište mi email a já vám ho přepošlu. Za celý trenérský tým KTS přeji krásné a radostné velikonoce. Pro kluky bohatou pomlázku a holky ať máte co nejméně modřin na zadku
Lucky: Přátelé 1.4. se bude konat již tradiční 27. kolo Poháru nadějí v Havířově. Přijímáme přihlášky u Kateřiny - katerinamiklova@seznam.cz Propozice zde: odkaz »
Lucky: Kamarádi. Ve čtvrtek 30.3. Odpadá trénink dospělých v Mar. Horách od 18:30 do 20:00 Bude probíhat trénink a porada trenérů KTS.
Lucky: Taaaaaak přátelé. Je po jarních prázdninách. Tréninky opět klasicky a JEDEME BOMBY
Lucky: Přátelé, žáci. Konečně máme jasno a tréninky přes jarní prázdniny budou probíhat následovně: Všechny tréniky budou v Mariánských Horách. Ve středu proběhne individuální trénink pouze pro skupinu Top "A" od 17:00 do 18:30. Souběžně se na tuto dobu můžete domluvit dospělí a udělat si svůj dospělý trénink. Určitě bude v některém dalším sále volno. Ve čtvrtet proběhne trénink opět od 17:00 do 18:30 pro VŠECHNY včetně PORUBY a dospělí klasicky od 18:30 do 20:00. Mějte se. L
Lucky: Přátelé, příští týden jsou jarní prázdniny, proto i tréninky jsou omezeny. V porubě na Dětské nejsou tréninky vůbec. V Mariánských Horách bude trénink pouze ve čtvrtek 9.3.a to pro skupinu závodníků od 17:00 do 18:30. Dospělí se můžeme mezi sebou telefonicky domluvit. Mohu udělat trénink "navíc" ve středu 8.3. Kdo by chtěl, opět mi volejte. Na základě zájmu bych byl ochoten tedy udělat trénink i ve středu.
Lucky: Vážení přátelé a členové klubu. K dnešnímu dni již neplatí starý 300.- registrační poplatek Tzv. Členská známka, ale nový, zaplacený na rok 2017 Členská známka je vždy platná do konce Února. Těm, co jste již řádně zaplatili členskou známku souběžně se školným, už jsme známku objednali a zaplatili. Kdo chce jít tento rok na zkoušky stv kyu/Dan, nebo absolvovat jakýkoli závod pod taktovkou českého svazu a Národní Poháry, musí mít zaplacenu čl. známku. Pokud zjistím, že ji dotyčný, nebo dotyčná nemá uhrazenu při zadávání zkoušejících do databáze ČUBU, abych mohl poté provést řádnou zkoušku na pásek, nebude dotyčný, nebo dotyčná ke zkoušce v ten daný termín s ostatními připuštěn/na a bude muset počkat, až proběhne zaplacení, registrace a znovu navedení zkoušky do databáze, což může trvat až měsíc, nebo si počká na další termín zkoušek, který je u nás vždy min. půl roku. Děkuji za pochopení.
BlueBoard.cz ShoutBoard