Přidej zprávu »
musicalcz: K nedožitým 90. narozeninám Jiřího Šlitra uvede Český rozhlas - Vltava 15. února ve 14:00 rozhlasový záznam první semaforské hry "Člověk z půdy" z roku 1966. odkaz »
musicalcz: Další muzikálový průlom v Cenách Alfréda Radoka za rok 2013: V nominaci za ženský herecký výkon roku se objevila Svetlana Slováková za roli Alex Owensové v muzikálu Flashdance na Hudební scéně Městského divadla Brno. Kompletní výpis nominací naleznete pod odkazem na webu časopisu Svět a divadlo. odkaz »
musicalcz: Český rozhlas nabízí na svém webu do 5. 1. 2014 k poslechu historickou rozhlasovou inscenaci muzikálu Divotvorný hrnec (Finian's Rainbow). odkaz »
musicalcz: V pondělí 4. 11. ve 20:25 můžete na ČT Art vidět televizní záznam satirického muzikálu Zdenka Merty a Jiřího Žáčka PTÁKOVINY PODLE ARISTOFANA z Hudební scény Městského divadla Brno.
musicalcz: Blesková tisková zpráva z Hudebního divadla Karlín! Z důvodu preventivního protipovodňového opatření je Hudební divadlo Karlín nuceno zrušit dnešní vyprodané představení muzikálu Aida (od 15:00 hod.). Všem divákům se omlouváme za nezaviněné ale pochopitelné obtíže! Vstupenky budou všem vyměněny na zářijové termíny Aidy, případně vráceno vstupné na místech, kde byly zakoupeny.