Přidej zprávu »
Marek: Ahoj Bara,propozicie sú v dokumentoch.
Martin B.: Čest památce pana Makaie
Bára F: Dobrý den, nemá někdo propozice Jičínského závodu. Předem díky za info.
Honza: Ahoj Pepo, mejl na poslání tří pruhovaných individuí je jan.slab@post.cz dííík
Pepa z Hané: Ahoj Honzo, na fotkách z Punkvy několik (až tři) pruhovaných individuí vidím :-) Dej mi na sebe mail, hodím Ti to na úschovnu. Pepa, DZP Haná Prostějov
Honza: Kolegové, kdo fotil na Punkvě tři individua v pruhovaných plavkách? Rád bych měl fotky
V. Fialová: Ve Slavkově zůstala termoska a nazouváky, přivezeme je do Jičína. Fotky ze závodů lansky.rajce.idnes.cz
Petr Mihola: Drahý Karle, Standu a Jaromíra znám odhadem oba tak po deseti letech. Oni to tak určitě neberou. Šli do rizika a za většími body. A byli úspěšní. Tobě přeju dostatek sebevědomí na delší trať. Hlasatel na příští rok vyměníme. Pozdravuj Bohouše a Milana.
Karel PK Zábřeh: díky pořadatelům ve Slavkově za skvěle zorganizovaný závod. Pouze nechutné zesměšňování některých pomalejších plavců od komentátora, který se snažil být vtipný, se absolutně nepovedlo
Jirsákovci: Aj my chceme poďakovať za krásne usporiadaný pretek, za super zázemie(jedinečná strava),a aj za počasie
JirkaK HK: Za Slavkov poděkování všem co se na výsledku nějak podíleli :-) fotky viz odkaz » ... děkuji také za texty k článkům, obrázky doplním snad zítra
Pepik ST: Strakonice dnes voda 10,1st při treninku
Michal Moravec: Výsledky Slavkov vystaveny, bodování během hoďky.
Petr Mihola: Slavkov: Před odhláškami 123 lidí, tedy jen 12 rozplaveb. Jedenáctá dívčí, asi 14:50: Haná - 2x Lenka, Gabolína, Fides: Nechma, Magda, Elizabeth, Katka, I. PKO: Katarína, Pavlína, Radmila a Bětka. Muži, asi 15:20: Fides: Petr Kunc, Robo, Hormon, Michal Slanina, Kuba, I.PKO: Filip, Valňas a Táborák. Voda je teplá a čistá (taky za ty prachy...). Všichni v pořádku přijeďte.
Michal Moravec: Výsledky Punkva - oprava - P.Kocián plaval 100 m.
Peťani: Fotky nejen z Punkvy: odkaz »
Eliška Vlachová Huto: Dobrý den, nabízím kabát Arena! odkaz »
Pavel Bartoněk: Bodování ZP je na záložce Oddíly aktualizováno a doplněno o bodování klubů dle nového SŘ 2.4. (do klubů nebodují plavci bez VS).
MIchal Moravec: Výsledky Punkvy aktualizovány o bodování klubů dle nového SŘ 2.4. Bodování ZP v testování - zatím postaru.
Michal Moravec: Výsledky Punkvy vystaveny. Na bodování dle nového SŘ 2.4. se pracuje.
JirkaK HK: fotky z Punkvy: odkaz » ...a děkuju pořadatelům
Klára (ČOUPr): Vzpomínám před 2 lety...Úžasný zážítek z plavby v Punkvě! Zase si to někdy zopáknu. Teď již jsem v očekávání narození malé holčičky. Doufám, že se pomamí a bude také brázdit chladné vody Hezkou sezónu všem otužilcům!
Honza: Jsem rád, že se dnes opět rozbíhá tento skvělý seriál zimního plavání. Přeji všem hodně zážitků i sportovních úspěchů!
Petr Mihola: Slavkov, program rozplaveb: Nejdříve všechny 100 a 250 (asi jedna rozpl.), pak všechny 750. Následují všechny 500 - zřejmě také jen jedna rozplavba. Poté hlavní blok kilometrových rozplaveb, plavci budou seřazení podle rychlosti vzestupně. Předposlední rozplavba budou nejrychlejší ženy, v té poslední pak nejrychlejší muži. Předpokládaný rozsah 11 - 15 hodin. Doporučení: vezměte si do dopravního prostředku přibližně stejně rychlé plavce. , voda má 14°C.
Petr Mihola: Punkva: Kvóta 150 plavců překročena, Michal domlouvá redukce počtů s oddíly. Nebudou nijak výrazné, nepoplavou neregistrovaní z ČR. Voda obligátních 8 - 9°C.
Marek: Akcia 6-hodinovka na Slovensku pre zimno-diaľkových plavcov organizujú LMB,voda v utorok 16,1°C. odkaz »
Marek: Miska spolupracoval aj s Pražskými otužilcami.ak sa nemýlim v 1974 ho boli podporiť v Piešťanoch.
MisaHK: Marek : Opravdu úžasné výkony. Čest jeho památce !
Pepik ST: Strakonice voda 11,6 tak už plavem
Marek: 15.9.2017 vo veku 93 rokov a 7 mesiacov dotĺklo srdce najstaršieho slovenského otužilca pána Karola Kevana z Piešťan,otužoval vyše 53 rokov,pravidelne plával vo Váhu v ľadovej vode ešte dlho po osemdesiatke. Česť jeho pamiatke.
HonzaČB: Oficiální teplota u mě ve sprše ... 39.7°C :-)
MisaHK: Ahoj všem v nové sezóně. První oficiální teplota na Labi dnes 21.9.2017 13,2 stupně.
Radek Dočkal: O víkendu 16.-17.9. jsme se zúčastnili v Plzni plavecké 24-hodinovky. Za federální štafetu Ladies-team i sám za sebe chci vyjádřit veleuznání a tu nejhlubší poklonu pořadatelům za úroveň, na jaké zvládli organizaci celé náročné akce. Petra Chocholatá a Tomáš Kocánek ukázali, že i při 1.ročníku takového plaveckého klání v Plzni, kdy domácí neměli zatím osobní zkušenosti s pořádáním obdobné akce, lze realizovat vytrvalecký závod na té nejvyšší úrovni. Luxusní zázemí, úžasné osvětlení při noční fázi plavání, nevšední ochota a vstřícnost pořadatelů a rovněž nesmírně milá a přátelská vzájemná atmosféra. Tyto superlativní aspekty učinily z 24-hodinovky mimořádné sportovní setkání a jedinečné trvalé zážitky. Plavecké nasazení všech startujících bylo maximální a ozdobily je i dva pozoruhodné české dorostenecké rekordy. Takovou 24-hodinovku by České republice mohly leckteré evropské země jen závidět. Organizátorům do Plzně tedy hlasité VIVAT!!!
Gabolína: Za oba týmy DZP Haná Prostějov, účastnivších se letošní 24 hodinovky v Plzni chci vyjádřit poděkování za naprosto profesionálně připravený závod ze strany pořádajícího oddílu Plavecký klub Slavia VŠ Plzeň. Dokonalé zázemí pro plavce v naprosté blízkosti bazénu. Teplota vody ve venkovní padesátce na Slovanech, byla též luxusní záležitost a příjemné překvapením pro nás, kteří jsme se již zmiňovaného a nesmírně finančně náročného závodu ze strany pořadatelů účastnili. Vše tedy klapalo a vyšlo nad naše očekávání skvěle! Ještě jednou díky plzeňským za přípravu, nádherné prostředí bazénu na Slovanech a všem jejich sponzorům, díky kterým jsme si my, co milujeme vodu, plavání a prověřování svých fyzických i psychických sil, mohli odvést z Plzně nádherný plavecký zážitek .
Jakub Valníček: Zdravím všechny zimní plavce! Letní sezóna skončila krásnou 24 hodinovkou v Plzni, děkujeme organizátorům za skvělou práci. Těšíme sena zimu. Kdyby s námi v neděli 24.9.2017 chtěl někdo plavat Vltavské meandry, ať se ozve mailem na jakub.valnicek@gmail. com pošlu mu propozice. Zdraví. Jakub.
Půjčka na auto: odkaz »
Online půjčka: odkaz »
Roman Hujer: Milí kolegové,zimní plavci, chystám se do Ťumeně (Rusko) na závody v zimním plavání - 5-8.12.2017, pokud se přidá někdo další, byl bych rád. Pište na: R.Hujer@atlas.cz. Roman
Marek: odkaz » rozbiehame novú stránku o zimnom,diaĺkovom plávaní na Slovensku,vo svete
AAA: Nejlevnější telefonování a internet odkaz »
JirkaK HK: návrhy změn soutěžního řádu pro VH viz dokument odkaz »
Rosta: Kdo by měl zájem o plavecké hodinky tak at se podívá na odkaz » Pište a objednávejte na 777938935 nebo na mail: vitekrostislav@gmail.com / k prvnímu nákupu 20% sleva Dělají hodinky i na otevřenou vodu. Rosťa
Petr Mihola: Moc lidí si to tady po sezóně asi nepřečte. František Venclovský by se dnes dožil 85 roků. Zveřejněno 25.4. Pěkný letní čas všem.
Pavel: Díky Dalimilovi za všechny letošní fotoreportáže z Českého poháru!!
RichardNy.: odkaz »
Dalimil: Umísťuji foto z N. Paky. A tím končí zimní fotky, na podzim začneme od nuly. odkaz »
Jakub Valnicek: Letošní sezóna, to byl teda mazec! Všechny statistiky byly překonaný, počet plavců, počet startů, počet bodů. Vše na maximech! Sportu zdar! Díky všem! Jakub.
Běta: Za Novou Paku děkuji všem za účast, skvělou atmosféru na závodech i na plese ;-) Hradeckým sokolům děkujeme za půjčení výborných bójek a za jejich instalaci Dušanovi a Martinovi. Mějte se všichni krásně a úspěšně :-)
Michal Moravec: Výsledky a bodování po Nové Pace vystaveno.
Michal Hrubeš: Ahoj všem. Děkuji Karavaně do NP za skvělé závody, a skvělou zábavu. Především hraná scénka ze zimního plavání a potápění v kašně. Za celou Gastroúderku děkuji všem organizátorům, rozhodčím, plavcům a kamarádům za skvělou sezónu. Za hezké závody a spousty hezkých chvil ve vodě i na suchu. Všem plavcům hodně zdraví a štěstí. A těšíme se na příští sezónu. Na vás se těšíme bando
Honza: Děkuji všem organizátorům, rozhodčím i časoměřičům za letošní skvělou soutěž Českého poháru zimního plavání a těším se opět na viděnou na podzim na závodech.
Dalimil: Omluva za opožděné foto ze Záříčí. Fotky z Paky budou následovat. odkaz »
David PKO: Ahoj V první řadě děkuji Karavaně za skvělé závody a gratuluju medailistům Jen malý dotaz na závěr... Nenašel někdo prosím ISIC kartu na jméno Martin Sebera? Pokud ano, prosím info na mail xmartin.sebera@gmail.com Díky a užijte si letní dpočinek :)
Klára (ČOUPr): Ahoj všem, užijte si to v Pace a přeji vám hezké jarní dny a ne moc teplé vody. Někdy se zase přidám, nyní ale čekám malého plaváčka Byl se mnou už na Sázavě. Snad jednou rozšíří naše řady!!!
Dana Zýková, 1.PKO: Zdravím do Paky, těším se na závody i na Ples. K němu dotaz: Jaký je doporučený úbor? Nejsem zrovna pravidelná návštěvnice tanečních zábav a mám zkušenosti i s vodáckou tancovačkou, kam se chodí v džínách a tričku. Poraďte prosím, jak to chodí na vašem bále. Ráda se přizpůsobím místní zvyklosti, ať neudělám faux pas. :-)
Běta: Nová Paka: teplota Bahňáku je podle mého palce na levé noze 8 st.C. Barva i konzistence odpovídající jaru ;-))
Tomáš Kocánek: Za Plzeň upřímnou soustrast, Honzo, budeš nám chybět.
Běta: Přátelé, je pro vás připravena večerní zábava na oslavu výročí Karavany a ukončení sezóny. Pozvánka na hlavní straně, konkrétní propozice dostali vedoucí oddílů, můžete se hlásit na stejnou adresu jako na přihlášky. Jste všichni srdečně zváni ;-)
Běta: Za Novou Paku přidáváme upřímnou soustrast. Voda na Bahňáku se pohybuje s aprílovým počasím a vichrem z hor okolo 8 st., proto je velmi obtížné měřit a teplotu ještě upřesníme. Těšíme se na vás. ;-)
Áda: Upřímnou soustrast z Přerova :-(.
petr koci: POHŘEB PANA JANA VESELÉHO SOBOTA 8.04. V 15 HODIN KOSTEL BYSTRÉ U DOBRUŠKY
MisaHK: Upřímnou soustrast za SokolHK do Náchoda. Osobní vzpomínka, neznala jsem ho jinak než usmívajícího.... R.I.P.
Michal Moravec: Výsledky a bodování Záříčí vystaveno.
Dana: Upřímnou soustrast do Náchoda. Dana a Hanáci
Standa Jeřábek: Upřímnou soustrast rodině i do Náchoda. Budeš nám chybět Honzo.
Ilona: Honza nám bude chybět. Se vzpomínkou Novákovy
Tomáš Prokop: Díky Bobovi Páclovi, který při odjezdu přinesl igelitku Jardy Pekárka do našeho busu. Tak už i víme, komu patří:-) Vyřízeno, věci už suším, Jarda už ví, že od zítřka budou v klubovně PKO.
Jarda Pekárek: Prosím, nenašel někdo v Záříčí igelitku s mojí výbavou. Brýle, teploměr, plavky, čepice I PKO. Kdyby náhodou, dejte vědět. Díky Jarda.
Michal Hrubeš: Za Gastroúderku poděkování na Hanou za pěkné závody a fajn občerstvení v Zářičí. Máme vás rádi
MilanT: Ve výsledcích vystavena pracovní verze - Záříčí
MarieT: Záříčí v úterý - měřeno osobně Bobem Páclem +10°C, a vzhledem k předpovědi krásného počasí po zbytek týdne ( i sobotu 17 -18 vzduch), přibalte snad i opalováky :).
Peťani: Fotky z některých plaveckých (i ZP) závodů zejména objektivem rozhodčích - odkaz »
Bertík: Zima byla tuhá, auta jela ztuha. Sněhu jako zamlada, plavání fakt paráda. Však slunce je nám milejší, to jaro vždy nás potěší. Nechť zdraví, sílu nám dodá, hned život náš je paráda. Papa, váš Bertík
Rosta: Ahoj Vsem Mame na sklade poslednich par bojek na plavani.1oranzova.3ruzove.3zlute.jiz nebudou.kfo ma zajem si rezervovat nebo chce do Zarici cokoliv privezt at mi da vedet.Rosta Vitek www.swimming.cz
MarieT: Ahoj z Hané, voda v Záříčí - neděle 26.3. - měla příjemných 8°C. Těšíme se na Vás.
Bolen: No comment... Doufám, že adminovi dojde, že je zde autorizace příspěvků nutná...
Filip: Konečně užitečný příspěvek
Peťulka: kvalitní porno videa a bez virů a jiné havěti, navštivte www.pornweb365.com . Každý den tam přibývá několik desítek kvalitních videí.
Michal Moravec: Aktualizovány propozice Nové Paky
Marek: Zdravím sportovci,SLM organizujú 9.4.rozlúčkové plávanie zo sezónou v Dunaji,kapacita len 70 miest,minuly rok si užil splav 2km napr. Jan Kalvoda s I.PKO,Dunaj 21.3.je 7°C,je to nesúťažné trať 1km a 2km po prúde.bližšie info zde: odkaz »
Michal Moravec: Rovněž opraveno bodování.
mi: Výsledky Sence aktualizovány. Opraveno pořadí trojice Landa, Mihola, Jančík - způsobilo seřazení podle nesprávné položky cílových časů (každý v jiné startovní vlně). Díky bystrým čitatelům.
Pavlína Procházková: Děkujeme do Sence. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Líbí se mi snaha vše příští rok zlepšit, díky za to!
Jirka: Řadu let jsou už čipy i na okresních akcích a funguje to bez problémů.
Vlado-Senec: Priatelia, pozdravujeme Vás zo Senca. Ďakujeme Vám všetkým za účasť na našej súťaži. Napriek snahe celého tímu sa vyskytli momenty, ktoré ma netešili. Na ich odstránení pracujem už od dnešného dňa. V budúcom roku: 1. zmeníme spôsob popisu plavcov, 2. ak to bude technicky čo len trošku možné zavedieme elektronickú cieľovú pásku-už hľadáme dodávateľa, 3. rozhodcovia budú na móle nad vodou vo vzdialenosti max. 2 metre od cieľovej bójky, 4. k dispozícii bude ďalšia záložná kamera. Samostatne sa ospravedlňujem plavcom, u ktorých sme potrebovali dlhší čas na identifikáciu ich poradia v cieli, jedná sa o mužov umiestnených na miestach 28 až 35 a žien na miestach 16 až 18 na trati 1000 m. V rámci malej satisfakcie majú ďalší štart u nás v Senci bez nutnosti platiť štartovné. Pekný deň vám všetkým a tešíme sa na ďalšie stretnutie .
Nebol: jsem ještě diskvalifikovaný, asi to někdy zkusím, abych se dostal na bednu :-)
KJirsáková: Bolen-jen pro upřesnění: vyjádřila jsem zde POUZE a JEN MŮJ postřeh...ale asi máte pravdu
Bolen: Prosím plavce z obou největších klubů, aby se pokusili krotit své vášně. Jsme přeci jedna velká otužilecká rodina. Ve výsledcích ze Sence je čas pana Ivana Landy lepší než časy dvou plavců před ním.
K Jirsáková: Zdendo T.,myslím,že to je úplně jedno...vždyť teď tady někteří borci jednoho brněnského oddílu tak spekulují s bodama, že plavou poloviční tratě nebo se nechají i diskvalifikovat, jen aby se udrželi co nejvýš na bedně...takže neůmyslné pochybení rozhodčích by jsme mohli tolerovat. Čestnému a sportovnímu zápolení ZDAR!!!
Petr Mihola: Čtvrteční galavečer, vyhlášení nejlepšího sportovce Prostějova, kategorie PROFESIONÁLOVÉ: 1. Petra Kvitová (sport jsme nezjistili), , 2. Libor Jiroušek (parašutismus), 3. DANA ZBOŘILOVÁ (Haná Prostějov, zimní plavání). Znáte ji někdo?
Michal Moravec: Výsledky Sence vystaveny. Bodování ČPZP chystám.
Jirka: naprostý souhlas s Éliškou
Eliška P.: Ahoj všichni, když už to tady bylo zmíněno, dovolím si přidat jeden návrh ohledně číslování závodníků, což bývá téměř na každých závodech vcelku dlouhé zdržení a mnohdy chaos jak pro plavce, tak pro pořadatele. Nestálo by za to změnit nějak systém číslování (např. na další sezónu podle konečného pořadí v českém poháru), aby měl každý závodník celou sezónu svoje jedinečné a pořád stejné číslo? Odpadly by tak prostoje, kdy se musí čekat až na uzavření startovní listiny a poté sáhodlouhé číslování. Myslím, že by nebyl problém, kdy by si každý v rámci svého oddílu popis před závodem zajistil a rozhodčí by pak už jen zkontrolovali plavce a jejich čísla při prezenci před samotným startem. Je to jen takový nápad..
Petr Mihola: Zdenku, do analýzy se podle zápisu pustí dokonce předseda Vašeho oddílu. Potvrzuji Tvoji \"čestnou remízu\" s Radkem Suchopou. Pan Jarek použil slovo nevhodné pro vzkazovník celostátního webu, je navíc přístupný laikům. Soutěž jsme měli obsadit jedním rozhodčím. Nakonec jsme navíc dodali jednu rozhodčí FINA a jednoho poučeného laika. Ostatní dodali pouze kritiky. VR Michal Moravec hasil požár po časovém skluzu prezence a následném popisování jediným fixem s vyvoláváním, suverenně nejdelším způsobem popisu. Starty ve vlnách dvě minuty po sobě bude náš oddíl vetovat na příští valné hromadě. Soutěž bez skluzu = samostatné rozplavby. Někdo holt umí udělat výsledky, jinde zase mají štrůdl a čokoládovou fontánku. Jedno je jisté: bez Michala by soutěž možná ani nezačala.
Zdeněk Tl.: Nechci se pouštět do analýzy důvodů proč k takové situaci došlo. Ale jednou jde o závody a s tím i spojené bodování do Českého poháru. Z tohoto důvodu je vcelku logické, že správné výsledky jsou důležité. Pokud se pořádajícímu oddílu nepodařilo zajistit regulérní výsledky, pak bych osobně výsledky soutěže zrušil a do poháru je vůbec nepočítal. Tím rozhodně nechci snižovat úsilí pořadatelů, kteří se postarali o velice příjemné zázemí celé soutěže.
Petra Staňková: 14 plavců z jedné rozplavby doplavalo v jedné minutě - pokud je to pravda, tak je to bez kamery skoro nechytitelné. Není sranda ty čísla číst i za normální situace, tohle je masakr, kdy všichni rozhodčí se snaží pochytat pokud možno všechny, pokud možno dobře. Ne vždy to jde. Zkuste si na fotkách přečíst čísla - rozhodčí na to mají pár vteřin, někdy se číslo nedá zjistit ani zpětně na videu.
JirkaK-HK: Na jezeru Żywiec v polských Beskydech dnes plavali naši známí míli: Marek, Lukasz, Marcin a Leszek; přeju jim brzké zotavení a rychlé zprocesování výkonu na stránkách IISA a všem gratuluji !
Filip Hejkrlík: Časové rozestupy nejsou přesné. Nicméně buďme rádi, že závody někdo pořádá. Lepší nepřesné výsledky než žádné. Děkuji do Sence za krásné závody.
Jarek K.: Vazeni, opravdu tohle distrubujete verejne? Chapum ze je to oznaceno jako pracovni verze, ale mnohem vic se to blizi bordelu.
Petr Novák: Také jsem přesvědčen, že jsem byl mnohem blíž Jirkovi Hejkrlíkovi, než o 5 míst, ale to už asi nikdo dohromady nedá.
BlueBoard.cz ShoutBoard