Přidej zprávu »
Bolen: No comment... Doufám, že adminovi dojde, že je zde autorizace příspěvků nutná...
Filip: Konečně užitečný příspěvek
Peťulka: kvalitní porno videa a bez virů a jiné havěti, navštivte www.pornweb365.com . Každý den tam přibývá několik desítek kvalitních videí.
Michal Moravec: Aktualizovány propozice Nové Paky
Marek: Zdravím sportovci,SLM organizujú 9.4.rozlúčkové plávanie zo sezónou v Dunaji,kapacita len 70 miest,minuly rok si užil splav 2km napr. Jan Kalvoda s I.PKO,Dunaj 21.3.je 7°C,je to nesúťažné trať 1km a 2km po prúde.bližšie info zde: odkaz »
Michal Moravec: Rovněž opraveno bodování.
mi: Výsledky Sence aktualizovány. Opraveno pořadí trojice Landa, Mihola, Jančík - způsobilo seřazení podle nesprávné položky cílových časů (každý v jiné startovní vlně). Díky bystrým čitatelům.
Pavlína Procházková: Děkujeme do Sence. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Líbí se mi snaha vše příští rok zlepšit, díky za to!
Jirka: Řadu let jsou už čipy i na okresních akcích a funguje to bez problémů.
Vlado-Senec: Priatelia, pozdravujeme Vás zo Senca. Ďakujeme Vám všetkým za účasť na našej súťaži. Napriek snahe celého tímu sa vyskytli momenty, ktoré ma netešili. Na ich odstránení pracujem už od dnešného dňa. V budúcom roku: 1. zmeníme spôsob popisu plavcov, 2. ak to bude technicky čo len trošku možné zavedieme elektronickú cieľovú pásku-už hľadáme dodávateľa, 3. rozhodcovia budú na móle nad vodou vo vzdialenosti max. 2 metre od cieľovej bójky, 4. k dispozícii bude ďalšia záložná kamera. Samostatne sa ospravedlňujem plavcom, u ktorých sme potrebovali dlhší čas na identifikáciu ich poradia v cieli, jedná sa o mužov umiestnených na miestach 28 až 35 a žien na miestach 16 až 18 na trati 1000 m. V rámci malej satisfakcie majú ďalší štart u nás v Senci bez nutnosti platiť štartovné. Pekný deň vám všetkým a tešíme sa na ďalšie stretnutie .
Nebol: jsem ještě diskvalifikovaný, asi to někdy zkusím, abych se dostal na bednu :-)
KJirsáková: Bolen-jen pro upřesnění: vyjádřila jsem zde POUZE a JEN MŮJ postřeh...ale asi máte pravdu
Bolen: Prosím plavce z obou největších klubů, aby se pokusili krotit své vášně. Jsme přeci jedna velká otužilecká rodina. Ve výsledcích ze Sence je čas pana Ivana Landy lepší než časy dvou plavců před ním.
K Jirsáková: Zdendo T.,myslím,že to je úplně jedno...vždyť teď tady někteří borci jednoho brněnského oddílu tak spekulují s bodama, že plavou poloviční tratě nebo se nechají i diskvalifikovat, jen aby se udrželi co nejvýš na bedně...takže neůmyslné pochybení rozhodčích by jsme mohli tolerovat. Čestnému a sportovnímu zápolení ZDAR!!!
Petr Mihola: Čtvrteční galavečer, vyhlášení nejlepšího sportovce Prostějova, kategorie PROFESIONÁLOVÉ: 1. Petra Kvitová (sport jsme nezjistili), , 2. Libor Jiroušek (parašutismus), 3. DANA ZBOŘILOVÁ (Haná Prostějov, zimní plavání). Znáte ji někdo?
Michal Moravec: Výsledky Sence vystaveny. Bodování ČPZP chystám.
Jirka: naprostý souhlas s Éliškou
Eliška P.: Ahoj všichni, když už to tady bylo zmíněno, dovolím si přidat jeden návrh ohledně číslování závodníků, což bývá téměř na každých závodech vcelku dlouhé zdržení a mnohdy chaos jak pro plavce, tak pro pořadatele. Nestálo by za to změnit nějak systém číslování (např. na další sezónu podle konečného pořadí v českém poháru), aby měl každý závodník celou sezónu svoje jedinečné a pořád stejné číslo? Odpadly by tak prostoje, kdy se musí čekat až na uzavření startovní listiny a poté sáhodlouhé číslování. Myslím, že by nebyl problém, kdy by si každý v rámci svého oddílu popis před závodem zajistil a rozhodčí by pak už jen zkontrolovali plavce a jejich čísla při prezenci před samotným startem. Je to jen takový nápad..
Petr Mihola: Zdenku, do analýzy se podle zápisu pustí dokonce předseda Vašeho oddílu. Potvrzuji Tvoji \"čestnou remízu\" s Radkem Suchopou. Pan Jarek použil slovo nevhodné pro vzkazovník celostátního webu, je navíc přístupný laikům. Soutěž jsme měli obsadit jedním rozhodčím. Nakonec jsme navíc dodali jednu rozhodčí FINA a jednoho poučeného laika. Ostatní dodali pouze kritiky. VR Michal Moravec hasil požár po časovém skluzu prezence a následném popisování jediným fixem s vyvoláváním, suverenně nejdelším způsobem popisu. Starty ve vlnách dvě minuty po sobě bude náš oddíl vetovat na příští valné hromadě. Soutěž bez skluzu = samostatné rozplavby. Někdo holt umí udělat výsledky, jinde zase mají štrůdl a čokoládovou fontánku. Jedno je jisté: bez Michala by soutěž možná ani nezačala.
Zdeněk Tl.: Nechci se pouštět do analýzy důvodů proč k takové situaci došlo. Ale jednou jde o závody a s tím i spojené bodování do Českého poháru. Z tohoto důvodu je vcelku logické, že správné výsledky jsou důležité. Pokud se pořádajícímu oddílu nepodařilo zajistit regulérní výsledky, pak bych osobně výsledky soutěže zrušil a do poháru je vůbec nepočítal. Tím rozhodně nechci snižovat úsilí pořadatelů, kteří se postarali o velice příjemné zázemí celé soutěže.
Petra Staňková: 14 plavců z jedné rozplavby doplavalo v jedné minutě - pokud je to pravda, tak je to bez kamery skoro nechytitelné. Není sranda ty čísla číst i za normální situace, tohle je masakr, kdy všichni rozhodčí se snaží pochytat pokud možno všechny, pokud možno dobře. Ne vždy to jde. Zkuste si na fotkách přečíst čísla - rozhodčí na to mají pár vteřin, někdy se číslo nedá zjistit ani zpětně na videu.
JirkaK-HK: Na jezeru Żywiec v polských Beskydech dnes plavali naši známí míli: Marek, Lukasz, Marcin a Leszek; přeju jim brzké zotavení a rychlé zprocesování výkonu na stránkách IISA a všem gratuluji !
Filip Hejkrlík: Časové rozestupy nejsou přesné. Nicméně buďme rádi, že závody někdo pořádá. Lepší nepřesné výsledky než žádné. Děkuji do Sence za krásné závody.
Jarek K.: Vazeni, opravdu tohle distrubujete verejne? Chapum ze je to oznaceno jako pracovni verze, ale mnohem vic se to blizi bordelu.
Petr Novák: Také jsem přesvědčen, že jsem byl mnohem blíž Jirkovi Hejkrlíkovi, než o 5 míst, ale to už asi nikdo dohromady nedá.
Zdeněk Tl.: Vážení musím reagovat na zveřejněné pracovní vysledky. Doplaval jsem spolu s Radomirem Suchopou, ale ve výsledcích jsme odlišně. Domnívám se, že mé tvrzení potvrdí i on sám. Děkuji za zkontrolování výsledkové listiny.
Michal Moravec: Upřesněná pracovní verze ze Sence. Upraveno pořadí na 1km za Doležalem.
Dali Marek: Závody - Senec 18.03. - zde je odkaz na fotky. odkaz »
Marek: Aktuálne.sk uverejnil článok o pretekoch na Zlatých pieskoch odkaz »
Vlado - Senec: Pozdravujeme Vás zo Senca priatelia. Aktuálna teplota vody je 8,4 stupňa. Vidíme sa zajtra :-).
Vlado-Senec: Pozdravujeme všetkých zo Senca :-). Teplota vody bola dnes na hranici 7,6 stupňa s výhľadom na jej mierny vzostup do soboty. Na sobotu nám žabky-rosničky predpovedajú cca 9 stupňov a dážď (pripomína nám to minulý rok). Veríme ale, že sa to ešte zmení a ak nie, tak to neovplyvní pekné súťažné momenty na tratiach. Na parkovanie prosíme využite parkovisko, ktoré je umiestnené po pravej strane za vstupnou bránou do areálu (bude označené tabuľou). Tešíme sa na Vás v Senci :-).
Michal Moravec: Od večera jsou vystaveny výsledky a bodování po Bratislavě.
MisaHK: Také chci poděkovat za krásný zážitek na Slovensku. Díky Marku a kol.
Dušan: Tie fotky sú úžasné. Aj zo Slovenska Marekovi a Delfínom vďaka za skvelý zážitok
Dali Marek: Marku , skvělé závody. odkaz »
Marek: Ešte raz vďaka za účasť všetkým,ospravednenie za nedostatky väčšie aj menšie,robili sme na 1.ročník čo sa dalo a o rok sa posnazime zlepšiť aj stavenky budú,veľmi sa ospravedlňujeme Milanovi Štenclovi ktorý dostal omylom svoju striebornú medailu až po vyhlásení. Straty a nálezy sú jedny tmavomodre crocsy,inak Vlaste Čudanovej sa stratili plavky z prezliekarne inak aj mne tmavomodre speedo keby náhodou niekto omylom nasiel moze priniesť alebo poslať do Senca.Vďaka.v Senci Vám alebo klubovým členom dodatočne odovzdáme diplomy za medaile.Vďaka za trpezlivosť,nováčikovskú toleranciu a hlavne účasť.Tešíme sa o rok.
Michal Hrubeš: Za Gastroúderku také pochvala Markovi a celému týmu. Moc jsme si to užili. Krásný den a v guláši bylo maso. Takže za nás spokojenost. A ještě jednou díky.
JirkaK-HK: díky Markovi a spol... a vystavil jsem prvotní pracovní verzi výsledků
Marek: Po porade s vašim ošetrujúcim lekárom z Bohnic,odporučil,že Sakamoto,Jamamoto a celá vaša cimra môžete platiť čimkoľvek aj zlatými tehlickami.
Satoshi Nakamoto: Nemohl bych zaplatit startovné v bitcoinech?
Marek: Zdravím ešte raz s prosbou na účastníkov zavodov v Bratislave,kto má možnosť platiť v eurách budeme radi za to,všetci ste prihlásený včas tak 7e na osobu.ak nie dá sa aj v korunách 180/osoba.Ďakujeme a v sobotu ahoj.
Marek: Zlaté piesky Bratislava,9.3.voda: 7,5°C,vzduch :14°C Predpoveď na piatok 9°C dážď, sobota 10°C polooblačno. Voda bude na hranici 8°C.Parkovanie podľa propozícii,prihlasovaci formulár o polnoci stopnuty,momentálne 162 prihlásených.Takmer všetko pripravené,snáď to klapne k spokojnosti všetkých. Tešíme sa na Vás a šťastnú cestu.
Michal Hrubeš: Píší o nás v Time viz odkaz odkaz »
Marek: Zdravím zimných plavcov,situácia závody Bratislava-Zlaté piesky,prihlasovanie prosíme do stredy max.štvrtok hromadné môžete posielať v exceli ako ste zvyknutý na mail ,jednotlivci cez prihl.formulár ako je to v propozíciach.teplota vody po roztopeni ladu dost stúpa,no v Prahe odo mňa chcelo 30 plavcov teplejsiu vodu(ladu bolo dost) a 30 studensiu.toto je na tom hore.6.3.voda 7°C pojde asi hore kedze denne teploty budu okolo 10.parkovanie zatial plati ako Michal upravil v propoziciach je to nestrazene parkovisko kde sa vsetci zmestite s malou prechadzkou cez areal Zp k Wakelake(sme športovci).pripadnu zmenu(stale rokujeme s uradnikmi) sem nahlasim.GPS suradnice mate aj parking aj wakelake v propozíciach.teraz prihlásených 55 plavcov z 5 krajín. Ďalšie info streda,štvrtok,ubytovanie zdarma vv krasnej vile v Bratislave pri Dunaji stále aktuálne.info Jano Ostrochovsky +421 911 665 162,Tešíme sa na Vás.
Radomír Kurečka: Fotogalerii mou i Dalíka najdete tradičně na webu Fides - odkaz »
Michal Moravec: Výsledky - MČR prsa, Český pohár, duatlon - vystaveny včetně bodování ČP ZP.
Eliška P.: Taky díky do Prahy za krásný závod. Skvělá atmosféra a lepší počasí jsme si ani nemohli přát.
Běta: Díky pražskému oddílu a všem organizátorům za luxusní zázemí dnešního závodu, pěkné počasí, krásný závod a milou společnost.
D.Marek: Sázava. odkaz »
JirkaK-HK: děkuji za kvalitně připravený závod, pracovní verze výsledků je vystavena a ještě poprosím, aby někdo napsal objektivní reportáž k vystavení na webu
Tomáš Prokop: K zítřejšímu MČR a ČP v Praze-Podolí: dnes, tj. 3.3. ráno v 8:30 hod., byla teplota vody 9,3 st. C. Šťastnou cestu!
Marek: Zdravíme samozrejme všetkých,ale dotaz prišiel z Fidesu.stav hladiny na Zlatých pieskoch sa zo včera na dnes radikálne zmenil,včera celé pod ľadom,dnes voľná hladina až na jednu kryhu asi 20x50m veľkú v plaveckej dráhe.vzhľadom na to,že v sobotu hlásia až 16°C určite zmizne a bude voľné plávanie.Ja len verím,že voda ako tak ostane aspon pod 8°C nech je studená,meranie budúci týždeň oznámim zde.Ubytovanie zdarma vo vile v Bratislave ako som uviedol nižšie v prispevku je stále voľné,zatiaľ 2 ubytovaný vratane Rusa Zamyslova.Zajtra sa vidíme v Prahe a tešíme sa na všetkých snáď sa bude páčiť a máme aj pár prekvapení vrátane online prenosu cez FB z TOP kilometra.ahojte a ľadovej vode zdar.
J. mašová: Ahoj všichni, napsala jsem dotaz na Zlaté Piesky. Tady je odpověď: Ahoj do Fidesu.Na Zlatých pieskoch ľad ustupuje v mieste pretekov včera 20x40m volna plocha,do zavodov bude veríme cela trať voľná.poplave sa na kolá, 1 kolo 500m.voda včera 4,4°C ,pojde ešte hore.zdravime Vás z Bratislavy a tešíme sa na Vás
Michal Moravec: Startovní listina MČR prsa Praha Podolí vystavena. Děkuji Petru Hubalovi za včasný středeční odkaz ve vzkazovníku.
Petr Hubal: Organizační pokyny k sobotním závodům v Praze - Podolí >> odkaz »
Petr Hubal: Startovní listina na sobotní MČR a ČP v Praze - Podolí >> odkaz » V nejbližší době by se měla objevit i přímo zde na webu.
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: Teplota vody v 10 hodin dnes, tj. 1.3., byla 9,2 st. C.
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: startovní listina bude zveřejněna ve středu, informace pro účastníky ve čtvrtek. UZÁVĚRKA MČR V PONDĚLÍ. Jinak soutěž v Českém poháru v ZP je otevřená pro všechny – možno plavat jakýmkoliv plaveckým způsobem, tedy kdo se na MČR v prsařském způsobu nekvalifikoval nebo se ho nechce zúčastnit a chce plavat libovolným způsobem, je to samozřejmě možné, rádi Vás uvítáme. Teplota vody dnes, tj. 27.2. ráno cca v 8 hod., byla 9,0 st. C. Ke vzkazovníku – pro jeho odanonymizaci jsem dlouhodobě, na webu dálkového plavání už to funguje dávno – a podobné výkřiky, jako jsou zde, se tím odstranily.
Marek: Priatelia otuzilci,ktorí sa chystáte do Bratislavy na Pohár Zlatých pieskov,máme pre Vás parádnu ponuku na ubytovanie zdarma vo vile v Bratislave s možnosťou blízkeho tréningu v Dunaji alebo Karloveskom ramene viď odkaz: odkaz » Pripadne kto nema FB tak Jano Ostrochovsky na čísle +421 911 665 162 dom a okolie vid odkaz: odkaz » ceny si nevšímajte,pre účastníkov je to zdarma,možnosť ubytovania pred,pocas aj po pretekoch.pekný pobyt a zážitok z pobytu v Bratislave.
JirkaK-HK: Pokud se MD2 nebo kdokoliv další domnívá, že ze spousty článků byl vybrán ten nejvíc tendenční, tak se hluboce mýlí. Podle mne vůbec není tendenční... ... V Hradci Králové si v pondělí 27. v 16 hodin zaplaveme - jen tak, pro radost, bez soutěžení nebo nějakých extra dlouhých tratí. U Sokola na Labi v místech, kde se natáčelo. Dnes voda tekla 30 m/min, a pravděpodobně už nezrychlí. Základní zázemí (šatna, hasiči/záchranáři se člunem) je zajištěno pro plavce bezplatně. V 17:30 se v nedalekém Bio Centrál koná slavnostní projekce filmu Bába z ledu, za účasti některých herců a pracovníků produkce. Zveme všechny kamarády otužilce.
Marek: Zdravím,jeden príklad ako to po podobných problémoch s anonymami a ich prispevkami vyriešili SLM na vzkazovniku tak,ze kazdy kto da príspevok ten sa odosle a čaká na schválenie adminom vzkazovnika,ten príspevok buď pridá alebo nepridá na vzkazovnik.a je tam pokoj odvtedy.
Martin Dubina2: Bylo by lepší, kdyby se i pod hlavní články uměli autoři podepsat svým jménem. Zasvěcení ví, že články pod „jménem“ Martin Dubina píše Petr Mihola (naposledy k MČR v Brně). Proč se nepodepíše svým jménem? Aby to vypadalo jako nezávislé články, i když jsou tendenční? Vzkazovník samozřejmě bude dobré odanonymizovat.
Libor: Zdejší vzkazovník se stává prostorem pro zvyšování si ega různých rádobyvtipálků. Přidávám se proto k důrazné žádosti o jeho změnu. Autorizace příspěvků a rozdělení do tématických celků. Je nás stále víc a toto malé okénko je naprosto nevyhovující. Navíc nevím, jak je to po právní stránce s ochranou osobnosti.
Martin Dušek: Prosím, dodržujte vzkazníkovou kázeň. Děkuji. Že Vás to anonymové neustále baví. Najděte si jinou zábavu.
Pravý Filip Hejkrlík: Nick Filip Hejkrlík taky nejsem já, nevím, proč jsem vždy terčem těchto útoků já :-(
Filip Hejkrlík: Ve zdejším vzkazovníku vystupuji pouze pod svým celým jménem. Tzn. nick Filip nejsem já.
Filip: Zrusena soutez je zrusena. Pokud se jedna o zmenu lokality, je soutez presunuta, nikoliv zrusena. Chapu ovsem, ze pro nektere uz je toto moc intelektualne narocne.
Bara Fl: a nebo se napíše soutěž přesunuta na.. kam..
petr koci: Halo,halo tady Náchod,zveme všechny plavce,kteří mají rádi legraci v sobotu 25.02.2017 na ČESKO-POLSKÝ přátelský masopustní rachtání v Náchodě na náměstí v bazénu 6 krát 6,zveme všechny,ale hlavně gastrouderku z Pardubic,Hradec, Chocen,Paku,každý dostane česnečku a koblihu začátek ve 13 hodin v Náchodě na náměstí,zvou tygři,zdraví Koci
Libor: Filipe, nemáš pravdu. Zrušená soutěž může být ve stejném termínu nahrazena jinou soutěží.
Filip: Pokud je soutez zrusena, tak asi logicky nebude zmena lokality.
Libor: Bude Opava nahrazena jinou lokalitou? Děkuji za informaci.
Petr Mihola: Během 30 minut potvrdili velmi silný průtok s plovoucími větvemi nezávisle na sobě i dva moji olomoučtí klienti. Při tom profilu bychom se při průtoku nad 150 kubíků blížili k hraniční rychlosti toku. Stručněji: DOOPRAVDY SE TO V SOBOTU NEKONÁ(!)
JirkaK-HK: omluva - m3/s - musím poděkovat organizátorům za velmi včasnou analýzu a odvolání soutěže v max možném předstihu
Petr Mihola: Považuji se za kompetentního abych sdělil, že mám zprávu od místopředsedy sekce Michala Moravce a tom, že se soutěž v Olomouci nekoná. Považuji ji za věrohodnou a oznámil jsem to kolegovi JK HK a členům svého oddílu. Miloš Páč měl uvést celé jméno, bylo by to transparentnější. Problém zde nebyl průtok, ale to, co plave ve vodě navíc.
JirkaK-HK: Informace o zrušení soutěže je potvrzena a vystavena na webu. Nyní je na řece Moravě průtok 80m2/s, do soboty se vzhledem k situaci na horních tocích cca zdvojnásobí...
Pavel: Vážení, prosím, aby nám někdo kompetentní oficiálně zdělil bude-li se plavat v sobotu Olomouc či nikoli ! Díky
Petra Staňková: Michale, fotky jsou luxusní, stejně jako byly celé závody - od občerstvení až po diplomy. Díky! Miloši, jak lidi poznají, že to není něčí blbý vtip? V tomto by ta registrace měla výhodu.
Miloš: Pro všechny přihlášené-Soutěž v Olomouci dne 25.2.2017 se z důvodu velkého průtoku a silně znečištěné vody kmeny a větvemi odvolává!!!!
MichalPohorely: Pridavam odkaz na fotografie z Memorialu Vladimira Tupeho v Sazave nafocene od moji zeny: odkaz »
Michal Hrubeš: Díky skvělé práci pana fotografa Vladimíra Trmala přidávám odkaz na jeho fotogalerii ze Sázavy - odkaz »
Pavel Neumann: Přátelé neděste se - 27.2.2010 se při průtoku 86,4 kbm/sec konala regulerní soutěžní plavba a podařilo se bez problémů odchytit všechny plavce!!
Fanouš: On ten proud Honzíku dotrtká českého Honzu ještě dál než na jižní Moravu a to do Dunaje a pak až do Černého moře.
Jack: Honzo hlavne nekup zpatecne jizdenku, ten zavod zacina v Olomouce ale podle prepokladane proud to se da koncit az nekde na jizni morave!
Honza: Přátelé - máme si koupit jízdenku do Olomouce? Bude v sobotu kvůli předpokládanému proudu řeky soutěž regulérní?
Filip Hejkrlík: Petře - zato Ty se neumíš ani podepsat. Přidávám se k nedávné žádosti Michala Kohoutka o změnu zdejšího vzkazovníku (rozdělení do témat, autorizace)
Petr: Hejkrliku, ty jsi fakt velkej inteligent!
Filip Hejkrlík: Děkuji. Abych to mohl vypočítat, potřebuji znát velikost průřezu řeky v místě měření (při znalosti vodního stavu mi postačí šířka)
Hana M.: ZP2.3. Povrchová rychlost toku vody v místě výstupu z vody nesmí ani při velmi dobrých podmínkách výstupu překročit 2,5 m.s-1 (9 km.h-1). Za těchto podmínek se soutěž nekoná.
Filip Hejkrlík: Do jakého průtoku je možné závod pořádat?
JirkaK-HK: teplotu na řece Moravě v Olomouci můžete sledovat na webu ČHMÚ: odkaz » - ale mnohem zajímavější je průtok, který byl ještě včera večer 8 m3/s a podle předpovědi má ve čtvrtek kulminovat na skoro 60
JirkaK-HK: jak se točilo na Boleváku: odkaz »
Vituj, KSOPl: Upřímnou soustrast, Oldu jsem měl moc rád
MichalPohorely: Velice dekujeme za priznive ohlasy a za tak velikou ucast - oproti lonskemu roku temer dvojnasobnou! Dekuji take vsem oraganizatorum a rozhodcim za skvelou a narocnou praci pred i behem zavodu. Dale mam u sebe jeste nekolik diplomu a muzu je predat zastupcum oddilu v Praze Podoli na MCR prsa. Dale se nasly dvoje cerne trenyrky, kdyby nekdo postradal, tak piste na email: michal@pohorely.cz
Klára (ČOUPr): Bylo to super! Díky všem!
J.H. Hlinsko: Největší hvězdou videa ze Sázavy je, bezesporu, Zdenda Tlamicha.
Katarína Jirsáková: Michal Hrubeš to napísal aj za mňa, tak ešte raz obrovské poďakovanie za nádherný deň...
Michal Moravec: Výsledky a bodování Sázavy vystaveny.
Marek: odkaz »
Adriana Špottová: Odkaz na video ze Sázavy: odkaz » Doufám, že pobaví
BlueBoard.cz ShoutBoard