Přidej zprávu »
Bara Fl: a nebo se napíše soutěž přesunuta na.. kam..
petr koci: Halo,halo tady Náchod,zveme všechny plavce,kteří mají rádi legraci v sobotu 25.02.2017 na ČESKO-POLSKÝ přátelský masopustní rachtání v Náchodě na náměstí v bazénu 6 krát 6,zveme všechny,ale hlavně gastrouderku z Pardubic,Hradec, Chocen,Paku,každý dostane česnečku a koblihu začátek ve 13 hodin v Náchodě na náměstí,zvou tygři,zdraví Koci
Libor: Filipe, nemáš pravdu. Zrušená soutěž může být ve stejném termínu nahrazena jinou soutěží.
Filip: Pokud je soutez zrusena, tak asi logicky nebude zmena lokality.
Libor: Bude Opava nahrazena jinou lokalitou? Děkuji za informaci.
Petr Mihola: Během 30 minut potvrdili velmi silný průtok s plovoucími větvemi nezávisle na sobě i dva moji olomoučtí klienti. Při tom profilu bychom se při průtoku nad 150 kubíků blížili k hraniční rychlosti toku. Stručněji: DOOPRAVDY SE TO V SOBOTU NEKONÁ(!)
JirkaK-HK: omluva - m3/s - musím poděkovat organizátorům za velmi včasnou analýzu a odvolání soutěže v max možném předstihu
Petr Mihola: Považuji se za kompetentního abych sdělil, že mám zprávu od místopředsedy sekce Michala Moravce a tom, že se soutěž v Olomouci nekoná. Považuji ji za věrohodnou a oznámil jsem to kolegovi JK HK a členům svého oddílu. Miloš Páč měl uvést celé jméno, bylo by to transparentnější. Problém zde nebyl průtok, ale to, co plave ve vodě navíc.
JirkaK-HK: Informace o zrušení soutěže je potvrzena a vystavena na webu. Nyní je na řece Moravě průtok 80m2/s, do soboty se vzhledem k situaci na horních tocích cca zdvojnásobí...
Pavel: Vážení, prosím, aby nám někdo kompetentní oficiálně zdělil bude-li se plavat v sobotu Olomouc či nikoli ! Díky
Petra Staňková: Michale, fotky jsou luxusní, stejně jako byly celé závody - od občerstvení až po diplomy. Díky! Miloši, jak lidi poznají, že to není něčí blbý vtip? V tomto by ta registrace měla výhodu.
Miloš: Pro všechny přihlášené-Soutěž v Olomouci dne 25.2.2017 se z důvodu velkého průtoku a silně znečištěné vody kmeny a větvemi odvolává!!!!
MichalPohorely: Pridavam odkaz na fotografie z Memorialu Vladimira Tupeho v Sazave nafocene od moji zeny: odkaz »
Michal Hrubeš: Díky skvělé práci pana fotografa Vladimíra Trmala přidávám odkaz na jeho fotogalerii ze Sázavy - odkaz »
Pavel Neumann: Přátelé neděste se - 27.2.2010 se při průtoku 86,4 kbm/sec konala regulerní soutěžní plavba a podařilo se bez problémů odchytit všechny plavce!!
Fanouš: On ten proud Honzíku dotrtká českého Honzu ještě dál než na jižní Moravu a to do Dunaje a pak až do Černého moře.
Jack: Honzo hlavne nekup zpatecne jizdenku, ten zavod zacina v Olomouce ale podle prepokladane proud to se da koncit az nekde na jizni morave!
Honza: Přátelé - máme si koupit jízdenku do Olomouce? Bude v sobotu kvůli předpokládanému proudu řeky soutěž regulérní?
Filip Hejkrlík: Petře - zato Ty se neumíš ani podepsat. Přidávám se k nedávné žádosti Michala Kohoutka o změnu zdejšího vzkazovníku (rozdělení do témat, autorizace)
Petr: Hejkrliku, ty jsi fakt velkej inteligent!
Filip Hejkrlík: Děkuji. Abych to mohl vypočítat, potřebuji znát velikost průřezu řeky v místě měření (při znalosti vodního stavu mi postačí šířka)
Hana M.: ZP2.3. Povrchová rychlost toku vody v místě výstupu z vody nesmí ani při velmi dobrých podmínkách výstupu překročit 2,5 m.s-1 (9 km.h-1). Za těchto podmínek se soutěž nekoná.
Filip Hejkrlík: Do jakého průtoku je možné závod pořádat?
JirkaK-HK: teplotu na řece Moravě v Olomouci můžete sledovat na webu ČHMÚ: odkaz » - ale mnohem zajímavější je průtok, který byl ještě včera večer 8 m3/s a podle předpovědi má ve čtvrtek kulminovat na skoro 60
JirkaK-HK: jak se točilo na Boleváku: odkaz »
Vituj, KSOPl: Upřímnou soustrast, Oldu jsem měl moc rád
MichalPohorely: Velice dekujeme za priznive ohlasy a za tak velikou ucast - oproti lonskemu roku temer dvojnasobnou! Dekuji take vsem oraganizatorum a rozhodcim za skvelou a narocnou praci pred i behem zavodu. Dale mam u sebe jeste nekolik diplomu a muzu je predat zastupcum oddilu v Praze Podoli na MCR prsa. Dale se nasly dvoje cerne trenyrky, kdyby nekdo postradal, tak piste na email: michal@pohorely.cz
Klára (ČOUPr): Bylo to super! Díky všem!
J.H. Hlinsko: Největší hvězdou videa ze Sázavy je, bezesporu, Zdenda Tlamicha.
Katarína Jirsáková: Michal Hrubeš to napísal aj za mňa, tak ešte raz obrovské poďakovanie za nádherný deň...
Michal Moravec: Výsledky a bodování Sázavy vystaveny.
Marek: odkaz »
Adriana Špottová: Odkaz na video ze Sázavy: odkaz » Doufám, že pobaví
.: Krásné diplomy !
Michal Hrubeš: Za naši Gastroúderku ze SyPa obrovské poděkování do Sázavy a ČouPr.Byly to nádherné závody, skvělá organizace, moc dobrot, krásný bazén, skvělá voda.Prostě SUPER !!!!!!!
JirkaK-HK: do Sázavy a ČOU Pr díky za dnešní soutěž (prvotní pracovní verze výsledků je vystavena); za týden v Olomouci se skoro jistě poplave, v řece jsou poslední zbytky ledu a předpověď počasí vypadá příznivě
petr koci: Do PKO. upřímnou soustrast,Náchodáci
Jarda Chytil: Zítra beru velkou sklenici medu k čaji pro všechny. Moje včely lítají hodně rychle a to netankují nic jiného, tak ať vám to zítra plave :-)
MichalPohorely: Jeste doplnujici informace: Deti ze sazavske zakladni skoly opet namalovaly krasne diplomy, protoze jich mame vice nez plavcu, tak budou diplomy navic jeste k prodeji za 10,-Kc a vytezek bude venovan nadaci Detske srdicko , ktera pomaha detem postizenzch srdecni vadou.
MichalPohorely: Aktualizace informaci za Sazavy: Dorezan cely bazen o rozmerech 64x8m, teplota vody necele 2°C. Tesime se zitra navidenou
MisaHK: Z Hradce posílají starší kolegové tichou vzpomínku a upřímnou soustrast ...
Tomáš Prokop: Smutná zpráva, dnes, tj. 15.2.2017, naše řady opustil ve věku 78 let veterán zimního plavání - Oldřich Pospíšil. Mezi pražské otužilce patřil již od 70. let minulého století, ještě 16.2.2013 si troufl na 750m do tehdy divoké Dyje v Břeclavi (0,7 °C), naposledy na soutěži plaval u Národního divadla v prosinci téhož roku. Odcházel pomalu, přesto nakonec odešel náhle. Kdo Oldu pamatujete, vzpomeňte…
MichalPohorely: BĚHEM OTUŽILECKÉ SOUTĚŽE Memoriál Vladimíra Tupého, 18.2. BUDOU K PRODEJI KNIHY VLADIMÍRA TUPÉHO - PUTOVÁNÍ OBRATNÍKEM RAKA 1 (o svém boji s rakovinou), KOŘENY A KOŘÍNKY (historie rodu Tupých se zajímavým deníkem Jaroslava Tupého z 1. světové války proložená dobovými souvislostmi, KORÁLKY V MÉ DUŠI (pocity autora prostřednictvím poezie). Cena je 100 Kč za knížku, 20 Kč z každé prodané knížky půjde spolku Dětské srdíčko, který pomáhá dětem se srdeční vadou a který podporoval i Vladimír Tupý. Pro plavce bude kniha k dispozici i v šatnách! Ukázky z knížek zde: odkaz »
MichalPohorely: Aktualizace stavu na Sazave. Bazenek vyrezan z 70% a finale se doreze ve ctvrtek. Pres dnesni mrazivou noc se udelala ledova krusta, kterou jsme odpoledne odstranili. Teplota vody lehce klesla na 1,6°C.
Dana Zýková, 1.PKO: Ahoj Romane, velký dík, ráda využiju nabídku. Pro operativní domluvu, budeš tak hodný a pošleš mi svůj kontakt/mob. na mail zykovadana@gmail.com ?
Roman Němec: Ahoj,po závodech jedu do Mníšku,na Dobříš je to kousek tak Tě tam samozřejmě odvezu. Odchyť si mě na závodech a domluvíme se.
Dana Zýková, 1.PKO: Prosba k účastníkům Sázavy: Nepojede někdo po závodech (nebo už po 250 m) směrem na Dobříš nebo trasou, kterou by tam přiohnul a vzal mě (za fin. příspěvek)? Ráda bych plavala, ale můžu jen v případě, že bych se po závodech dostala do Dobříše do cca 17:30 max. Předem díky .
MichalPohorely: V Sazave se na rybnicku zacalo rezat. Predbezne to vypada na plavani ve vyrezanem bazenku 60x8m. Dnesni teplota vody 2°C. Ocekavaji se mrazive noci, takze teplota vody se odhaduje ze vydrzi podobne tepla.
Honza: Brno - super! Tam vždycky rád jezdím.
Michal Moravec: Po závodech zůstaly nazouváky "nabaiji" a černé tričko s nápisem "Indigo blue.."
Michal Moravec: Výsledky MČR ZP a ČP v Brně včetně bodování vystaveny.
Gabolína: Ahoj, prosím nenašel někdo při úklidu po závodech v hospodě kartáč na vlasy s britskou vlajkou?díky za info GJ Haná
RadeK: To Dalík: to je skoro zbytečné. Stejně má díky Tobě nejkompletnější galerii Fides na odkaz » . Mimochodem - 1. PKO tam najde svou společnou fotku ze včerejška...
Dali: Fotky z Brna. Škoda, že administrátor stránek nedává odkazy na fotky vpravo na stránku. Bylo to vždy velmi přehledné. odkaz »
Michal Hrubeš: Za naši Gastroúderku ze SyPa poděkování do Brna za prima závod
Filip Hejkrlík: Také děkuji do Brna za pěkné závody
Pepa Stolín: Díky do Brna za pěkné závody :-)
Kafi: Ahoj, jaka je predpokladana teplota vody pristi tyden na Sazave? Diky
Jack: Ahoj, jestli nekdo ma zajem, dnes vecer v Brne mam prednasku o Kamcatce (I preplavani beringa) v Brne, v Cafe Prah, v 18.30h. diky, mejte se. Jack
Filip Hejkrlík: Jardo, zabírám si jednu fotografii. Bude opravdu zajímavá. Děkuji
Martin: To dřív zamrzne,peklo.Svratka je jen pekelně ledová
Michal Moravec: Včera voda bez ledu. Půjdu k vodě. Napíšu..
Honza Kosek: Může mi někdo podat informaci o situaci v Brně na Svratce. Je řeka stále volná bez ledu, nebo to vypadá na plavání ve vyřezaném ledovém bazénu. Nerad bych jel do Brna zbytečně, poněvadž v bazénu se mi opravdu plavat nechce. Děkuji Honza
Jarda Chytil: Do Brna vezmu půjčenou termokameru, tak kdyby někdo chtěl vyfotit po doplavání, tak se ozvěte :-)
Michal Moravec: Voda ve Svratce v úterý odpoledne 1,8°C v místě závodů bez ledu.
Michal Moravec: Vystavena startovní listina MČR ZP (odkaz v kalendáři a výsledcích). Ve výsledcích v řádku 4.2.2017 Praha Braník zveřejněna výjimka III.VS Tadeusz Lebioda I.PKO.
MichalPohorely: Ahoj, take musim pochvalit velice povedene zavody v Braniku. Chtel jsem se zeptat, zda-li nekdo nevi nejakou informaci o hnede zimni bote s koziskem (vel.41) a cernem zupanu s bilym trickem a vickem od termosky v kapse. Ve ztratach a nalezech zverejnenych na FB I.PKO jsem tyto veci nenasel. Budu rad a odmenim kazdou informaci vedouci k nalezeni veci. Dekuji. MP.
JIHLAVA: Ahoj všichni, díky za pěkné zavody v Bráníku. Nemate nahodou nějaké ztráty a nálezy,chybi mi zadový pás barva černo- červený. DIK
BáraFl: A jak te to v Brně se Svratkou - bude se také řezat bazén?
Michal Moravec: Sázava - obdržel jsem upravené propozice. Odpoledne vystavím. Nad jezem zamrzlé, bude se plavat ve vyřezaném bazénu...
Pepa Stolín: Díky Tomášovi P. i všem ostatním kamarádům z I.PKO, kteří se podíleli na organizaci, za sobotní Branické ledy. Vše šlapalo jak po drátku a závody jsem si moc užil :)
Michal Moravec: Výsledky Braník včetně bodování vystaveny
Tomáš Prokop: K výsledkové listině Branických ledů – poslední úpravy, které byly poslány Michalovi M. ke zveřejnění (kromě kosmetických drobností): Liška DSQ, doplněni Dvořák (500m) a Šoun (100m)
Dali: Foro ze Bráníku. odkaz »
Katarína J.: Miško(M.)...Ty si diabol....
Michal Moravec: aktualizována verze výsledků
Petr Schut: Malé upozornění. Vystavená pracovní verze výsledkové listiny BL obsahuje chybné body. Na bodování tedy zatím neberte ohled.
Pavel: Tomáši, my víme, že to zítra zase perfektně zorganizujete a moc se těšíme na pěkné závody.
Tomáš Prokop: K Branickým ledům večer před soutěží: proud je stále mírný, ale klasifikovat se bude téměř jistě jako „voda tekoucí“. Tát přes noc nebude a ani Povodí Vltavy nebude upouštět vodu z přehrad, takže proud zůstane +/- tak, jak je teď. Teplotu očekáváme nejspíš pod 2 st. C. Zítra v cíli rovnou prosím všichni odevzdávejte ČEPIČKY, jedna přijde na téměř 200 Kč, při neodevzdání ji uhradí plavec spárovaný s číslem dle startovní listiny. KDO JSTE SI ČEPIČKY OMYLEM ODVEZL Z MEMORIÁLU A.NIKODÉMA – ODEVZDEJTE JE PROSÍM ZÍTRA PŘI PREZENCI: čísla 170, 206, 214, 220, 232, 243, 265, 272, 291, 306, 315, 320, 366. Díky
Klára (ČOUPr): Díky. Jaký je proud?
Jiří Škvrna: mohu potvrdit, moc hezky se dnes plavalo, ani žádné plovoucí ledy v dohledu, na viděnou v sobotu
Tomáš Prokop: ad Branické ledy: Dnes, tj. v úterý 31.1. ve 13 hodin, měla Vltava v místě soutěže teplotu 1,3 st. C, velmi mírný proud.
Michal Moravec: Bodování Choceň a výsledky vystaveny.
MisaHK: Děkujeme otužilcům z Chocně a oceňujeme Vaší práci. Skvělý den!
Marcela: Za všechny Jihlaváky díky do Chocně za výživné plavání a perfektní přípravu.
Michal Hrubeš: Za SyPa obrovský dík do Chocně za perfektně připravené závody, skvělou trať a fajn vodu. Prosím kolegu, který nám půjčil pro Moniku šedivé ponožky a ť se o ně na Braníku přihlásí. A velký dík za půjčení .
petr koci: Díky do Chocně,po 39 letech jsem tam zas plaval 100 m,užasné
pavel: Užasně bylo v Chocni voda jak meč perfektní akce díky pořadatelům
Filip Hejkrlík: Děkuji do Chocně za krásné závody Sice nešlo o pořadí - o to více jsme si to však všichni užili
Standa Jeřábek: Choceň- máme vyřezáno.Bude se plavat okolo bojek-jedno kolo 50m.Led 20 cm voda-1°C
Marek: ak sa niekto chysta v nedelu na dobry trening plavby 1km stav rieky Moravy dnes 9:00 a ďalšia kontrola pred nedelou na odkaz »
Michal Moravec: Katowice výsledky včetně bodování vystaveny.
Bára: Na Gastroúderku se těším
Michal Hrubeš: Ahoj. Držíme palce a těšíme se. Gastro úderka přijede v plné polní :-) Hezký večer Michal
Standa Jeřábek: Choceň máme led 20-25 cm,voda -1°C. Bude se plavat v bazénu.
Bára Fl: Jak je na tom Choceň?
Marek: V nedeľu 29.1.organizujú LMB plávanie v rieke Morava pod hradom Devín trate 250,500 a 1000m,stav rieky v utorok hladina nizka,takmer stojata voda s minimalnym tokom bez ľadu,teplota vody -0,1°C,pre bližšie info a mozne zmeny(lad na rieke)treba sledovat na FB Ľadové Medvede alebo odkaz »
leszek: richtig!
JirkaK-HK: Leszku, v přehledu "combo" chybí Ger Kennedy z Irska (Ger is missing in the "combo" list, please correct)
Michal Moravec: Katowice - ve výsledcích opravená 2.verze
BlueBoard.cz ShoutBoard