Přidej zprávu »
Viktorie: Čest práci. Všichni mluví o tom, že se objevila nová možnost, jak vydělávat z domova, skvělá i pro maturanty. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a fakt mě to nadchlo! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka!! Přečtěte si to taky na odkaz »
53: Máš v tom seznamu dvě chybky. 53 je taky Conecto. 48 a 53 jsou ex. Předváděcí vozy. Nikoliv 46 ... Ale jinak SUPER
Fandaprudič: 53 : Už se stalo ...
Fandaprudič: Pokusím se s tím něco udělat. V tuto chvíli jsem však časově zaneporázdněn. Děkuju za upozornění. I kdyby to bylo ve zlém, tak se nic neděje.
53: Ahoj, chtěl bych Ti doporučit, aby jsi vytvořil vlastní evidenci vozů DPMUL. ČNDS už je bez aktualizací, takže odkazuješ na nepravdivé informace. Nic ve zlém, jen doporučení.
Fandaprudič: Tak nás asi na půl roku opustila 546. Odjela na GO do Szegedu ...
Fandaprudič: Autobusy dodělány, nově rubrika s aktuálními informacemi.
Fandaprudič: Děkuji. Mimochodem dnes jsem dokončil vozový park pardubických trolejbusů, autobusy dodělám později.
taras: super fotky,chválím
Fandaprudič: Objevila se zde i tedy MHD Chrudim a nová úvodní fotka.
Fandaprudič: Přibylo album. Za nedlouho se zde objeví MHD Chrudim.
Fandaprudič: Na rajčeti se konečně objevilo nové album, kdeje zachycena 542 po GO. 544 by se měla vrátit někdy po půlce února.
Fandaprudič: S největší pravděpodobností se jednalo o letošní podlední aktualizaci. Autor těchto stránek vám přeje co nejvíce vydařených fotografií v novém kulatém roce 2010.
Fandaprudič: Konečně jsem provedl aktualizaci. Tentokrát MHD mAriánské lázně.
Fandaprudič: V tuto chvíli jsem dal dohromady seznam provozních krátkých sedmistovkových autobusů u DPP. Pokud tam objevíte v seznamu nějakou chybu, dete mi to prosím vědět do vzkazníku, nebo mejlem.
Fandaprudič: A máte na rajčeti další tři alba věnující se hlavně končícím cedulovým sedmistovkám u dpp ...
Fandaprudič: O Chrudimi již delší dobu uvažuji, do konce letošního roku se zde určitě objeví.
Tomáš: pěkný..držím palce..ale doufám, že nezapomeneš na Chrudim
Fandaprudič: Mám menší problémy s editací úvodní strany, aktualizace však byla PROVEDENA. Sepsal jsem do Děčínské sekce vozový park.
Fandaprudič: Děkuji za připomínku, opraveno
Rudolf 33: Kde máš v přhledu linek MHD Teplice linku 33 ?
Fandaprudič: Nová sekce s MHD v Havlíčkově Brodě je nově v MENU.
Fandaprudič: Nově linkové vedení linek MHD Hradec Králové
Fandaprudič: V sekci MHD Děčín nnaleznete novou sekci s vozovým parkem. Bohužel nemám přesné informace, tak budu rád, když se mi někdo znalý tamního provozu ozve, a upozorní na chyby. Děkuji moc.
Fandaprudič: Další aktualizace spáchána.
Fandaprudič: Nová sekce v MHD Ústí nad Labem, a to jsou intervaly jednotlivých linek.
Fandaprudič: Už je to O.K.
Fandaprudič: PROBĚHLA DALŠÍ AKTUALIZACE ! VZHLEDEM K SPOLEHLIVOSTI MÉHO POSKYTOVATELE SE NEMOHU DOSTAT DO EDITACE STRÁNEK. DOPLNÍM ZÍTRA. DNES JE NOVÉ ALBUM O VÝLUCE MEZI HOSTIVAŘSKOU A NÁDRAŽÍMN HOSTIVAŘ
Fandaprudič: Právě byla dokončena další aktualizace. Tentokrát jsem přidal na rajče album jedné ze dvou zbývajících stanic metra na trase C - to jest Opatov a dodělal jsem sekci s linkovým vedením v MAD Děčín
Fandaprudič: V současné chvíli jsem započal práce na sekci MHD Děčín.
Fandaprudič: Samozřejmě děkuji za připomínku, a jak sis mohl všimnout, tak je již ve standartní velikosti. Děkuji za připomínku. Kdyby jsi měl další jakékoliv nápady, takmi je sem napiš, nebo můžeš na e-mail uvedený výše.
Johny512: Chci se zeptat, ta plzeňská 299 (hlavní fotka) bude stále takto rozažená? Řekl bych, že by vypadalo lépe, kdyby ta fotka byla hezky upravená ne? Omlouvam se ti za spam, já jenom, že to takto nevypadá příliš vzhledně
Fandaprudič: Tak na Kladno zatím kašlu, protože nemám dostatek informací. Nejdříve je na ráně Děčín. Speciélně pro Slikse - už tam je.
Fandaprudič: Tak jsem tu 602 včera vyfotil a objeví se tady do konce týdne. Jinak jsem dokončil linkové vedení v Teplicích. Dalšíá na ráně bude s největší pravděpodobností Kladno.
Fandaprudič: Sliksi, pokusím se najít v archivu, či někde vyfotit a doplnit. Nejpozději do konce týdne, pokud zase nebude stát na dílně půl roku ...
Sliks: Chybí mi v reklamách na ústeckejch vozech reklama na 602.
Fandaprudič: Započal jsem výstavbu linkového vedení v Teplicích.
Fandaprudič: Tak můžete uvést návrh na zlepšení. Proto jsem zřídil tuto sekci, protože bych rád své stránky zlepšoval a proto potřebuju nápady. Jinak zřízena sekce Teplice, která bude postupně dopněna
dudura: ale dozvíte se o ní stejné hovno jako o ostatních městech.
Fandaprudič: Jihlava je kompletně hotova !
Fandaprudič: Tak jsem přidal na rajče další album s fotkama z výluky na Libeňáku.
Fandaprudič: Můžete se podívat do nově vzniklé sekce : Jihlava. Město Teplice se zde objeví do konce příštího týdne. Linkové vedení v jihlavě se objeví taktéž během příštího týdne, možná však už dnes.
Fandaprudič: Já si myslím, že je to věc každého .... Každopádně, já sem tu fotku nedám.
Vodifone95: Podle mě fotka autora na webu o dopravě vůbec nemusí být. Proč by taky měla.
Fandaprudič: Tak jsem se pokusil o nějakou nostalgickou vzpomínku na takovou 135, která končíla na Želivárně ...
Fandaprudič: A máte zde novou sekci s MHD v liberci. V září budou Teplice ...
BlueBoard.cz ShoutBoard