Přidej zprávu »
Admin: Jídelní lístek je už na webu aktuální Dobrou chuť
Vašek: Příjemná obsluha, výborné jídlo. Ubytování pro nenáročné. Doporučuji.
vašek: máte starý jídelní lístek,výborný plněný bramborák již nemáte!!
Ana: Dnes jsme měli moznost u Vas posedět, naprostá pohoda a příjemná atmosféra,po výstupu na Luz, jsme u Vas poobědvali a bylo to naprosto luxusní..Svickova -pohádka a meruňkové knedlíky - mnamozni. Dekujeme,rádi se vrátíme a doporucime dal
Pepan: D Včera jsme se u Vás stavovali na pozdnější oběd,dostali jsme doporučení od známých skvělá žebra i gulášek a po výstupu na Luž ještě kávička a slsdká tečka vše výborné. Měli jsme plná břicha a ještě se skvěle pobavili s obsluhou,která ač má práce nad hlavu dokáže být ještě vtipná a usměvavá jen tak dál.
Dusan: Dneska velké zklamání. Jídelníček jsme dostali do ruky už u dveří,presso chutnalo jak z melty, domácí tlačenka příšerná, štrůdl samé těsto s minimem jablek a korunu nasadila servírka na otázku, jaké máte kafe: jsem myslela, že jste četli jídelní lístek. Sorry, sem se vracet nebudeme.
Vojta: Ahoj Tome, jako vždy, svíčková neměla chybu a Elixír Luž patří mezi mé top 3 polívky :-) Díky a až budu zase nahoře, tak se určitě i s klukama zastavíme.
Honza: Byli jsme zde na na obědě a moc jsme si pochutnali děkujeme.
VAŠEK a IREN: Návštěva u Vás je vždy pohodová, jsme s Vámi moc spokojeni Tomáši a spol. Obsluha vynikající a také strava, můžeme jen doporučit ostatním.Už se těšíme na další návštěvu zdravíme Tomáše,Renatku,oba Péti,Lucku,Zdenu a Karla ahoj IREN a VAŠEK
teta Míla a spol.: Ještě jednou děkujeme za nezapomenutelných pár dní a maličko vás proklínáme za kila navíc, vaší kuchyni se prostě nedalo odolat!
BlueBoard.cz ShoutBoard