Přidej zprávu »
T.T.: Mám na tento dodatek uložen odkaz přímo v pc, ale když ho rozkliknu, tak článek nebyl nalezen, tudíž ho někdo ze stránek dh smazal...
Petr N: Zdravím všechny čtenáře těchto stránek. Obracím se na Vás s žádostí o radu. Před krajským kolem hry Plamen jsem četl na DH CZ dodatek k novým pravidlům 2016, týkající se provedení ŠPD. Na Mistrovství ČR ve Zlíně jsem vyděl jeho využití v praxi. V současnosti ho nemohu dohledat. Můžete mě někdo nasměrovat? Děkuji
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány záběry z Mistrovství České republiky ve Zlíně (dorost).
JARA: Hodinovou reportáž o průběhu XVI. mezinár. soutěže CTIF a XXI. mezinár. setkání has. mládeže v rakouském Villachu, kde naši reprezentanti dosáhli výborných výsledků můžete sledovat v úterý 25. července v 18:45 na ČT Sport. Opakování 26.7. 14:30 a 27.7. 8:45 . odkaz »
T.T.: Omlouvám se, chyba mezi monitorem a židlí, už opraveno.
Tomáš: Při kliknutí na starší se otevřou výsledky mladších.
T.T.: Zveřejněny výsledky ze Senetářova, zápis z jednání OORM a příloha k zápisu - jak by měla vypadat kronika, dle učebních textů pro vedoucí (v sekci užitečné).
Tomáš: Zveřejníte výsledky ze Senetářova a zápis z jednání rady, které se mělo konat 5. 6. ?
JARA: Tady je na místě moje omluva, já si ve výsledcích kraje kontroloval soutěžící a jejich okresní příslušnost podle disc. 100m s překážkami, kde Simona skončila 4. A zaměnil to v tomto případě s celkovými výsledky kraje, který ale Simona vyhrála, tedy rozhodně nebyla náhradníkem... - a moje úvaha "snad jsem to nesplet" došla k závěru, že spletl... Ještě jednou se Simoně omlouvám, moje chyba. Každá účast na MČR je úspěchem!!!
Petr: Jaro, proč píšete Simonu Páralovou jako náhradníka? Vždyť si postup vybojovala stejně tvrdě, jako ostatní.
JARA: Jak bylo včera, tak dnes skončilo - Senetářovští dorostenci z MČR vezou bronzovou medaili a stali se Mistry ČR v požárním útoku!!! Děvčata skončila na 8. místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!
JARA: Bořitovští se na MČR ve Zlíně umístitli na 12. místě. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme k dosaženému výsledku! Celkové výsledky zde: odkaz »
Patrik F.: Zdravím, na OLM v Senetářově jsem ztratil helmu,mohli by jste se prosím podívat ,jestli někdo nemáte navíc bílou helmu CAMP ,na které je nalepeno číslo 66 a asi tři další nálepky. Děkuji
Šenk: Videa Senetářov ,vše záleží jak bude mít čas L.Šebela. Nyní se stará o dorostence (republika)
Filip: Zdravím, nevíte prosím, jestli budou někde k vidění videa z noční v Senetářově ?
Jirka: Kde budou vysledky z krajskych kol?
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány fotky ze závodů v Senetářově.
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány fotky z nedělní části Krajského kola hry Plamen a dorostu v Blansku.
Šenk: Chci poděkovat všem kdo se podílel na přípravě a průběhu krajského kola.Jako člen tech. čety i jako trenér ,pochvala.
T.T.: Zveřejněny výsledky krajských kol.
BlueBoard.cz ShoutBoard