Přidej zprávu »
OORM: Sice je venku zima, je ale třeba se pomalu rozehřát na provozní teplotu..:-)Proto nezapomeňte do 31.ledna zaslat na OSH řádně vyplněný Registrační list kolektivu MH!!! Který kolektiv jej nezašle, pro SH ČMS/OSH neexistuje.....
OORM: OORM Vám všem-vedoucím i mladým hasičům, přeje klidné a pohodové vánoční svátky a mnoho nejen životních, ale i hasičských úspěchů v novém roce 2018.....:-)
Aleš - Sychotín: Kolize termínu dorostu a VCB Žernovník je v řešení. Na straně Žernovníku není problém se změnou.
Šenk: Posunutí termínu Plamene super, pokud nebude kolize s VCB Žernovník.Pokoušel se někdo o domluvu. Dost dorostenců VCB jezdí a hlavně družstva Bořitov ,Senetářov.
A.S.: Opravdu si OORM myslí že na podzimním Plamenu nebyl problém na štafetě? Nebo v tomto názoru žije jen rozhočí této disciplíny. Copak jste to nikdo neviděl že to byl velký zádrhel celé soutěže?
T.T.: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dnes, 1. prosince, zveřejnilo na svách webových stránkách informace o dotačních programech ve sportu pro rok 2018. Program VIII. je tu nahrazen programem MŮJ KLUB. Více: odkaz »
M.J.: Zatím není určeno kde Krajská kola proběhnou. Z plánu práce KSH JMK je znám zatím jen termín.
Tom: Kde bude krajské kolo Plamene a dorostu?
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány fotky ze závodů a slavnostního vyhlášení OLM v Drnovicích.
JARA: Nalevo v hlavním menu je záložka Fórum, zkuste to tam...nebo napište na mail.
Pavel: Nemohli by jste prosím vytvořit nějaký formulář (třeba Google, jak děláte na přihlašování), kam bychom mohly jako vedoucí psát nějaké náměty a připomínky?
T.T.: Pro pořádající táborů a dalších vícedenních akcí, od 1. listopadu je změna platnosti posudku o zdravotní způsobilosti dítěte - nyní je platné dva roky, viz: odkaz »
Aleš - Sychotín: nezadržitelně se blíží začátek sezóny 2018. Připravil jsem zase tabulku soutěží v roce 2018 v okolí. Tak pořadatelé můžete si skládat svoje termíny. odkaz »
Zita: Prosím o aktualizaci PDF tabulek s výsledky OLM. Děkuji
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány fotky ze soustředění dorostu ve Sloupě.
T.T.: Zveřejněn jídelníček na soustředění
OORM: Uvolnilo se pár míst na soustředění dorostu. Možno přihlásit i ročník 2006, však s uvážením, zda to zvládne. V případě zájmu napište na mail oormblansko@seznam.cz
T.T.: Zveřejněny podrobné výsledky z Ostrova a výsledky z Jabloňan
Lukáš: Zveřejníte prosím výsledky z Jabloňan?
Iva N: Muzu poprosit o vyveseni detailnich vysledku ze zavodu v Ostrove? Z kazde discipliny zvlast? Posilala jsem je. Dekuji
BlueBoard.cz ShoutBoard