Přidej zprávu »
Info: Hradečtí fotbalisté ve včerejším domácím utkání prohospodařili dvou brankový náskok a nakonec se s Mladou Boleslaví rozešli smírně 2:2.
info: Junioři Královských Lvů bojují v těchto dnech o juniorskou extraligu. Přijďte je i Vy povzbudit! Více na hchk.cz
info: Nad Hradcem Králové se již dnes, na Nový rok, rozzáří tradiční ohňostroj. Pokud se i Vy chcete rozloučit se starým rokem a přivítat ten nový, rok 2013, přijďte na Velké náměstí. Ohňostroj začíná úderem 18 hodiny a doprovodný program o něco dříve. Novoroční ohňostroj dnes rozzáří i Nechanice nedaleko Hradce Králové. Tam bude ohňostroj odpálen v 17hod.
info: Na Hradecký hokej přišlo v sobotu přes 1000 diváků, kteří jistě nelitovali, že na duel proti Mostu dorazili. Navíc byl vstup zadarmo a prvních 500 diváků dostala marcipánového čerta. Hradečtí začali utkání útočně, jenže Most držel krok a do kabin se poprvé šlo za stavu 1:0 pro Hradec. Ve druhé a zároveň, jak se po 60. minutách ukázalo, rozhodující třetině nasázeli Královští Lvi Mostu tři branky a bylo tak téměř rozhodnuto. Domácí nakonec vyhráli vysoko 6:0 a do tabulky si tak připisují velmi cenné tři body. Další domácí duel se odehraje v sobotu 15. prosince, proti Litoměřicím.
info: Hradečtí hokejisté již podruhé za sebou ukázali svoji sílu. Na domácím stadionu tentokrát proti Havlíčkovu Brodu prohrávali už 0:4, jenže to Královské Lvi na kolena nesrazilo a v čase 51:36 už skóre bylo srovnané- 4:4. V tu chvíli hala vycítila šanci urvat tří bodový zisk, v který před třetí třetinou věřil jen málokdo a hnala Hradec dopředu. Šanci měli jak hradečtí, tak i Rebelové, kteří nakonec v čase 59:53 strhli vedení na svoji stranu a odvezli si tak plný počet bodů. Další domácí zápas sehrají Královští Lvi v sobotu od 17h proti Mostu a pro prvních 500 návštěvníků je připraven sladký dárek v podobě marcipánového čerta.