Přidej zprávu »
Já: Fotky k derby starých gard doplněny
Jarda: odkaz »
ropolo: Dík za aktuality! Jasná zpráva všem - fotbal v Rovni a jeho web žijí! Co dodat? Vidíte všichni, že Sokol míří zase vzhůru! Jen tak dál.
Já: Pro Jana: zajímalo by mě jaký odpad máš na mysli. Jen se dávají výsledky s mírným zpožděním a jsou to jen základní údaje. Co víc by sis přál?
Jan: Koukám, že se z vašich stránek stává odpad, kromě florbalistů. A tak mě vždy bavily :-(
ropolo: Sousedé, dík za info. odkaz »
ropolo: Nazdar, vypadá to, že administrátorům od Komárova až do Litětin (někde uprostřed je Roveň..) zamrzly dráty. Fotbalové aktuality? Bohužel nic.. A to se prý chystá netradiční derby tradičních old rivalů, prý o roveňském posvícení. Nebo snad Meky, jeden z mála roveňských srdcařů, hráč a trenér v jedné osobě, bohužel, aktuálně jen hráč týmu SK Popkovice, kecá? Na aktuální info, nejen k tomuto "sranda mači" čeká fotbalová veřejnost z naší velké a krásné obce. Kdo se polepší dříve, Roveň nebo Litětiny...? Nazdar všem, za příznivce kopané a návštěvníky webů oddílů z naší obce se na aktuálnější info těší J. Pýcha
ropolo: Taky hledáte výsledek našich MŽ? Já taky, asi něco nefunguje.. . odkaz »
ropolo: Info alespoň z webu FAČR odkaz »
Já: Ve čtvrtek 7.9. na domácím hřišti, hraje naše U 13 s týmem Býště. Výkop je v 16:30, tak přijďte naše mládí podpořit.
BlueBoard.cz ShoutBoard