Přidej zprávu »
velitel: Zdravím chtěl jsem připomenout v sobotu je schůze doufám že kdo ještě nedal fotku tak ji donese furt se říká že tu nejsou žádné správy a když se napíšou tak se nic neděje.Za další nutně potřebuji mluvit ze strojníkama a velitelama
VELITEL: Všichni kdo ještě neodevzdal průkazy a nebo nedali fotku je potřeba toto do konce měsíce července udělat.Není to můj výmysl.
Bekoš: příští týden je záhoří, měli by jsme se každej chytnout za frňák a dat se do kupy. a vyrazit tam. jak setam nepojede jednou tak už nikdy,a byla by velká škoda i toto vypustit . . .
Lucka: Přeji všem hasičům vše nejlepší k dnešnímu svátku
Velitel: Dík všem co včera přišli po dlouhé době se nás zase sešlo víc.
zakladna: V neděli 23,4 ve 13,00 se jede pro máju v sobotu nemůže hajnej proto v neděli kdo bude moct.Předem děkuji všem co se zůčastní.
verča: Ahoj zítra 14.4. v 18:00h schůze děkuji za účast
Verča: Dnes je prosím schůze domluvíme se na trhy a čarodějnice zatím ahoj
zakladna: Děkuji všem kdo přišel dnes pomoci nachystat elektro odpad.Srdcoři se učastnily
Martin: V 7:00 přijdu pomoct
zakladna: Je potřeba v neděli odpoledne nachystat elektro odpad v pondělí ráno v 7,00 přijede odvoz.Vím že to nikdo nebude číst ale třeba nahodou,bude někdo mít čas.
Velitel: Zase je to zanama počasí vyšlo účast dobrá.Poděkování všem kdo přiložil ruku k dílu.Ti co mají problémy at se zamyslí. Ti co je nemají at přemýšlí ale ne dnes dělalo by to problém,mají permoníky
Velitel: Jak jsem informoval bude výměna průkazů budou jak občanky kdo si chce nechat starej at donese fotku.
zakladna: Výzva budou se měnit průkazy prosíme všechny aby staré donesly.
zakladna: Dne 28.29.3.2017 je školení velitelů ve Znojmě.Strojníci až příští rok.
BlueBoard.cz ShoutBoard