Přidej zprávu »
Martin: Martin: n: Varování!!!!! dejte si pozor na majitelku Karin Strnadovou,ktera pronajima pokoje v Modranech ul.Pertoldova.Neustale perzekuce,do bytu si chodi jak chce,neustale narusuje soukromi.Jednou me napriklad lezla i do koupelny.Cokoliv i maleho poskodite,okamzite strhava z kauce.Vzdy si najde duvod k strhnuti nejake castky z kauce.Nesnasi zvirata a deti.Clovek ma pocit ze je nejakym jejim osobnim majetkem.Typycky priklad cloveka,ktery vylozene parazituje na slozite bytove situaci mladych lidi.Chovani a jednani tohoto cloveka je naprosto priserne.ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!!!
Standa: ID: 389259 Olomouc ul. Komenského 12. Pozor na majitelku. Jedná se o nebezpečnou osobu, která je sprostá jak dlaždič a strašnej despota. Nedívím se, že se každý po měsíci vystěhuje
Tina: POZOR na pána co tady nabízí pronájem na ulici Česká. Chce nájem na celý školní rok dopředu. My po domluvě přijeli 90 km se podívat, po dohodě že byt bereme chtěl kauci ve výší 4000,-. Poslal nás do bankomatu vybrat a pak následně neotevřel dveře a zapřel se. Napsal jen sms, že by s náma byly problémy, protože jsme se vyptávali, zda-li v bytě bydlí a zda je byt jeho, tak si to rozmyslel a nic nebude. Tak dejte pozor ať nejedete zbytečně jako my. Tohle je chování hulváta!!!!
gladiator01: Prosím pronajímatele aby se podepisovali. Když člověk odpovídá na 10 inzerátů, které vypadají podobně (a ještě odpoví z těch 10 tak 2 protože zbylé jsou neaktuální), tak se v tom začíná ztrácet. (a aspoň lze ze jména zjistit pohlaví (pokud se jedná o podnájem) a ušetří se tím zbytečné emaily)
Martin:: Martin: n: Varování!!!!! dejte si pozor na majitelku Karin Strnadovou,ktera pronajima pokoje v Modranech ul.Pertoldova.Neustale perzekuce,do bytu si chodi jak chce,neustale narusuje soukromi.Jednou me napriklad lezla i do koupelny.Cokoliv i maleho poskodite,okamzite strhava z kauce.Vzdy si najde duvod k strhnuti nejake castky z kauce.Nesnasi zvirata a deti.Clovek ma pocit ze je nejakym jejim osobnim majetkem.Typycky priklad cloveka,ktery vylozene parazituje na slozite bytove situaci mladych lidi.Chovani a jednani tohoto cloveka je naprosto priserne.ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!!!
Roman: Nový občanský zákoník (NOZ) je postaven na smluvní volnosti stran. Ve smlouvě si de facto můžete ujednat téměř cokoli, co zákon nezakazuje a co zároveň neporušuje dobré mravy, veřejný pořádek, či práva týkající se postavení osob. Práva a povinnosti stran vyplývající ze smlouvy by měly být vzájemně vyvážené. Níže uvedený vzor si upravte tak, aby co nejvíce odpovídal Vašemu záměru - projděte si ustanovení nového občanského zákoníku (§ 2235 až § 2296 a § 2201 až § 2234 zákona č. 89/2012 Sb.) a pokud chcete, aby se na Váš právní vztah vztahovala odlišná úprava, než stanovuje zákon, dohodněte se na tom ve smlouvě.
Martin: n: Varování!!!!! dejte si pozor na majitelku Karin Strnadovou,ktera pronajima pokoje v Modranech ul.Pertoldova.Neustale perzekuce,do bytu si chodi jak chce,neustale narusuje soukromi.Jednou me napriklad lezla i do koupelny.Cokoliv i maleho poskodite,okamzite strhava z kauce.Vzdy si najde duvod k strhnuti nejake castky z kauce.Nesnasi zvirata a deti.Clovek ma pocit ze je nejakym jejim osobnim majetkem.Typycky priklad cloveka,ktery vylozene parazituje na slozite bytove situaci mladych lidi.Chovani a jednani tohoto cloveka je naprosto priserne.ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!!!
Martin: : Varování!!!!! dejte si pozor na majitelku Karin Strnadovou,ktera pronajima pokoje v Modranech ul.Pertoldova.Neustale perzekuce,do bytu si chodi jak chce,neustale narusuje soukromi.Jednou me napriklad lezla i do koupelny.Cokoliv i maleho poskodite,okamzite strhava z kauce.Vzdy si najde duvod k strhnuti nejake castky z kauce.Nesnasi zvirata a deti.Clovek ma pocit ze je nejakym jejim osobnim majetkem.Typycky priklad cloveka,ktery vylozene parazituje na slozite bytove situaci mladych lidi.Chovani a jednani tohoto cloveka je naprosto priserne.ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!!!
Goldfinger: NEPIŠTĚ JSEM, ŽE SHÁNÍTE POKOJ KDYŽ PAK ANI NEZADÁTE NA SEBE KONATKT
goldberg: malobřenovska179-11 ma někdo skusenosti s podnajmem v RD
goldberg: malobřenovka 179-11
peter a eva: Ahoj prosim mlady par zhana spolubydleni od 1.8.prosim blyzsie info na 722764576.dakujeme
Správce: My bohužel nevíme jestli je byt/místo již obsazen, žádáme všechny inzerenty, aby nabídku smazali/pozastavili pokud již není aktuální, toto nám také může oznámit zajemce, potom zašlete ID_inzeratu..
hana: Bylo by velice milé , kdyby se SMAZÁVALY inzeráty které nejsou aktuální, tj,byt je zamluven
Správce: U každého inz. datum vložení, pokud je starší jak 2měs. už odepisujte jen když máte málo nabídek..
Jana: Dobrý den, jen bych chtěla poprosit lidi co už neshání pronájem aby mazali své inzeráty. Zbytečně pak člověk píše. Děkuji
Mirek: Při spotřebě energií nespoléhejte na nějaké vyučtování, které od EONu atd.. chodí 1x za rok, vždy si opište stav a číslo měřiče, týká se to hlavně vody, plynu a elektřiny. Pak nemůžou existovat žádné dohady, aktuální ceny najdete na internetu, ceny jsou cca voda 85Kč/m3, elek. 4Kč/kWh, plyn 14Kč/m3
Ondřej: POZOR NA MAJITEKU KARIN STRNADOVOU.S touto pani maji najemnici jen ty nejhorsi zkusennosti!Je nas jiz vic kteri jsme zaplatily na nevracene kauci.Nebo alespon z velke casti zkrouhnute.Pri vystehovani a predavani pokoje,se zcista jasna jaksi zvedla spotreba na energii a vode.Vyzctovani chybelo.Prece kazda spolecnost provadi vyuctovani jinak apod.Dohadovani proihalo dlouho,avsak bez uspechu.Majitelka dobre vedela i kdyz trosku riskuje ze dotycnej nepujde do nejakeho soudniho sporu.Takze jeste jednou pozor na spolubydleni v Modranech P-4.
Jarek: Každého zájemce si napřed prověřte jestli nemá dluhy např. zde isir.justice.cz/isir/common/index.do nebo na firmo.cz, jinak je skoro jistota, že nebude platit, vždy chtějte občanku a platbu dopředu.
Jirka: Sohlasim s Mirkem. Člověk musí být obezřetný ve výběru potencionálního nájemníka a naštěstí z větší části se mi daří sehnat kvalitní lidi. Platí pravidlo čím dražší pokoj, tak tím spolehlivější nájemce.
Mirek: Nájem je od toho, že když se tam někomu nelíbí může odejít.. taky pozor na lidi co sem jim nechce platit, vždy platba dopředu jinak musí pryč, pak se vymlouvají na cokoliv, samozřejmě přecitlivělý majitel je taky otrava, každý si musí najít to dobré pro něho.
Martin: Pro Jirku-myslim ze ne,jsme tady slusny vzdelany lide a k bytu a prislusenstvi se chovame jako k vlastnimu.Byl tady ted jeden zajemce a odmitnul,kdyz vydel jak zbesilá majitelka je.Rikal jakou ma ted skvelou bytnou a radeji nebude menit.Tuhle zenskou zajimaj jen penize,penize penize,je prilis hamizna.
Jirka: Pro Martina_jsi si jist, že chyba je na tvé straně? pronajímám také byt a "bohužel" každý nájemník nespadl z nebe. Je to individuální, zřejmě má majitelka důvod Vás kontrolovat. Děkuji
Martin: Varování!!!!! dejte si pozor na majitelku Karin Strnadovou,ktera pronajima pokoje v Modranech ul.Pertoldova.Neustale perzekuce,do bytu si chodi jak chce,neustale narusuje soukromi.Jednou me napriklad lezla i do koupelny.Cokoliv i maleho poskodite,okamzite strhava z kauce.Vzdy si najde duvod k strhnuti nejake castky z kauce.Nesnasi zvirata a deti.Clovek ma pocit ze je nejakym jejim osobnim majetkem.Typycky priklad cloveka,ktery vylozene parazituje na slozite bytove situaci mladych lidi.Chovani a jednani tohoto cloveka je naprosto priserne.ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!!!!
Roman: Nový občanský zákoník (NOZ) je postaven na smluvní volnosti stran. Ve smlouvě si de facto můžete ujednat téměř cokoli, co zákon nezakazuje a co zároveň neporušuje dobré mravy, veřejný pořádek, či práva týkající se postavení osob. Práva a povinnosti stran vyplývající ze smlouvy by měly být vzájemně vyvážené. Níže uvedený vzor si upravte tak, aby co nejvíce odpovídal Vašemu záměru - projděte si ustanovení nového občanského zákoníku (§ 2235 až § 2296 a § 2201 až § 2234 zákona č. 89/2012 Sb.) a pokud chcete, aby se na Váš právní vztah vztahovala odlišná úprava, než stanovuje zákon, dohodněte se na tom ve smlouvě.
Jirka: Ideálně by to měla být nájemní smlouva s majitelem, pak by to mohla být podnájemní smlouva s váma(již nájemcem), s tím musí majitel souhlasit, pokud vám souhlas udelil ustne a ne písemne je to vase riziko.
Monika: lili09 9. 9. 2010 18:07 Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně smlouvy se spolubydlící. Mám pronajatý byt od známého, kde jsem bydlela s přítelem, ten se teď stěhuje a já si našla jinou spolubydlící, se kterou bych pro jistotu chtěla uzavřít písemnou smlouvu. Šla by ta smlouva napsat ve smyslu, že se souhlasem majitele (pronajímatele), uzavírám smlouvu (jakožto nájemce) s tou slečnou (jakožto podnájemce)? Je v tomto případě nutné aby smlouvu podepsal i pronajímatel? S pronajímatelem nemáme písemnou smlouvu, je to dobrý známý přítele a souhlasí s tím, že v bytě budu bydlet s někým cizím. Děkuji za každou radu
Darja: Dobrý den, na tenhle portál přidavá zřejmě žena ruzné inzeráty lukrativní místa a luxusní byty za směšné ceny a naží se naporem na lidi aby o toho skvelé spolubydlení nepřišli vymamit peníze před tím než vidí byt viděla jsem další podobnou nabídku a čekala jak bude paní po emailu komunikovat a nastalo to co jsem čekala,přišla mi divná odpoveď na otázku jestli prohlídka platí asi si projela emaily a veděla že jsem ji nařkla z podpodu při minulem bytu. Takže pozor na moc hezké nabídka na dobrém místě (vinohrady ,dejvice) Mění si jméno a má různé emaily.
BlueBoard.cz ShoutBoard