Přidej zprávu »
Dopravní foto: Dneska jsem jel kolem toho \"retrobusu\", viděl jsem tam C943 a nějakou 700 od Štěpánka.
Cyklista: Zřejmě jde o základnu retrobusu, nebo čehosi podobného. Teď se tam pohybuji častěji, vozy tam pořád stojí, ale teď přes víkend se viditelně prohodila ex arivácká karosa s C 943 ex ČSAD Střední Čechy.
Dopravní foto: Díky za informaci, až někdy pojedu kolem, zkusím se podívat.
Cyklista: Tak jsem dnes v Malešicích koukal, že hezké kousky se dá vidět v areálu u zastávky Perlit, ve směru na sever. Jestli to je místo, kde ty busy bývají běžně, nebo jsem měl pouze štěstí ani zda je to rozumně přístupné pro veřejnost bohužel nevím. Viděl jsem tam ex 7096(zůstala čísla), ex ČSAD SČ C 943 a nějakou ex Štěpánkovu C 734/B 731/B 732, i něco dalšího, ale to jsem nedokázal identifikovat ani přibližně.
Cyklista: Tak já tyhle vozy nacházím často náhodou, teda krom někdejší C 734 tuším 1453, která je v Řeži na sídlišti už dost dlouho. V poslední době se u akvaparku Šutka objevuje C 943, tuším bývalá 8201. Zajímavé vozy by asi taky našel v Klíčanech, u bývalé firmy Jakal, dnes je to snad SAND, který posílá busy na HOBR Expres.
Dopravní foto: Díky, to jsem nevěděl. Na SA jí tam maj dokonce i vyfocenou, akorát nepíšou, kde to je. odkaz » Kolem areálu Stenbusu občas jezdím, má tam zajímavý kousky.
cyklista: Tak pro zajímavost, pražská 5857 stále existuje, konkrétně jsem ji viděl poblíž MeatFactory, bohužel odstavenou vedle další staré, většinou železniční techniky. Navíc má podivnou SPZ asi Ukrajinskou(HD 043904 a napravo pod sebou malým postupně 05, 03 a 10), ale evidentně jde o ni.
cyklista: I když to asi víte, jako většina šotoušů, tak to tady stejně zmíním. V areálu Stenbusu v Horních Počernicích na cestě do Satalic jsou docela zajímavé věci, T3 SU 7002, Hotlinerova 9510 a nějaký snad restaurační vagon, vše se momentálně nikam jinam asi nedostane.
karosa: dej jeste neco z luhačovic a zamas tváře
Dopravní foto: Dobrý nápad, většinou se to snažím dělat. (občas zamazávám i další lidi)
karosa: tak dej něco, ale nebylo by špatné zamazat obličej řidičů
Dopravní foto: Sem na web dávám jenom starý fotky, ale nějaký nový můžu dát na facebook.
karosa: tak dej fotky at na ne nemusím cekat
Dopravní foto: Čau, jasně
karosa: Čus, nefotil si někdy ted nahoudou v Luhačovicích tak týden dva zpátky
Dopravní foto: Fotky ze Zlína: odkaz »
Dopravní foto: Luhačovice už jsou tu Akorát bohužel zase na náhradních stránkách odkaz »
Dopravní foto: Díky za info Tu 3031 má nejspíš nějakej sběratel, jinak by tam to číslo asi nenechával, ale nic o tom nevím. ---- Nový fotky jsou tentokrát na starých stránkách odkaz » mám tu PHP chybu, která mi zabraňuje se přihlásit, takže než to vyřeším, tak budu dávat fotky na starý stránky.
cyklista: Jinak stará Bosákova C 734 1458 je k vidění v Řeži na sídlišti, bohužel za plotem.
cyklista: Koukám, že jsou tu dopravci, kteří nechávají stará čísla, i když už ty busy nejsou pod původním dopravcem. Nejen v pátek jsem v Kobylisích viděl 3031 (C 734). Bývá zaparkovaná u bazénu a nejspíš si ji pronajímá nějaký 'příměstský tábor'.
Dopravní foto: Momentálně mám problém s wordpressem. Nové fotky budou, až se to vyřeší.
Dopravní foto: Možná ještě na konci července, už se blížím.
a: Tak kdy přibudou nějaké fotky ze Zlína a Luhačovic
cyklista: Podle všeho s tou evidencí přestali v roce 2006 (dle dostupných dat ze seznamu autobusů), ale vozy, co to číslo dostaly, zřejmě stále přežívají, ačkoliv je člověk bude potkáva čím dál řídčej, neb byla ta čísla rozšířená hlavně na klasických karosách řad B a C.
Dopravní foto: No jo, to je pravda, ani jsem si toho nevšim... Vidím, že většina busů už to neměla ani v roce 2011.
cyklista: Koukám, že ZDAR ustupuje od číslování, které zde bylo specifické.
tr_man: Děkuju
Dopravní foto: Fotogalerie z Plzně už fungují, když tak tady je odkaz přímo na 403. odkaz »
tr_man: plzeňská B 731 číslo 403, je z ní i video
Dopravní foto: Díky za připomenutí, o problému vím, je to způsobeno tím, že jsem před pár měsíci přesouval stránky na nový hosting a část fotek ještě není nahraná zpátky. Pracuju na tom, ale bohužel nemám moc času a tak to jde pomalu. O jaký vůz se jedná?
tr_man: V některých fotogaleriích se nezobrazují fotky, jen videa. Bylo by možné ty galerie opravit, případně fotografie jednoho konkrétního vozu zaslat mailem? Děkuji.
netmancz: Díky! Už jse zase o něco chytřejší :)
Dopravní foto: 1774, kdyžtak vždycky je evidenční číslo v názvu fotky. Není zač
netmancz: Zdravím, jaké ev.č. má ta modrá Stenbusí Karosa co je v galerii Pardubice? Nějak se mě to nepovedlo rozluštit. Předem díky.
Dopravní foto: Tu C734 TJ Destrukce taky znám, párkrát jsem jí viděl, jednou například na Šutce u bazénu. Ale bohužel jsem jí nikdy nefotil.
cyklista: Koukal jsem na seznam autobusů a tam mají fotky 3 dny staré odněkud z jihu Prahy, kde stála. No, pokud to bude jako s jinými sedmistovkami, které tam stály, tak by snad mohla být šance ji někdy znovu zachytit. Svého času tam stávala nějaké sedmistovka s nápisem TJ Destrukce, bohužel vůbec netuším, co to bylo za bus a pak ještě jedna jiná. Nicméně dnes jsem ji tam nezahlédl.
Dopravní foto: Díky Já jsem jí zase jednou viděl jet z Letňan do Kbel, ale to už bylo asi v říjnu
cyklista: Už jsem to dával na autobusy.org, ale dám to pro případ zájmu i sem. U bohnického parkoviště k Botanické zahradě dnes (9.12.2015) stála bývalá 7096 a patrně ji tu nějaký čas budeme vídat. Vůz ještě opatřen číslem a číslem provozovny.
cyklista: Tak ono asi jinak to ani skončit nemůže. Celou Arrivu odstranit rychle nelze (Probo, Bosák, Spojbus, Vršovice a Satalice). Takže se něco převede někomu jinému, pravděpodobně Neratovicko, aby alespoň ve zbytku mohlo jezdit dost vozů, teda pokud se do PIDu nevrátí ICOM, teda ČSAD Benešov.
Dopravní foto: Na to jsem taky zvědavej, jak to s tou Arrivou dopadne. Ty Neratovice jsou snad v pohodě, největší problémy maj údajně snad ve Vršovicích. Já bych jim zatím vzal pár linek, nějakou kde je málo pořadí by moh dostat třeba Štěpánek, kterýmu vzali 302 a evidentně má pořád dost busů, když je může půjčovat právě Arrivě. Ted mě napadlo, že mi to připomíná situaci z roku 2008, kdy na 269 (tehdy Veolia) jezdily busy od Stenbusu a v roce 2009 to Stenbus dostal oficiálně.
BlueBoard.cz ShoutBoard