Přidej zprávu »
riwal: Probíhá to v pohodě, dělá to jeden maník, přišel sice o půl hodiny pozdějc, ale v poho. Naštěstí jsem se zeptal na věšáky šňůr na prádlo a řekl mi, že je nepřivezli - tak na to bacha. Volal jsem tý madam, co to sjednávala a hned zbuzerovala dodavatele a za hodinu tu věšáky byly. Tak se taky poptej, abys neostrouhal nebo se to nedělalo nadvakrát.
Alan: Čau kucííí. riwe, my jsme na řadě zítra s balkonem, tak mě aspoň řekneš jak to probíhalo, hihi
riwal: Jooo o tom já nerozhoduju
Hans: Ahoj vsem. Riwi ty budes mit sklenik nebo zimni zahradu??
riwal: Čus prdi, dneska dělám doma, budou nám zasklívat balkon
Alan: čau kucí, jo Hansi, to je vážně k nasrání a bohužel se tomu nedá zabránit. Dementů je stále dost a dost a i kdybys ho chytil u toho a něco mu udělal, budeš podle našich poťapaných zákonů potrestán a on se ti vysměje.
riwal: Jo, jinak brejtro kucí
riwal: Fuj, tohle je svinstvo, který bytostně nesnáším - to je za víc než vyražený zuby ... ale abych nenaváděl
Hans: Nějaká čecháčkovská závistivá zasraná mentálně zaostalá svině mi obešla celou levou stranu klíčem na kabriu. Já někoho vidět tak ho vyrazím zuby z huby.
riwal: Brejtro prdi
riwal: Zdarec. tak z5 z jihu
Hans: Nazdarek. Vcera na polne v plamenech parada vecerni prochazka domu.
Hans: Kastle pujde 100% prvni.
Pavouk: Ahojte.Hansi OK tak tedy zustanu u té 5w30 .Jak pravíš zatím je vše ok tak asi není důvod něco měnit.Já najedu tak cca 60km týdně hlavně od podzimu do jara a pak dovolená.To možná ani 60 někdy ne.Jezdím hlavně 4km do práce a z5.Tak snad mě ještě nejakou dobu vydrží.Jen aby to dala karoserie
riwal: Tááák, k obídku byl španělák, pak zmrzlinka, teď kafiko a za chvíli se frčí na jih. Za pár hodin se budu rochnit v rybníku
BlueBoard.cz ShoutBoard