Přidej zprávu »
Gabca: Ve středu 17.1. Trénink 12plus v 16 hod Vejsplachy. Za každého počasí :-)
Helča R: Využijte připravené lyže a vyražte s námi zítra na Mísečky. My odjíždíme v 9.30 z Vrchlabí do Špindlu. Mám 2 místa volná, mládeži hlaste se:-)
Jelen: Postup pořadatele nechápu, ale právě zrušil víkendové LOBy. Napínali nas dlouho, dnes v 10h řekli, že zavody určitě boudou a teď tohle...?! Ještě že i z našeho pořádání víme, že i toto se může v LOBu stát.
Pavel S.: Pokud by někdo chtěl o nadcházejícím víkendu za mě jet na LOB v sobotu H55 a v neděli štafetu, ať se ozve. Dohnala mě chřipka....
Helča: Doprava na Loby: počítám s těmito řidiči a posádkami, komu se to nehodí, pište případně se přehoďte: Štreglovi, Wohankovi 3+ Jarda Farář, Randačky3+Mejsnar a Dostál, Kubátovi2+Procingerovi 2, Hančovi 2+Ondra a Lucka Jebavá, Hanušovi. Na odjezdu se domluvte podle potřeby, já to odprezentuji.
Helča: LOB o víkendu BUDE! Prý je sněhu dost.
Eva: Poslední možnost přihlášení na Velikonoční soustředění středa 10.1. Do konce týdne se musí zaplatit druhá záloha
Gabča: Trénink 12+ ve středu 10.1. v 16 hod na lyže Vejsplachy, vzhledem k délce okruhu zejména technika, tak se oblečte spíš víc.
Jelen: Ona "sporná" kontrola č.7 byla na delší trati, tedy né pro začátečníky...
Ruth: Diky za vysvětlení. Závod se nám líbí vždy, letos byla trochu nefér vůči nemístním kontrola 7, i kdzž chápu, že to měla být legrace. Těšíme se za rok, pokud budu ještě chodit.
Ruda: Vysvětlení k výsledkům z Kufrování: Při vyčítání se nám 2krát restartoval počítač, takže jsme část čipů museli vyčíst přes mobilní aplikaci a tyto dva programy při sestavování výsledků mezi sebou nekomunikují. Obě poptávaná vyčtení naleznete v části 2. Doufám, že se Vám závod líbil, příště se polepšíme a počítač zkusíme přemluvit, aby pracoval bez přerušení.
Ruth: Ahoj, tak tu vasi prvni cast jsem v mezicase nasla na ORISU, ale proc je to na dve casti a neni to dle casu a druha cast tedy na orisu neni uz nerozumim.
Pepa Erlebach: Prosím já také nemohu najít výsledky!
Ruth: Ahoj, můžu zvědět, proč nejsem ve výsledkách? Čas mam normálně vyčtený. Diky. (čip 2080904)
Gabca: Středa 3.1. trénink 12+, sraz 16:00 dětské hřiště Střelnice, konec 17:00, bude se i částečně běhat.
BlueBoard.cz ShoutBoard