Přidej zprávu »
tomas alena: hruza vsechny ty hajzli bychom slikli do naha a bycem mlatili dokud bi nevzdechli nacisti zasrany
Jakub G.: Chudáci lidé.Ještě štěstí,že se Hitler nenarodil o 60 let později
5343542: Tak tohle ja bych si pral aby ty nemci to taky zazily!!!!!!!!!
vika: Sháníte knihy o holocaustu? Poměrně stálá široká nabídka knih s touto tematikou zde (často doplňováno): odkaz »
Mončičák: Zdarec. Mám pro Vás tip, je to unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - jak pro ženy, tak pro pány. Já si takto přivydělávám již od května a nemám slov, jak snadné to je :-) Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak toho využívám na maximum. Přečtěte si to taky na odkaz »
Tereza: Ach, jak mně marzí po zádech každý pohled na koncentrační tábory, naosudy lidí...... Je to hrozné, a nikdo neumí popsat strach, který ten ubohý lid musel prožívat....vzpomínám
dusan: to je ale hrůza němci
Iva: Dobrý večer,v sobotu jsme byli s přítelem v Osvětimi a popravdě jsme se řídili Vašimi popisky co jsme si opsali z Vašich stránek.Musíme Vám moc poděkovat za přesný popis tábora,který je výstižnější,než brožura zakoupená přímo v Osvětimi.Byl to silný zážitek který v nás zanechal velmi hluboký dojem. A všem nemohu jinak,než doporučit,pokud se chtějí velice vzdáleně přiblížit tomu jaká zvěrstva na lidech dokázali páchat nacističtí němci,nechť navštíví Auschwitz - Birkenau.Vám moc děkujeme
LZ.: Tak podle wikipedie, někdo aktivně provádí genocídu českého národa. Nevim kdo, tak nebudu ukazovat prstem. Co by mě zajímalo, proč lagry? Francouzi předvedli krasnou dovednost jak se dá zabíjet spousta vězňu levně a snadno. (Francouzská revoluce, gilotina) Tak mi někdo vysvětlete proč by někdo budoval tábory, pokud by chtěl vyvraždit jedno větší město. Washington dokonce nechal do Iru střilet přímo v jejich čtvrti. Sověti vraždili při postupu německé civilní uprchlíky či vyhladili polské důstojníky a nikdo to furt neomíla. Na tomhle webu se mi líbi, že uveřejňuje (snad) pravdivé informace, nejen obecnou pravdu "Nacisti byli fakt hodně zlí a chudačci židi vše odnesli." Já jen doufám, že se tohle už nikdy nebude opakovat, bohužel asi marně.
enrigo: Otto, je to všechno už dávno a lidé zapomínají.Šoa je jistě dodnes špatným svědomím Němců a budiž jim ku chvále, že se během poválečných let s touto vinou vyrovnali se ctí. To se třeba o podílu Švýcarska na holocaustu říci nedá. Dodnes dse o tom moc nemluví. A tak nezapomínejme a mluvme s novými generacemi o holocaustu, aby se už nikdy neopakoval.
AntiFa: Otto: : D Chapu ze si hrdy na sve predky ale poprat zverstav ktrea byla v KT :D Da se nazvat blaznostvim byt tebou se seberu a jedu se podivat do KT Ty uboha Nacisticka Trosku !!!
Czech: Otto drž hubu vyměň si plínu a alou do postele.
Afars: Otto, jsi normální buran Je vidět kde máš kořeny. Než začneš hájit Wermacht apod. tak si uvědom jeden zásadní fakt. Válku nezačali ani Američani, ani Češi ale Tvoje oblíbené Německo. A že Lidice byla jen odplata ? Jsi fakt na úrovni dementa. A na tom trvám !!!
Roman: Otto, stylem, kterým zde obhajujete nacistická zvěrstva např. vyhlazení Lidic jako naprosto normální odvetu, tak mi nezbývá než vás považovat za Otíka, který by měl radši mlčet a žvýkat rohlík.
ahashwer: Pročetl jsem tuto diskuzi a nechápu to. Jak někdo z Vás může posuzovat to a ono? Chtěl bych vidět Vás a Vaše rodiny, jak moc by jste byly vlastenci! Ať bylo co bylo, žádnej národ se nezachoval hůř, než Slováci. Nejdřív nás v tom nechali a pak prodáváli lidské(židy) životy, aby se jich zbavili a moc dobře věděli jak a kam ty lidi poputují! Někdo byl za války hrdina, někdo srab a raději kolaboroval. Ale nikdo se ve válečném Českolslovensku tak proti lidskosti neprovinil jako slovenská vláda!!A za kolik? 500RM za jednoho popraveného žida. Když už tady někdo píše to a to, jistě by si taky měl zjistit příčiny dění. Heidrich stál jako tvůrce konečné otázky, bylo dobře že byl odstraněn! Po židech jsme byly na řadě i my! A bůh ví, jak by náš národ dopadl, nebýt Beneše!!
Pepa noha: Mnoho konfidentů skončilo v Jáchy- mově a Příbrami v UD. Dnes si většina z nich říká, že jsou političtí vězňové a berou důchody, za co!
Kate: Hůů^^
Tomáš: A jak se Češi vyznamenali?
xxx: nevim kdo jsi ale mam slzy v očich zjistil jsem že tam babička byla je mi 35 a ji 87 ma me rada atrapi se ps nikdy mne nenajdes trapim se a jsem ko. brečim...
midla: Tomáš: kdybys nevytrhával z kontextu a přečetl si tu větu dokonce, pak bys pochopil, co jsem myslel kolaborace byla naprosto všude a dnes je taky všude tabu se o tom zmiňovat. I Angličani přiznávaj, že kdyby se tehdá Němci úspěšně vylodili, asi by s nima každý kolaboroval.
BlueBoard.cz ShoutBoard