Přidej zprávu »
Pavel: Hradec Králové nebo posílení signálu v Pardubicích a vysílač na 18patrák nebo komín Opatovické elektrárny děkuji za Východ ale v autě bída bída za Pardubicema...
Pavel-SúzÁ: Čau-co je lepší práce s PC nebo práce na počítači?
Honza: S Petrem Graciasem jsou všechny pořady perfektní, ale ten dnešní (Mark Knopfler),mně obzvlášť nadchnul. PS. Jenda Kulík je taky perfektní.Děkuju.Honza Sedlečko u K.Varů
radio: To Standa: Plzeň zatím nevíme, řešíme, uvidíme. :-)
Standa: Bude někdy Plzen
Jarda: čuráci,jestli se vám tady něco nelíbí,tak jděte prudit do jiné prdele
Radioo: to Karel: To je prostě Majkl.. Má za to, že to přiláká hosty (blijící) :-)
Karel: Může mi někdo kompetentní vysvetlit, proč MajklVí doslova "blije" do mikrofonu v té pozvánce? Se dozvěděl, že dorazí Okamura? Nevím k čemu potřebujete anketu, když děláte vše proto, abych přeladil. Běžte s politikou k šípku. Obzvláště před volbama.
Láďa: Milane prosím pěkně, nebuď tak rozheykanej. Je to někdy jak na kolotoči. Díkes.
Jarda: @Martin No na HEY skoro žadna reklama, jako tech par reklam mě vůbec nevadí, protože na hey aspon přemejšlej hlavou a ne peněženkou nebo čůrakem, oproti beatu nebo třeba rockradiu ale i rockzone, kde to je spíše reklama přerušovaná hudbou navic jako by měli 5 CD která pouší dokola :D Kdežto na hey je to vyvážený, reklamy nejsou půlhodinový, víc hrajou a hlavne se nebojí pustit kde co ;)
Martin: Hey je slabá kopie Beatu a Beat to komerce a reklama Sazava to byla stanice s radiama jsem skoncil a doporucim to vsem reklama reklama jak v tv radeji pustim CD
Jarda: Nebo si zažádejte o frekvenci v DAB, to pak na te jedne frekvenci jde pokrýt celá republika a na te jedne by vysilalo jak hey tak color ;) je to jako u televize, stačí se podivat do němec ;) Hlavne žadny šum a rušení :)
honzajs: A co Plzeň? Dejte nam to na pivovar ;) a bude hned veselo :) :D Ten kraj Ten kraj není pokrytej vůbec, až pak na karlovarsku, ale je to škoda.
radio: Inu V kolíně jsme myslím relativně docela dobře slyšet. Pokoušeli jsme se o K.Horu, ale už se do této lokality asi žádný další volný kmitočet nepodaří.
Jana: Kdy bude Kolín??
Jarda: Tak snad jim na te moravě ten zlín brzo pustíte ;) v listopadu se čro brno změní na čro zlín, teda jen u nich ve zlinskem kraji, tak tam bude kampan aby lidi ladili, tak snad by to trochu pomohlo ;) když bude takhle človek "proladovat" a objeví radio hey :) ;) škoda že není podobna frekvence ale budiž ;)
Radio: Na Zlín se opravdu těšíme, Kóta je to úplně skvělá, tak by to mělo i výborně hrát. Pokud dáme dohromady veškeré komponenty, mohli bychom na 105,8FM vysílat již v první polovině října. Aktuálně čekáme již jen na vysílač. Anténa i vše ostatní jest připraveno.
ondra: kdy bude spuštěn zlín?
PaveL-SúzÁ: Ahoj - všichni neví někdo místo natáčení Ecce Homo Homolka odkaz » lese u potoka díky -(možná Čimelice -tak jest-li je tu někdo z Čimelic-mohl byp řípadně fotit)
radio: Pracujeme na tom, ale je to zde trochu komplikovanější technické řešení. Vydržte. :-)
Libor: Ahoj prosim o info kdy bude vysilat Hey na Trebicsku?
PaveL-SúzÁ: Ahoj - všichni neví někdo místo natáčení Ecce Homo Homolka odkaz » lese u potoka díky
TomášP: Rád bych zasáhl do muziky, ale jak? Číslo na volání jsem v rádiu nezachytil, takže? Co The Smiths..................
Jana: Honza Kulda valí songy z černých desek na přání a hodně rocku blues apod.
Petr: Rammstein Laibach,nebo něco podobného,třeba i NIN díkas
Mirek 1: Jenda najde šelak,vinyl,CD... zkrátka všechny dobré desky, a ví jak se která skladba nazývá, proto poučka zní: Jak se do Vlašimi volá,tak se taky z Vl. ozývá!
Petr: V pořadech Honzy Kulíka hraje rád na přání najde skoro vše a třeba s černých desek!!!
Petra: Prosím kdy se hraje na přání? :)
milda: v jablonci taky z vodárny :D
Jakub Melín - HEY: Cenzuru u nás nevedeme... Jinak z vodárny už vysíláme v České Lípě Zdravím ze studia HEY Radia s minerálkou na stole.
Michal Tomek: Dík za odpověď. Je fajn, že negativní komentář hned nemažete. Příště vysílejte z vodárny.
Radio: Aktuálně hledáme vhodný bar, abychom to rozumné propojili tu vinarnu i tu hospody. Tak holt příště.
Michal Tomek: Dobrý den, včera (pátek većer) ten moderátor byl docela tragickej. To bude takhle každej pátek? Proč do těch písniček tak žvaní? Lišák vysílal z hospody a tenhle hraje z vinárny? Dík za odpověď.
Jakub Melín - HEY: Chcete nám pomoct vylepšit HEY Radio? Vyplňte anketu o tom, jaký program se vám u nás líbí a co byste zlepšili ;) odkaz »
radio: Ano, RBK / 100W je v podstatě definitivní řešení.
Jirka: Ahoj,vysílání z Rbk 100W je definitivmí,nebo se v může v budoucnu navýšit? - delší dosah
radio: Holt brutus kombinace k 21.8. výjimečně!
Ladislav: Hrajete Stín katedrál a pak Iron Maiden? Celkem brutus kombinace.
Mirek 1: Zdravíme Vlašim, Jene, máš-li L.Z. 'Rock and Roll', ale s Sheryl C., pak jsi borec, Nota Bene... díky
Jarda: Zlín tedkon dostaly a stejne jako u Prahy museji počkat až jim přijde že to mužou pustit, tak behem toho budou stavět vysílač aby ho mohli hnedka pustit ;)
Honza: Kdy bude Zlín???
Tom: 89,3 u Jičína končí pak rušení Polákama a nějáké Magic???Hrůza v autě moc špatné.Náchod vůbec tam Beat.
JM: On ten příjem 89.3 v Krkonoších a Podkrkonoší bohužel brzy skončí, protože v Trutnově má na 89,4 FM začít vysílat Kiss Jinak zrovna třeba v Peci pod Sněžkou šla 89.3 FM naprosto zázračně stereo s RDS, asi nějaký štastný odraz ;)
Tadeáš: V celých Krkonoších jde ve slušné kvalitě 89,3 Fm, jak u Náchoda netuším.
Radio: Další frekvence pro Náchod a Krkonoše zatím neplánujeme. Záleží i na místních podmínkách, pokud by se ovšem našel nějaký místní "aktivista", se kterým bychom mohli v daném regionu počítat jako se stálým spolupracovníkem rádia, tak bychom to možná celé přehodnotili.
Petr: Bude frekvence,pro Náchod,nebo Krkonoše??
Radio: To Milan: Doufáme, že v průběhu srpna.
Milan: Dobry vecer chci se zeptat kdy nam spustite vysilac v Trebici tesime se na Hey diky.
Radio: To Tadeáš: Není nad plodnou, konstruktivní, smysluplnou diskusi. Řec byla o pořadu Country Expres. V našem denním vysílání máme, kromě jiného zařazeno cca. 300 titulů americké country rockové muziky. Ale klasické české čundrácké odrhovačky na naše rádio holt nepatří. To je celé a o tom tu byla řeč..
Tadeáš: Vy co pořád kritizujete tu trochu country ve vysílání, tam mi řekněte co v rockovém radiu má dělat třeba ABBA nebo Dalibor Janda. Například bývalé Gama radio také zařazovalo country interprety, protože je to podobné, naproti tomu sem nepatří tento popík.
Mirek 1: Ještě Fando doplním, že Ti psal Mirek 1, ať případně neodpovíš někomu jinému,kdo by to třeba nemile nesl... omlouvám se
Mirek: Fando promiň, ale Pepík Zíma je v tom zcela nevině. Je totiž založením Rocker, ale i bluesman,swingař,popík.....Fakt, že ve vyšším věku dal přednost dechovce,většina jeho posluchačů respektovala.On vždy dělal vše precizně, a to nakonec i tu dechovku. Každý hudeb. žánr má své věrné posluchače, kteří se většinou navzájem neurážejí.Posluchači Hey mají také v naprosté většině velkou úroveň, tak ať to je i nadále Status quo... díky
Fanda: Duo Červánek může jít taky někam To by mohli hrát rovnou Pepu Zímu, protože je to taky borec. Hrc drc, umcarára.
JM: On si tady ale nikdo nikoho nebere do huby, jen se tu dost lidí shoduje, že se tento formát úplně nehodí na rockové-poprockové rádio. Stejně jako tu nikdo nehraje hiphop nebo trance. Alternativy tu jsou, je tu Country Radio a je tu i plzeňské rádio Samson, které pokud vím hraje hodně folku. Některé interprety z country žánru na Hey asi uslyšíte i dál, zrovna John Cash může být příkladem, dost jeho skladeb se dá zařadit mezi rockovou hudbu bez toho, aby to nějak \"rušilo\".
marty: Souhlasím s Tadeášem.Nevim proč si berete do úst slavné Duo Červánek. Nám ale chybí v Expresu zejména Cash,Hagard,Nelsonové,L.Lynn i Ryvolové,Daněk atd. Hodinu týdně si jistě zaslouží ! A Láďa? Ten aŤ se klidně hned propadne třeba do severní koreje
Jarda: Jestly chcete poslouchat country a podobne tak si naladte coutry radio, signal radio nebo radio dechovka, tohle je rockový rádio, a moc rad ho posloucham, kam se hrabe nejakej beat plnej reklam :D tady hrajou dobře a da se to poslouchat, nedam na to dopustit ;) hlavne je tu slyšet co jinde ne ;) za mě teda je to kvalitni rockovy radio u ktery je mi hey :)
Karel: Jituna Já jo,ale musím používat translátor
Jituna: Prosím Vás, Vy někdo tomu moderátorovi, co nyní (v pondělí po 20. hodině) vysílá, rozumíte? Strašně huhňá!? Nemohl byste, prosím, lépe artikulovat? Moc díky, J.
radio: Děkuji velmi Láďovi, ano, přesné, výstižné. Lépe bych to sám nepopsal. Každé médium se vyvíjí, stejně tak i rádio, také Sázava, HEY, Etnno, COLOR, Limonádový JOE. Všehochuť možná ocení minimum nadšenců. Pro jasné uchopení a také definici toho, co jsme za rádio jsme se rozhodli formát trochu učesat a zjednodušit. Od září opět trochu upravíme playlist. Jinak hlavním důvodem ukončení CW bylo hlavně to, že šlo opravdu o pořad zcela mimo náš formát. Bohužel ale též dokolečka se opakující přání několika stejných posluchačů a končilo to i písněmi typu Jupí čerte apod. Skvělé věci k zazpívání si u táboráku ale ne do našeho rádia. Dalším pokusem o Country Rock byl úterní večer, který nakonec pro nezájem nahradil večer Blues všech barev. TOlik ve stručnosti, hezký den Vám vše, na všech našich eFeM. MP.
Láďa: Omyl Tadeáši, původně bylo rádio směsicí všeho možného. Rock, Pop-ROCK, Country, Ethno, Oldies, Filmová hudba, Blues, Jazz atd. Začal jsem tehdejší Sázavu poslouchat, když jsem se dozvěděl, že to má trochu navázat na zaniklé rádio Limonádový Joe. Nebyl problém slyšet Deep Purple a hned za tím třeba Ivana Mládka. Byla to všehochuť, která opravdu potřebovala trochu učesat. A Duo Červánek v CW Expressu? Žádný problém v čase mezi 20-22 hodinou v písničkách na přání. Já mám rádio zapnuté prakticky pořád, takže vím velmi dobře, že dost často se každý pátek večer hráli interpreti jako Jitka Vrbová, Michal Tučný, Pavel Bobek, Jim Reeves, Mirek Hoffman, Honza Vyčítal, Anka Chřestýš atd. Mimochodem Duo Červánek si celkem často přával Pepa ze Zeleného Údolí. Blbý bylo, že často se od těchto interpretu opakovalo každý pátek prakticky to samé, protože si to posluchači zřejmě přáli, nebo nevim. A jestli kecám, ať se třeba propadnu do západního německa.
Tadeáš: Pokud vím, tak toto rádio bylo na začátku založeno jako směs country a rocku, nicméně duo červánek a podobně jsem v cw. expresu nikdy neslyšel, naopak se jednalo o interpety hrající i rock a pokud si přečtete playlist tak country styl se vyskytuje i nadále, co jsou třeba Eagles, Shenaia Twain, nebo i často hraný Matuška a jeho Tereza. Naopak pěst na oko jsou na jak tvrdíte rockovém radiu Abba, Schakira Iva Fruhlingová a podobně.
Láďa: Pane Mirku01, pokud máte pocit, že je dobré hrát Duo Červánek, Frantu Nedvěda a Vlak na Dobříš na rádiu který je vesměs rockově založený no nevim. Je to při nejmenším pěst na oko. Klidně by pak opravdu třeba v sobotu mohla hrát dechovka a po nedělním obědě třeba vážná hudba. V každém žánru se najde určitá kvalita o tom není pochyb. Veršováním a rádoby morálními výtkami si sice stýskáte, ale soudnost bohužel ztrácíte.
Mirek 1: Jen poznámka k Radiopoznámce.Pokud vím, tak loni po zrušení Expressu se v nastalé diskuzi Radio vyjádřilo, že uvažuje o obnovu relace, byť v jiném formátu a času.Jestli z úvah sešlo, bylo asi slušné informovat posluchače C.E. o definitivním /konečném/ řešení. Posluchači jsou taky totiž i Občané a ne ovčané.... P.S. Úvahu o dechovce považuji za nejapný žert, i když v ani nejmenším nepohrdám ctihodnými lidmi, kteří poslouchají "Ta naše písnička Česká" ap., prostě pro někoho je ne jen Škoda lásky, ale i času... děkuji
Tomáš: Ta dechovka je jen vtip
Radio: Jan poznámka. Nikdy nikdo nikomu nesliboval, že pojede Country Expres. Country expres byl určitě skvělý pořad. Aktuálně zvažujeme dechovkovou sobotu. Bude se určitě skvěle hodit do našeho programu a posluchači to jistě ocení.
Mirek 1: Hallo Přemku.O tom, že máš Rockový cit se vůbec nebudeme přít! Ale , je tu jedna věc, a ta tu v pátek chybí! Osobnosti světa Country, mrtví i živí,mnozí Rockeři z nich žili a žijí Často z nich vyšli, tak nám taky nějakého pošli. Jendův Express je sice jen jeden, a sliby, že zase pojede se neplní, což je dnes zcela normální ?!
Renda: pri patku dopo skvělej poslech, cesta utekla, bavite me ted uz z Pardubic zdravi renda
Petr: Ahoj, velikej díkec za ten Abraxas...
Mirek 1: Lenka,filmová "recenzentka"byla a je vždy originální a milá. S poctivou přípravou dává kousky jinde nehrané a zprávičky zajímavé. Prostě - "Can I Be My", to na ni sedí... /K.V. - Whitney/
Inka: Ahoj Lenko, ráda Tě slyším! Hned je to pondělní ráno veselejší. Ahoj Lenko, je milé si Tě naladit takhle v pondělí po ránu!
lenka: přidám se k Jakubovi, Underworld máme ve filmové muzice, neboť jejich Born Slippy známe z filmu Transpotting a hráváme, dnes dáme
Jakub Melin: Elektronickou hudbu a synthpop raných 80. let a konce 70. let můžete na HEY slyšet vždy v neděli v NEW Wave, mezi 14-15h. Kraftwerk jsem tam zrovna nedávno hrál ;) Příjemný poslech a ať je vám hey!
Franta: Děkuji Jeníku, jako vždy výtečná muzika Děkuji Jeníku, jako vždy výtečná muzika
Petr: Škoda že radio HEJ nehraje nějákou elektroniku např.Underworld,Laibach,Ministry,NIN,Kraftwerk,Bjork,nějakou alternativku,pan Kulík výjmečně něco zahraje,ale to maličko.Tak trošku přešlapují na místě úzký záběr rocku,popu nemá to jiskru,koule,spadlo to někam do šedi rádia Beat a podobných stanic.
Jarda: hele tak rano brzo vždy hrajou prapodivny sračky a to doslova, ale jinak přes celej den parada, to hrajou krasnej bigbít i klasik rock a tak ;) to byli spokojeni všichni ;)
Jirka: Po delší době jsem nedávno naladil brzo ráno Hey a mé zděšení bylo veliké! Špatně naladěno??? Jen záplava české hudební šedi. Milane: Rock On !
Pavel: Jako radioamatér mužu doporučit 107,7 je to čistá frekvence, není využita ani pobliž za hranicemi, občas mě baví koukat jak je na tom komerční eter, tak pokud se to podaří a najdete pro ni kotu tak pak už jen nechat si to zkoordinovat, ale víc jak 100W vam nejspiš nedají.
radio: To Plzeň: Plzeň zatím nevíme, žádný vhodný kmitočet zatím nemáme, pokusíme se ale ještě zapátrat. Určitě by to ale byla "velmi lokální" záležitost, protože lepší kmitočty už jsou rozebrány..
Michal: bude i PlzeŇ? Takove velke slavne česke město, jistě se tady nějaka frekvence najde ;) našli jste prahu a všichni tvrdili je to nemožné, tak věřim že najdete i plzeŇ ;)
radio: Ve Frýdku-Místku neslibujeme, ale vysíláme již déle něž 4 roky na kmitočtu 90,6 MHz, Koncem letošního května jsme přeladili na kmit. 90,7 MHz, který je výrazně méně rušený (dříve značné rušení Proglas 90,6FM-Hostýn). Takže nikomu nic neslibujeme, Nově je kmitočet 90,7 MHz je zachytitelný relativně velmi daleko od Frýdku-Místku a pokrytí je určitě lepší než na původním kmitočtu 90,6MHz.
lambert: Slibujete že bude na místecku pokrytí - a tři kilometry od vysílače to vaše slavné rádio není jak chytit. S takovým přístupem k posluchačům asi můžete jít do Průhonic
Kajman: Ti dva kluci absolutně TOP
Vlada: Díky držíme palce už se těšíme dejte vědět kdy budem moct naladit.
Radio: Re Třebíč: Zrovna zítra jedeme do Třebíče domlouvat finální podrobnosti,. Tak držte palce.
Vlada: Dobry den kdy planujete spusteni vysilani pro Trebic dekuji.
martin: Sorry, nějak mi to blbne. Myslel jsem Buty. Dík
martin: Ahoj, zkuste nějakou pecku od rhapso Ahoj, zkuste pustit libovolnou skladbu od skupiny Bity. Díky
Žaneta-moderátor: Vlasto, v Pardubkách a okolí jedem po 88 fm
Vlasta: ahoj, prosím jaké FM Pardubice
Martin: dnes od 9h to technicky někdo nahey nezvládá.. Asi špatný den
Láďa: Náhodou jsem vyslechl pořad P.Graciase o kytaristovi Petřinovi... Výborné, díky.
Jarda: tvl,já tomu chlapovi vůbec nerozumím
lenka: Tedy v první řadě díky za moc milá slova, no víte, když zvolíte jinou cestu, je dlouhá a trnitá a když si jinou cestu zvolí rádio soukromé je to ještě složitější. A pokud chceme navíc podporovat dobré úmysly, tedy většinou věci neziskové, tak by se nám hodil nějaký "mecenáš" který by podporoval dobré úmysly naše. No dali jsme se takzvaně na vojnu, tak musíme bojovat. Máme velkou radost z takových posluchačů, jako vy, kteří ocení naši filozofii a rádi si poslechnou naši muziku, která je doufáme dosti HEY. Tedy přispívejte nám tím, že nás posloucháte, že o nás budete mluvit...Protože bez vás, posluchačů bychom nebyli nic. DĚKUJEME. Dál budeme dělat všechno proto, aby jste byli spokojení VY
Densia: Lenko, jak jste dnes říkala, že společností je vše jiné vnímáno jako divné - souhlasím s tím. Ale rádio Hey je jiné a za mě perfektní. Jsem moc ráda, že hrajete jinak, než ostatní rádia. Jak Vás lze podpořit, aby jste mohli spokojeně fungovat?
Olda: Ahoj Lišáku, nemyslím si, že hraješ "bomby". Hraješ a moderuješ jak kolovrátek z výčepu hospodský zábavy. Tolik "super" songů českých zábavových kapel ještě v rukách Lišáka je koktejl dobrej k přeladění. Není potřeba dělat každej den chlastací párty. Takže budu rád za dobrou kvalitní muziku, ale raději ne z tvého výběru a tvých pivních kamarádů. To je koncentrace k pohledání.
Maco: Zdravím, nějak nemohu najít na netu, která naše skupina hraje skladbu Fair Play, kterou jste dnes již hráli. Pomůžete?
radio: Tábor 99.9FM - spadl nám jistič na vysílač... Již je vše v pořádku
Novak: Krasny den. Nehraje Tabor 99,9 . Diky
radio: To Radim. Aktuálně se chystáme na Českou Lípu, to se snad podaří spustit do konce dubna. Jihlava a Třebíč jsou v jednání, pracujeme na tom, přesný termín zatím nemáme.
Radim: Dobry den prosim vas kdy zacne vysilat radio Hey v Trebici dekuji.
radio: Inu, Signál 88.0FM je celkem dobře slyšet, ale je to přeci jen 100W. Další možnosti rozšíření sice jsou, ale je to též otázka rozumných investic a možností realizace v dnešní době. Takže uvidíme, ale platí, že vše s rozvahou. :-)
Petr: Z Ústí už vysílá rockové RADIO ORLICKO 95.5,fm
Jiří Dvořák: Zdravím měl bych technicky dotaz neplánujete spustit ještě jeden vysilač ve Vychodnich čechách Frekvence 88.0 je sice super ale sígnal z Vysilače Pardubice nedostane všude třeba u Chocně už je signál Slaby a pak dale směrem k Uo už hodně špatný děkuji
Martina: Ahoj. Mohl bys mi prosím zahrát song Play Ball od AC/DC, ale pokud by to šlo, tak alespoň v trochu dobré kvalitě- ne jako ta hrůza, co občas pouštíš. Díky Martina
Franta: Mirek 1 vyzkoušej rádio Beat
Mirek1: Zdravím Laďu. Taky myslím, že Blaníků ,sraníků" a podobných "maníků" je přehršle. Nic proti. Jen se třesu strachy před přízraky, že skončíme /skončíte/ u povedených hudebních "skvostů" M. Davida. Možná nějací posluchači přibydou, jiní přeladí, pokud bude kam????!!!
Žaneta-moderátor: Bohužel výpadek ČEZu (díky vichru), celý den vypadává opakovaně vysílač . Tudíž se omlouváme za zrnění/ticho v éteru. Jakmile se ČEZ vzpamatuje, jedeme zase ON-AIR.
novak: nehraje vám hry v tabore
Chose: proti Alexovi vůbec nic, ale je pravda že to "došeptávání" mě taky dost vadilo..jednou za čas ok, ale končit tim každej vstup začne být časem otravný
Laďa: Nechci se moc do Vás pánové montovat, ale Franto, čemu říkáte v poslední době? Kdy jste ho naposledy jakože slyšel?
Franta: Mirek I souhlasím Míro s tím, že je to báječný člověk, skvělý muzikant, ale právě proto musí být na tolik sebekritický, že jako moderátor v rádio je trapný, neumí mluvit, on to ví, v poslední době "DOŠEPTÁVÁ" konce vět což je vrchol jeho tragického projevu.
Mirek 1: Promiň Franto, ale mě tedy Alex /skvělý muzikant i člověk/ docela schází! Zajímá mě totiž dobrá muzika. Při ní se i počasí "vyčasí"... tím nechci říci, že další "pozemní personál" radia je špatný. Naopak, zdá se mi, že v poslední době se správní lidé konečně "našli"!
Franta: Alex je v Dánsku, skvělá zpráva, pokud tam bude, špatná zpráva, že vrátí k mikrofonu rádia. Myslím, že po jeho verbálních veletočích, kdy neudrží myšlenku a nedá ani zprávu o počasí, tak mi to promiňte, to nemůže scházet nikomu.
radio: RDS má rotujoci informaci Cechy 89.3FM. Je to nejdůležitější náš kmitocet. Tábor, Pardubice přebírají signal tzv. ballem a to včetně RDS. Ostatní vysílače mají RDS vlastní. Proto na táborské frekvencí běhá tato zpráva. Možná informací upravíme.
novak: ja se víceméně ptal..
Laďa: 89,3 posloucháme i u známých ve Špindlu, tak to s těma jížníma čechama asi neprojde :D
Novak: Chci se zeptat proc v Tabore Hey ma RDS Cechy a frekvenco 89,3. Spis by to mělo byt Jizni Cechy 99,9. Fm ne? Diky za odpověď.
Franta: Další ráno bez Alexe - úžasný, pohodový poslech ...
Laďa: Ať žije Wikipedie.
PEPA N.P.: Zdravím. Dík za příjemné dopoledne s pěknou muzikou bez zbytečných komentovaných vstupů.
Mirek 1: Zdravím Laďu.C.W.E. je unikátní pořad,který se jinde neslyší.Pokud tedy chci být jiný, než ostatní,/a hrát jinak/mám s C.W.E. jedinečnou možnost to potvrdit.Co soudíš Ty?.... Skladba Mexiko od Tří Sester je 18 let stará taškařice. Vlastně, kdy je už skladba "oldies"?? Některé skladby jsou unavené /oldies/ už při svém vzniku a tak i brzy zahynou.Jiné se dají poslouchat i po mnoha desítkách let, žijí a budou žít! Díky za příspěvek.
Laďa: Mirku 1: Hájíte country express a přitom nerespektujete ani Jendovo čtvrteční oldies.
radio: To Jarda: Pan rádio sdělil celkem slušným způsobem jak to je a jak to zřejmě bude s CWE. Jelikož pan rádio nepohrdá názory posluchačů, kterým tento večerní blok naopak vadí a chtěli by namísto country večera něco jiného. Pokud si však pan Jarda myslí, že jediný správný názor na věc se znalostí všech aspektů je ten jeho, tak budiž, nechť si zařídí svoje rádio, platí si jeho provoz a pouští si tam sám co on uzná za vhodné a správné. NEní člověk ten, co zavděčil by se všem, takže hezký den a hezký poslech na našich eFeM...
Jarda: Já podobě jako Pepa často nepíšu ale teď musím.Nadzvedla mě reakce pana Rádio, který zjevně a veřejně pohrdá názory skalních posluchačů, bez nichž je nic. Není přitom vůbec podstatné jaký problem se pravě řeší.Tak hodně úspěchů a více pokory. Snad jste dočet do konce.
Jenda.Nový: CW Expres - Dobrý den , když někomu chybí country , může si naladit budto to pražské , případně samson , v době kdy má doma skoro každý pc by neměl být problém . Take jsou u obou stanic aplikace pro mobil a u Kaktusu vyjde 1000 mb to je asi 800 minut poslechu na 50 kč , kdyz poslech mimo domaci sit :-)
Karel: Ahoj bylo by to fantasticke kdyby se vratil porad country s Honzou Kulikem je to bezva porad vas posluchac Karel.
radio: To Country Expres: Nevýhodou dlouhých komentářů je, že je málokdo dočte do konce. Nicméně je smutné, že i u ostatních komentářů na téma CWE se vyskytl "obvyklý" nešvar, a to že pod různými přezdívkami píší lidé ze stejné IP adresy, No, no, no... To by se alespoň u CW expresu stávat nemělo. Každý pořad někdy začíná a někdy končí. Jak již bylo řečeno, určitá možnost návratu CWE v určité "inovované" formě, třeba někdy na jaře zde byla přislíbena. Záleží na Jendovi, na tom, jak a kdy se tak stane. V každém případě jsou i tyto ohlasy dobré k tomu, abychom si i my v rádiu udělali představu. (až na ty stejné IP adresy pánové, no)
Pepa Z.Ú.: Ahoj rádio frekvence 89,3 FM, nejsem typ, který se na internetu zapojuje do diskusí, ale ohledně C.W.Expresu udělám výjimku - k napsání názoru nás Rádio HEY na titulní stránce svých webovek i vyzývá. Nepoužiji ale e-mail (info), zveřejňuji svůj názor zde v diskuzi, ať mě třeba rockeři ukamenují… Odhodlal jsem se k této komunikaci s rádiem po delší úvaze, s rádiem, které jsem měl nastavené od prvních tónů smyčky, od jeho vzniku – tuším rok 1997? Jeho žánr byl tenkrát „všehochuť“, ale každý si vybral. Téměř čtyři roky jsem poslouchal každý pátek C. expres Jedny Kulíka, bylo nás těch skalních posluchačů nemnoho (větší, než malé množství). Někteří jen poslouchali a občas se ozvali telefonicky do éteru (z Kolína, pražského předměstí, cerhenického okruhu, Struhařova, Chocerad, Šternberka, Divišova atd.), někteří volali Jendovi na lokomotivu pravidelně: od paní Petry z Vyklantic, přes strejdu z Pardubic, paní Marušku z Bělice až po Pepu ze ZÚ = výpravčího z Chřenovic, ze železničního uzlu. Svým způsobem jsme se vlastně podíleli na jednotlivých dílech. Možná proto, že nás bylo nemnoho, byl C. expres uložen do depa, cestujícím byly odebrány jízdenky a strojvůdce byl suspendován. Rádio HEY si tedy začne hrát výhradně na rockové rádio, i když má v logu: „Na nic si nehrajem.“. Já neposlouchám jen country nebo trampskou muziku, poslouchám i další pořady Jendy: rockové, pop, oldies – nevadí mi, naopak – já jsem na tomto stylu vyrostl. Nechápu tedy argument = komentář rádia v diskusi ze dne 16. 11. cituji: „Pořad, jako je C. expres je pro posluchače, kteří poslouchají rock, pěstí mezi oči.“. Nevěřím, že rockový posluchač je, vůči jiným žánrům, netolerantním posluchačem. Snažím se pochopit fakt, proč nebyl C. expres vhodný pro celorepublikové vysílání a je tedy nutné technické řešení pro údajně plánovaný pokus o návrat pořadu na jaře roku 2017 v upravené formě pouze pro střední Čechy. Nově rockově laděný páteční večer ze studia Brno by byl, dle mého názoru, k odvysílání snad jen v „rádiu po drátě“. Páteční pozitivní pokec Pabla a Pumpy je, podle mě, pořad regionálního formátu, moderátoři neoslovují posluchače, vedou rozhovor mezi sebou a posluchač má nepříjemný pocit – jako když odposlouchává cizí rozhovor od vedlejšího stolu v restauraci minimálně čtvrté cenové skupiny. Jejich vystoupení je neprofesionální, vyjadřování je plné krajových výrazů a jejich slovní zásoba spočívá snad jen v obsahu nápojového lístku nádražního bufetu. Dle mého názoru nelze srovnávat nesrovnatelné: C. expres opojený atmosférou z let parních strojů, doplněný zvukovými efekty a vyprávěním ze železniční terminologie, vedený profesionálem s neuvěřitelným hudebním přehledem Jendou Kulíkem, versus Páteční podivně pojatý pokus o rockový večer. Věřím, že Rádio pochopí, že jsem vyjádřil pouze svůj názor na páteční změnu a že si uvědomuje, jak těžké je získat posluchače a snadné je, je zatratit. Pepa, ZÚ, trať č.212, Chřenovice.
Jano z Virdžínie: Country je rock a nikdy to nebolo inak. Keď počúvam Country Express, srdce mi poskočí a zaspomínam si na svoju mladosť.
Mirek 1: Každý dobrý Rocker je jistě svobodomyslný,ale taky tolerantní a ví z jakých kořenů mohl Rock vyrůst! Tak nechápu, proč by někomu měla vadit hodina, dvě Country- Folk týdně?! Jenda to prostě umí / viz ohlasy posluchačů/ a má naposloucháno MNOHO songů z různých hudebních žánrů. Proto opravdu nehrozí, že pustí něco slabého, a to dokonce ani na přání!!! Já si říkám totiž, a v tom je asi ta potíž, že trocha Country-Folk- poezie a nostalgie nikoho nezabije...............
Tadeáš: Koukejte country expres obnovit a celoplošně. Rock a country k sobě naopak patří.
Presley: Country expres miluji, miluji nezne miluji sladce.... plni vsechny me sny!!!
MickJagger: Jedine pri country express dostanu svou Satisfaction... Neprestavejte!!!!!
zappa2: Nesouhlasím s Jirkou, že páteční náhrada /protéza/ za C.Expres patří do sklípků. Ona patří jednoznačně do putyk 4. cenové skupiny po celé zemi. sorry, názor.
radio: To Hans: Nejsme Fajn, jsme HEY!! :-) :-) :-) a díky za pochvalu! A také POZOR, ve Frýdku-Místku a v Ostravě budeme již brzy přelaďovat z 90,6MHz na 90,7MHz a poté by to mělo hrát výrazně lépe a dále!!
Hans: Fajn rádio vyvaženy playlist. Více stareho punku elektra new wawe. čao Hans Frydek.
Jirka: Ta náhrada v pátek večer za Country Express : to je myšleno vážně? Nehodilo by se to tlachání do sklípku k burčáku? No názor
Franta: 16.1.2017 11.15 hod. ten dotazující se blb je pokus o vtip nebo skutečný dement, děkuji
radio: Všechny streamy normálně běží, jen jejich kvalita není zatím na 100% dobrá, protože na encoderu je nějaká chyba na zvukovce. výměnu zvukovky určitě plánujeme, nicméně to není taková tragédie, abychom jenom kvůli tomu jeli na vysílač ve Lbosíně.
koubi z rýmařova: online poslech opět nefunkční, je supr že se zaobíráte podnětama od vašich posluchačů, thumbs up....
Mirek 1: Hey do Brna. Jsem "volaaký zmetěný"! Pustím C.Express a slyším Accept v podání AC/DC, nebo J.Cockera v podání Accept???! Tedy nabeton žádná nuda v Brně. Tak ať skvěle jezdí ne jen Lotus, ale i normální šalina. No... betelná čurina.... p.s. a jdu někam na šnicl......
koubi z rýmařova: Dobrý den milé rádio, bohužel už Vám pár dní nefunguje link na poslech rádia přes internet :( alespoň ve formátu mp3, neboť wma plugin již chrome nepodporuje takže přes ten nemohu poslouchat, Šlo by s tím prosím něco dělat? děkuji moc a přeji fajný čas a spoustu spokojených posluchačů
Heilos: Zdravim, prosím co jste hráli za písničku dnes 4.1. cca ve 20:40 Byla to ta pře Miki Volkem :D
PaveL-SúzA: Díky díky díky
Žaneta - moderátor: Opožděně, leč přece .....děkuju, Pavle! A Tobě též šťastnej novej ROCK na Hey i ve Tvém životě
PaveL-SúzA: hezký svátek a Nový rok Žaneto
PaveL-SúzA: Hezké Vánoce rejdió HeY
Martin K: Super dekuju
Pavel-SúzA: Was ist das song? asi písnička oder skladba,věc - co?
radio: Katedra: Ve 21:34 hodin to mohla být skladba My Sharona od kapely Knack
Martin K: V 21.34
radio: V rozhovoru bylo songů více, musíte to trochu upřesnit, v jaké minutě, a trochu ten song popsat..
Martin K: Prosím o radu, úterý 21.34 v rozhovoru s ředitelem nakladatelství Akademie Jiřím Padevetem jste hráli song, co to bylo??????? Dík
radio: Česká Lipa je v plánu tak na únor, březen, dle počasí a podmínek.
Jarda: Kdy spustíte českou lípu? Díky :)
Jirkas: To vím :-)
radio: Na testování 101.6 FM v Praze máme povolení do koce příštího týdne.
Jirkas: Jede ještě test v Praze na 101.6?
PaveL-SuzA: Poklona a velká čest téda
Žaneta-moderátor: Pánové, moc díky A fandit Dynamuuu je má křesťanská povinnost!
PaveL-SuzA: Žaneta 1*
Petr: 6aneta z Pardubek hraje suprově Rockově a fandí DYNAMU!
Lenka: Přesně! Nobody is perfect Móc díky....
Mirek1: Ať je slyšet z Prahy, nebo z Vlašímě, Lenka hraje vždy světově! Když pro Hendrixe klidně přibrzdí i kalendář, tak ocení to každý Rocker. Nikdo nemá svatožář!
PaveL-SúzA: Ahoj - mám ještě pobyt na Slovensku, které by se chtělo?
Jirka: Panu Koukalovi se zřejmě zastesklo po velké politice. Jeho křečovitá snaha o (placená?) zviditelnění v podobě sebestředných a velmi nekorektních glos jde bohužel na úkor kvality Rádia.
Mirek1: Jenda si opravdu na nic nehraje, prostě HRAJE !!!
Laďa: Petře, nevím čemu říkáte tvrdá muzika, ale vím, že Vaše tvrdé "y" používáte i v místech, kde při nejmenším vypadá blbě. Zřejmě píšete z Pardubic a nebo jejich okolí, protože já poslouchám na 89,3 a zde jsem živé vysílání z Pardubic snad nikdy neslyšel.
Petr: Dobře tvrdá muzyka z Pardubického studia tak hrát stále tak se to dá poslouchat... a nemusíme přeladovat...
Mirek3: Country Express pana Jendy je naprosto bezkonkurenční. Parádní atmosféra podpořená zastřeným hlaholem houkající lokomotivy podpořená fundovanými komentáři pana muzikanta Jendy vám nedá od rádia odejít. Ani na záchod. To vás přiková k židli a napjatě posloucháte... máte pocit, jako byste tam tehdy ve Woodstocku byli s nima! Muzika je úžasná věc a lidí, kteří se v ní opravdu vyznají a vidí to srdcem je jao šafránu. Jsem pro, aby byl Jendův Country Express obnoven! Rock on!
PaveL-SúzA: Žaneto tak na dech Show se moc těším - to bude asi žrádlo?
PEPA N.P.: Zdravím. Ahoj všichni. Dnes,po dlouhé době, si na 100% užívám dopolední vysílání. Mě by prostě stačila pěkná muzika a večer se těšit na Jendu.
Žaneta-moderátor: Na tu dechovku jsem tu přeci já! :) K Rock show přibude i Gala-Dech Show
Raí rádiodio: Milý Mirku1, asi bych Vám doporučil si postavit vlastní rádio, vygenerovat zajímavé pořady, na provoz a lidi si zajistit dostatečný přísun financí, no a pak už nezbývá než si otevřít okénko s poradnou, jak se to má dělat. Country expres je určitě unikátní, unikátní ale i tím, že je na rockovém rádiu. Asi jej poslouchají lidé, ale určitě jich mnohem více v 19:00 hodin své rádio vypne nebo přeladí. Posluchači country a rocku určitě nejsou ze stejného těsta. Ještě bychom mohli otevřít okénko s dechovkou.
Mirek 1: Myslím, že Country Ex. s Jendou je naprosto unikátní pořad. Má jistě nemálo stálých posluchačů.Možná by se obešel bez repríz. Zásadní pravda je, že takové nekorektní komentáře pana Koukala jsou tím pravým úderem mezi oči, a to ne jen všem Rockerům!!! p.s. Odpověď už snad ani nečekám...................
radio: TO Jarek: Country express běhá na našem rádiu už skoro 5 let. Pravda je taková, že do formátu našeho rádia nikdy nepasoval. Tím nechci říci, že by neměl své posluchače. Po relativně krátké diskusi, co a jak dál s Expresem sám Jenda Kulík řekl, že by si rád po těch 5-ti letech rád dal pauzu. Takže je to takto. Moje původní úvaha sice byla, aby tento pořad běžel jen ve středních Čechách, to ale úplně jednoduše nelze zajistit. Tzn. po novém roce bude v pátek pořad jiný, zda se vrátí Country express zatím nelze předjímat. Zásadní pravda je, že pro posluchače, kteří poslouchají ROCK je tento pořad pěstí mezi oči. Takto krátce, dlouhé komentáře jsou na nic. Ale můžete klidně zavolat do rádia, rád to s Vámi proberu telefonicky. Hezký poslech na našich FM
Jarek: Zdravím Ty,kteří na Hey mají rády country expres od Jeníka..!!! prakticky není rádio,které by dávalo prostor tomuto žánru..mimo jedné stanice,kde je to samá reklama a o muzice nemlivě....tak si myslím,a nejsem jediný,že širifa Jendu by bylo nefér jen tak odstřelit a tento blok country RUŠIT.!!! Sám velký šéf by se měl zamyslet,jestli jeho rozhodnutí je fér..mám pocit,že zbytečně přijde o dobré posluchače...byl by frajér,kbyby odpověděl!..Přeji country expresu a Jendovi at vydrží..věrnej jak pes radia Hey Jarek..Ahoj.
Mirek1: To Mirek2. Děkuji za odpověď.Doufal jsem sice,že odpoví nějaký posluchač, ale sám Heyředitel je vlastně taky posluchač. Myslím, že na rockovém rádiu těžkopádné monology vysloužilého politika spolehlivě "otráví" každého /ne jen/ rockera!Zde asi platí ono otřepané, že "méně znamená více". Pro Radio Hey nadšeně pracuje několik talentovaných lidí, kteří chodí s "kůží na trh". Je mi jich líto, když jejich snahu občas rozmetá "torpedo"pana Koukala v podobě jeho "lekcí". P.S.Děkuji, že jste se pasoval do čísla 2! Já jsem a bude číslo 1 "Na nic si nehrajem, prostě zrajem".
Chose: Žaneto co to teď prosimtě hrálo?? hned po 15:00 .. výbornej stoner s ženskym zpěvem
Mirek2: Mirek2: to Mirek: Demokracie je bohužel o tom, že vždy vyhraje jen jedna strana a ta druhá by měla dělat vše proto, aby byla lepší a v příštích volbách zvítězila ona. Většinou to ale dnes končí urážkami protivníka.. Obecně se celý svět posunul k radikalizaci, kdy i tzv. zástupci demokratických myšlenek se radikalizují když není po jejich - a naopak! Co by zde bylo asi za komentář, kdyby zvítězila Hillary a zástupci Donalda vyšli do ulic! To si ani nechci představit. Jinak za mě byla volba v USA zda ona či on asi jako rozhodování o tom, zda šlápnout do ho*na levou anebo pravou nohou. Hlavně že u nás doma máme tolik osobností, kteří chtějí kandidovat na prezidenta, že u nás to určitě bude procházka růžovou zahradou. Už vidím zástupy jednotlivých skupin jak se navzájem urážejí a nikdo z nich neřekne nic rozumného.. Good luck a poslouchejte muziku, já jdu na husu.
Mirek: Jen poznámka k samochvalnému monologu pana Koukala, ke kterému se už opravdu nedá mlčet! Pan Koukal zapomněl posluchačům říci,že z volby p.Trumpa se radovali ještě, mimo dvou "osvědčených" prognostiků komunisti a členové Ku-Klux-Klan, kteří jsou tímto zpět ve hře!!! Protesty napříč USA / snad prvně po volbě prezidenta/ neukazují právě na spokojenost občanů. P.Trump, který deklaroval, že když nezvítězí, považuje volby za zmanipulované, tak nyní označuje protesty za "neférové". Mimichodem pí.Clinton. obdržela hlasů více, ale dle systému "vítěz bere vše" nezvítězila. A ještě moc děkuji za skladbu Born In The USA od Bosse! Ten bude nyní žádat asi /jako mnoho jiných/ o Kanadské občanství! Je volbou zdrcen, jak se vyjádřil.
PaveL-SúzA: Děkuji Žaneto, ale i rebelky jsou sympatické.(„Je to rebelka! Při zatýkání tři vojáky těžce zranila, dva zhmoždila a jednoho zesměšnila?. jsi prima fajn dobrá gutt
Franta: Dandíku, co je to platné, když poté nastoupil blekota, který nedá dohromady holou větu, ani v tak jednoduché úloze, jakou je rozhovor, proto vždy přepínám
Dendik: Děkuji rádiu Hey, Kabrňákům a CSS Tloskov za zprostředkování mimořádného zážitku během dnešního vysílání. Pro mě skvěle odmoderováno, poskládáno, celkově nabito. Děkuji všem zúčastněným za tu krásnou, srdečnou energii, kterou vytvořili. Protože to je to, co za to stojí. Víc takové. Nevím, jak vy ostatní, ale já jsem u poslechu měla chvílemi až husí kůži.. Wau. Tak skvělé to bylo. DĚKUJI!!
Dejv: tak super, těšíme se
Franta: Dnes mám více času, tak vím, že právě vysílají Andrea s Petrem a jde vám to skvěle, opět jsem zařadil Hey na předvolbu, tak hlavně vydržte, držím vám palce.
Mirek: Já myslím, že Alex, jako výborný muzikant má vytříbený vkus a opravdu hraje jinak.Není žádný "kolotočář", jak je známe z rádií.Nikomu hudebně ani nehudebně nepodlézá! Pokud jde o mluvu, tak rád bych uměl cizí řeč, tak jako on / nerodilý mluvčí/ Obdivuhodné!!! Já mu, i skvělé Lence držím pěsti. Jste prostě jiní a o tom to je! p.s. A když už tak ne Jawa ale H.D. díky... Ugly Kid Joe - Everything About.......
Žaneta-moderátor: Dejve, jsem ráda, že Tě Sabbathi bavili a líbili se . Už přemýšlím o Bestofce s Ozzym
Franta: Dobré ráno, po delším čase poslouchám vysílání dopoledne, normálně to nedělám, jelikož Alex blekota a jeho věrná Jawa 250 se poslouchat nedají. Dnes slyším kultivovaný hlas mladého muže a ženy, kteří mluví krásně česky, jsou na vysílání připraveni, mají slušnou slovní zásobu , tak to se mi líbí. Konečně po dlouhém čase obrat k lepšímu, těším se na zítra, snad nebudu zklamán, Vám oběma, kteří dnes dopoledne vysíláte, držím palce a přeji mnoho zdaru.
Dejv: oukej Žanet, palec nahoru (smajlík tu na to bohužel není, tak si ho aspoň představme). jinak Best-Of-ka super, dnešní Black Sabbath "díl" mě fakt bavil. takže děkuji (opět palec nahoru) .
Žaneta-moderátor: No, je pravda, Dejve, že jsem se asi trošku nakazila z Brna ....Ale budu na to teda dávat majzla příště
Dejv: "Heyko". "na Heyku". Už i ty Žaneto? uzavřeli jste nějakou dohodu s Ein Kessel Buntes či co?
Žaneta-moderátor: Pájo, Ty jseš zase náš nej nej posluchač, moc díky . A raději znovu podotýkám, že si to o sobě FAKT NEMYSLÍM . Spíš některé posluchače mohu provokovat svým způsobem, protože ne každému může sedět rebelský projev
Radim: V Brně začala "perestrojka", jede v ní betálná dvojka. Teta Andrea a Petr strejko ufachčili nám z Hey Heyko! P. S. Jen / většinou/ "prokádrované" hity na věčné časy a nikdy jinak?! Katapult - V tomhle nejedu. Díkes.
PaveL-SúzA: Ahoj Žaneto-jsi stejně nejlepší-Bella sympatica -prostě asi bledá závist -maj se fajně
Žaneta-moderátor: A co Tě, prosím Tě, Honzo, zamrzelo?
Honza Jarošek: Sorry, za povznášející gramatiku
Honza Jarošek: Žaneto, občas tě poslouchám a docela mne tvoje reakce tady zaskočili a celkem mne to mrzí. Docela zklamání.
rádio: Ta konstruktivní diskuse je přímo povznášející. Zanetko, všechno nej k narozeninám!
Žaneta-moderátor: Hele, Láďo, asi si stojíš tak trošku na vedení. Já se vůbec nepasuju do role nejlepší, vím, že se mám co učit a jelikož jsem právě SVÁ, tak se prostě nenechám transformovat na přání posluchačů do stylu Jendy a už vůbec né Majkla....se vší úctou k nim, jsou to moji kolegové....Ale každý moderátor má prostě svůj "rukopis", protože jsme každý jiná osobnost. Proto říkám, že zůstanu nadále svá, byť se svými chybami nebo bez nich . To už, prosím, nech na mě....Dnes mám zrovna narozky, takže take it easy a nech brouka žít
BlueBoard.cz ShoutBoard