Přidej zprávu »
Michal: Ráno už to vypadalo nadějně, že nastala konečně změna když jsem slyšel rozhovor mezi Pavlem a Tonem. Paráda. Jenže pak se do toho zase ozval Milan. Takže nadšení vyprchalo, ale i tak dík.
radio: Radiová pozvánka na mejadan rádia HEY a COLOR - v podání Michael Viktoříka zde: odkaz »
lars: zdravím kde dohledám toho ježíška ,,úchyla ,,nebo tak něco dobrá reklama na koncert
Pavel -Súzá: Ahoj - v reklamě na nábytek (NÁBYTEK U LETKY) má moc příjemný hlas slečna, která říká potom koupíme postélll - to slovo postel se jí povedlo
radio: Pokusíme se co nejdříve dát dohromady a nastavit zvuk.
emte: Váš nově zprovozněný třebíčský vysílač na frekvenci 97,6 MHz má pravděpodobně nějaký technický problém, zvuk je zkreslený- přebuzený...
radio: Jsme rádi, že nám sem do této diskuse přinášíte různé podněty a náměty. Chtěli bychom Vás ale poprosit, abyste zde vystupovali pouze pod jedním jménem (přezdívkou), neboť názory od jednoho přispěvatele zveřejňované pod různými jmény degradují tuto diskusi. Věříme, že si autor příspěvků, kterého se tato poznámka týká, vezme toto naše přání k srdci a nadále bude vystupovat jen pod jedním jménem. Děkujeme. Hezký den!
Jirka: Šlo by uvádět frekvence a města ve vysílání??A nekrátit hudbu!!!
kafe: bude to nekdy v dab+? docela bych to uvítal :) chytnu zatim jen čro a místy par dalších, ale hey tam není, tak snad bude nekdy i nejaky ten dab+ vysílač, hraje tu čro a hodne dobře. ;)
Iva: Viktoříka mám ráda,to má šťávu,náboj,vtipné komentáře!!
Karel: Zdravím Milan Krčil pouští kvalitní muziku jeho playlist je vynikající díky.
Martina: Nejlepší je JENDA!!
Jaroslav: Jo, občas se mu nějaká pěkná muzika povede, ale pouští pořád ty samé songy dokola a pak už je to trochu nuda!
Petra: Pan Krčil pouští super hudbu !
Martin: Méně řečí,méně reklam,více rocku,děkuji
jirka: neplánujete něco udelat v Tabore ze signálem? Dekuji
radio: Další lokality zvažujeme, ale jde i rozumné náklady na provoz celé sítě! P.S. Aktuálně obměněna maka HEY Vysočina v sekci mapek onAir!
honza: V te mapce pro vysočinu by to chtělo mensší změnu, nemuselo by tam být to "připravujeme" když ysílají už 2 vysílače a mohlo by se tam objevit i vel/mez :)
Radek: Náchod a Trutnov by potěšil
Jaroslav: Dobrý den. Rád polsouchám rádio Hey. Skvělí moderátoři, skvělá hudba, ale ve všední den ráno se Milan nedá poslouchat. Hraje pořád ty samé písničky a pořád někam chodí (jdeme do politiky, jdeme za kulturou,...) Dneska jsem si teda chvílil myslel, že poslouchám Blaník- hrála písnička pro něj typická a najednou se ozvalo: Milujeme Česko, milujeme Moravu, milujeme Slezsko. Nešlo by s tím ránem prosím něco udělat?
Drobek: Konecne první rádio které začíná hrát písničky od Zanti &Zahara
Jakub Melín - HEY: Jen doplním, že v případě živých vysílání z lokálních studií není problém poslat dotaz na skladbu mailem. Moderátoři mají většinou historii playlistu i pro tyto případy k dispozici.
Radio: Naše odpověď byla myšlena v tom duchu, že naše rádio tyto informace na všech možných platformách (tzn. výpisy na www, radiotext, RDS, atd) poskytuje. I kdyby to využívalo jen minimum posluchačů. Nicméně: téměř všechny vozy zn. Škoda, cca. od roku výroby 2008 zobrazují Radiotext, dle typu autorádia. Ale např. poslední modely Oktavie, atd. umí zobrazovat i radiotext+ Takže ono zase tak málo těch vozů co to umí a co jezdí v českých luzích a hájích nebude. Toš nalaďte si a přečtěte si co hrajeme.
milda: jen malo které autoradio umí radiotext a takřka žadne radiotext+, kolik lidí má 2din radio s velkou lcd obrazovkou? Málo ktere 1din radio umí radiotext ukazat.
Radio: To playlisty: pro méně pozorné návštěvníky našich www jsme pro jistotu zobrazili duplicitně historii playlsitu z pražského studia (PHA) i na stránce v menu playlisty, takže lze nyní dohledat na obou místech.
Radio: To Anet: Málokteré rádio má v tomto směru takový servis jako naše. Nejen, že zobrazujeme názvy skladeb na našich www, dále na RDS v autě, ale zobrazujeme i historii playlistu, a to i několik dní zpětně. Na přání pak můžeme dočasně zapnout historii i několik týdnů zpětně. Také jako úplně první rádio v ČR jsme zprovoznili a používáme službu RadioTEXT+. S ohledem na skutečnost, že vysíláme z různých studií (Vlašim, Praha, Stř. Čehy, Krumlov, Brno a Rumburk (na rozdíl od ostatních stanic, které centralizují svůj program do Prahy), tak se v případě vysílaní z jiných studií historie na našich www nezobrazí, ale je dohledatelná např dotazem. Aktuálně zobrazujeme na našich www historii ze dvou studií, a to: 1) Historie central - viz menu playlisty a 2) historii z pražského studia: viz home page/pravý sloupec s nadpisem: Historie dnešního playlistu (PHA): Historie PHA zahrnuje cca. 80% výpisu toho co se vysílá v rádiu. Takže asi tak. Stačilo by možná čas věnovaný psaní příspěvku co děláme špatně, využít k tomu, pozorněji se podívat na historii playlistu (PHA) a to přímo na home page! Hezký celý den na všech našich FM!
Anet: U každého jiného rádia, když slyším písničku například v autě a nevím autora, jdu na jejich stránky a tam je to, co hrají aktuálně i playlist toho dne. Jen tady u Vás mi to ukazuje playlist několik dní starý. To by bylo tak těžké držet krok s dobou?
ladik: aha, tak to jo ;) příprava a aktualizace musí být ;) už jsem se bal že je to jako color v opavě kde schořel vysilač, či co to tam psali, čekají pry na novej.
Radio: Vysílač Třebíč 97,6FM je připraven ke spuštění, Vel. Mez. zatím ještě připravujeme, tzn. ještě nevysílá. Znělka holt předběhla s VelMezem o nějaký den skutečnost.
ladik: Proč to na ty D1 nehraje? Když jsem zaslechl znělku na frekvenci třebíč a velke meziříčí, tak sem se těšil jak to nebude hrát, no jedu vem/mez a nic :(
Radio: Anketu, resp. její výsledky průběžně komentujeme v našem vysílání. Komletní výsledky ani dobře zveřejnit nelze. V odpovědích je řada podnětů a názorů, které použijeme i při tvorbě programu a hudebního playlistu v příštím období. Obecně lze ale říci, že naši posluchači jsou s rádiem HEY vcelku spokojeni, My máme novou inspiraci co a kde zlepšovat. Nový playlist také úplně nový nebude, Přidáme do vysílání další novou muziku, nahradíme některé skladby, které jsou v horší kvalitě a co se týče alternativy, té máme myslím už i nyní dost a dost. Tak poslouchejte vysílání našeho rádia, určitě se ještě stručným komentářem k výsledkům ankety budeme vracet.
Martin: Dobrý den,bude vyhodnocena zveřejněna anketa na radiu Hey?Aco nový formát hudby-více rocku a alternativa.?
Michal: To zběsilé předčítání Milanových zpráv je na nervy. Přečte titulek ve kterém se skoro celou informaci dozvim a on to samé jen obšírněji rozvede v zápětí. ČTENÍ nadpisů v článcích postrádá smysl, pokud se zabývá jednou zprávou. Hudební výběr je tragickej už dlouhodobě bez změny. Codu bych snad nechal zakázat.
Jarda: pěkná sešlost Jardů tady :D
Jarda: Plzeň a Olomouc to by byl vánoční dárek,eter je přehlcen stanicema,dost neštastně k tomu zahraniční stanice a je to pěkný guláš
Jarda: ty pardobice vydrží hodně, hlavne směr na hradec kralové, a směrem na vysoké mýto, tady ty směry to ma velkej dosah (v autě), jinyk z jjihu tak tam je pak čro vysočina což muže pak rušit, pravě tam na tom jihu. Ale takový už je český eter, všecky vysílače si jdou "po krku" na jihu od pardubic jedine kvalitní fm tuner s uzkymi filtry aby to odladilo česky rozhlas. Tak snad se brzo hey rozšíří i jinam, třeba na plzensko :) nebo takhle nekam, doufam že se pro nej najde pak misto v celoplošne síti dab+
Radio: Vysílač Pardubice 88FM hraje na svůj výkon celkem obstojně, určitě nesrovnatelně lépe než např. mnohem "starší" kmitočet radia Černá Hora 92.6FM. Jak jsme psali v minulém příspěvku. Pokrytí na kmitočtu se 100W výkonem se nemůže rovnat pokrytí z vysílačů, které byly navrženy v 90 letech. takto stručně.
Tom: Vysílač Pardubice také slabej signál,za městem to nehraje,stále se tam motá jiná stanice škoda
jirka: Nemate v planu dat do programu frekvence? Opravdu by to chtelo. Diky
Radio: Jj. Nějaká chybka to byla. Song byl přejmenován..
Honza: V cca 17.49 Europe Ready or Not-není v tom nějaká chyba?
Honza: Můžete dát upoutávku na frekvenci a k tomu město???lepší jak reklamy
Radio: HEY momentálně kouzlí finance na další investice!! .. JInak Třebíč s modulací by měl být již velmi brzy, prozatím ale se sníženým výkonem (čekáme na nový vysílač) V.Mez zatím v plánu. Tak snad bude již HEY z Prahy až do Brna. K vyškovu signál doletí jen tak tak... Pokrytí z 97,6 z kóty Brno / Petrov má své limity.
milda: jo, čarodejové to sou, jinak ve vyškove by mohlo hrat brno ne? No tak snad brzo pustíte to vel.mez :D a když slyším jaký jste kouzelnici, tak snad to bude mít krasnou navaznost mezi brnem a třebíčem/jihlavou a nasledne střednima čechama :) aby to hralo konečne po celý dálnici.
ondra: jsou to čarodějové, tohle už jsem někde četl, ale pokrýt zlín a okolí s 50W jakoby to bylo třeba 200W, na severu če jste pokryli oblast jako kdyby ste měli 1kW a hraje to až do prahy :D Tak snad přijde kouzelník ke každemu vysílači radia hey, to by bylo pokrytí ;)
Radio: Každý malý nový kmitočet má své limitní možnosti. Nám to ale hrálo v autě skoro až k Vyškovu, cca. 40 km od vysílače, pravda, že tam občas ta Vídeň skočí, nicméně - co říká zpráva od místního znalce poměrů, úryvek: ..občas jde poznat, jak se snaží do toho prsknout ta Vídeň. ale i tak je to obdivuhodný dosah na tak slabý vysílač, Vaše mapka ZL pokrytí pěkná, a teda lokalita dobře zvolená, ani mě jako co tu žiju by mě nenapadla, min výkon, max. výsledky. Takže vpodstatě velká sídla, co šlo máte pokryté; naladil jsem na mobilu a vydrželo do Frystaku, na to ze nizky výkon lepší nez třeba u stanic hitradio z komína svitu je dosti zaruseno mimo zl, tady jde aspoň vidět jak na nic to mají, Rubi s vysílačem pod Váma 200w, taky nejde tak dobře... No, asi tak.
kafe: frekvence 105,8 je zarušena kronehitem z rakouska vysílá tušim 100kW a máte na tom jen 50W.
Radio: TuKafé: A jak jste přišel na to, že máme ve Zlíně horší a zarušenější kmitočet? Jinak: Třebíč připraven, již pokusně byla spuštěna "nosná". Modulace bude, jakmile dopravíme na místo zbývající techniku.
Milan: Zdravím chci se zeptat kdy nám začne vysílat Hey v Třebíči? Díky.
kafe: A proč mate horší kmitočet? zarušený a s malým výkonem :D
Radio: Zlín 105.8FM byl několik let zablokovaný kmitočet z důvodu rušení s leteckou službou. Nám se podařilonajít takovou kombinaci tech. parametrů, aby nehrozilo padání letadel a aby to prošlo na ČTÚ.. Tzn. jak novou vhodnou kótu, tak i ERP. Takže jsme ho nikomu nevyfoukli, Naopak jsme klukům z Hanné pomohli najít jiný vhodný kmitočet, myslím, že 101.2FM.. Tzn. ve Zlíně bude ještě Sky ROCK. Ufff to bude ve Zlíně bigbítu.
kafe: Jak jste to udelali že ste sebrali kmitočet ve zlíně rádiu haná? a proč vám dali jen poloviční výkon? původně to mělo mít 100W. A co ten třebíč? už jede nebo ne? A kdy bude vel.mez.?
Tchibovka: Feri a Johan (Krumlov) to byl vzkaz asi pro tyto týpky!!!Jó,celý život se učíte,na to přijdete časem!!!
Tchibovka: Co tam tam mumláte za blbí kecy v kleci o kalendárium!!Proč melete nesmysly.které nemáte ověřené.Kalendárium je špicový pořad a Saskia Burešová ho uvádi velmi skvěle.Tak než něco vypustíte z huby,ověřte si to nejdříve!!!Jinak Vás slyším prvně v životě a výběr písniček je super a dík za upozornění na Ozzyho Ozbourna - Letiště Letňany Praha v červnu.Už si jdu koupit biletku.Čágo Šílenci.
Láďa: Je zvláštní, že se tu opakují často stejná hesla ve spojení s ukazovacím zájmenem "to". To pan moderátor, to hnus, to, to. Ta věta s těmi černými deskami je taky už vyčpělá. Čemu říkáte hrát z černých desek?
Jana: Pan Kulík je nej moderátor a pouští super hudbu i z černých desek!!!
Jana: Proč skáčete do písniček a krátíte to hnus a stále dokola ACDC je i jiná hudba,Jenda Kulík nej ten má přehled jinak průměr slabota
Láďa: PROČ ráno pořád dokola hrajete každej den ty stejný hospodský vodrhovačky? To se fakt nedá. Během dne je to úplně jiný rádio. Ta ranní čtvrtá cenová se nedá poslouchat každej den. Prosím, něco s tím udělejte. Upoutávka, že hrajete pravidelný proud neoposlouchatelný hudby je zcela mimo co hrajete! Je to jak na kolotoči. Sorry a dík. P.S. Zprávy z novinek.cz, sport.cz a podobnejch webů PROČ?
honza: V aute se přeladuje, ale libil se mi soubor Ondrových frekvencích, třeba pro severe ma tu trojičku, ma nekolik jinglů, a nekdy je tam prohodí, tak ikdyby jich bylo 5 nebo kolik, tak třeba po trojcich nebo dvojcích je říct, podobne jako to ma konkurence ;) a to mají tech frekvencí asi 50. Aspon by se lidi dovedeli že když pojedou ze severu do zlína tak to bude hrát taky :) a tak podobne ;)
Radio: K těm frevencím: Radio HEY jich už má tolik, že není dost dobře možné to opakovat v jednom nebo ve dvou jinglech. Ideální stav je aby běhaly jednotlivé jingle s konkrétní frekvencí v jednotlivých regionech, No, ale na to ještě nejsme zařízeni, protože podobný systém odpojování je dosti náročný. Takže zkrátka, občas každý moderátor zopakuje některé naše frekvence a jindy zase jiné. Jinak na autorádiu postačí si naše rádio uložit do paměti a systém AF RDS Vám pak naše rádio v jiném regionu přeladí sám.
honza: K těm frekvencím, tak tu dlouhou verzi co používá Přemek, tak frýdek místek neni 90,6 ale 90,7 a chybí mu česká lípa, rumburk, PRAHA, jihlava a zlín. Verze které používá Ondra jsou v pořádku. Škoda že ty spoty ty studia nesdílejí, bylo by hey slyšet to ikdyž vysíla milan, lenka nebo žaneta či jenda ;)
Franta: bude vysílač Trutnov nebo Náchod
myšak: vždycky když vysíla studio rumburk tak se přimo z vysilaní dozvím kde na jake frekvenci e vysila aniž bych potřeboval počítač :D nešlo by zařídit aby tyhle spoty s frekvencemi měli i ostatní moderatoři? Rad bych to zaslech normalne přes den ;) je to vyborna věc a nemusite zrovna řídit truck :D a za tohle chvalim studio rumburk dejte to k dispozici všem moderatorum nebo studiím, jinak jsem rad že studio rumburk dostalo novy mikrofon, už to nezní jako kdyby mluvil do telefonu, nebo truck vysilačky :D
Radio: Nějaké návrhy nových kót a kmitočtů sice máme, ale zrovna Olomouc je velmi problematické místo pro další kmitočet. Také je to už celkem velký záběr takové pokrytí, tak uvidíme, jak a kam se pokusíme v příštím roce rozšířit náš signál a co se nám zadaří.
Pavel: Olomouc a Ústí nad Labem chystáte??
Fanda: Dobrý večer, koukám že je nová adresa nové studio to je super.Bude fotka studia. Moc vám fandím. Děkuji za info.
Radio: Inu Plzeň máme v plánu, není to jednoduché, uvidíme zda se nám zadaří návrh vhodného FM kmitočtu.
honzajs: a co plzeň? Snad se podaří nejaky kmitočet tady :D v našem regionu bohužel žadny vysílač, plzen si hey radio zaslouží ;) jen už aby tady bylo, nechapu projekty typu radio dalnice, je to na nic a zvuk otřesnej, už po nich kolikrat šla rrtv, měli jim to sebrat a hotovo, bejvalo by hey radio mohlo ziskat frekvenci pro plzen, ale i pro ústí a podobně, stejně polovina vysilačů neběží. Tak snad nějaky vysílač v plzni brzo postavíte ;)
Radio: Za Pardubice 88.0FM jsme vděční, že vůbec jsou. Přesun stanoviště na jinou kótu je z mnoha důvodů téměř nereálný a pro pokrytí H.K. by to asi stejně nepomohlo. Nový kmitočet do H.K. jsme lehce prošvihli, dostalo jej totiž jiné rádio a pravděpodobnost získat ještě nějaký další není zcela reálná. Uvidíme. Jediná šance je, že chceme trochu zvednout stávající anténu na lokalitě, kde nyní vysíláme, ale ani to asi příliš nepomůže. Tak nám zachovejte přízeň...
Pavel: Hradec Králové nebo posílení signálu v Pardubicích a vysílač na 18patrák nebo komín Opatovické elektrárny děkuji za Východ ale v autě bída bída za Pardubicema...
Pavel-SúzÁ: Čau-co je lepší práce s PC nebo práce na počítači?
Honza: S Petrem Graciasem jsou všechny pořady perfektní, ale ten dnešní (Mark Knopfler),mně obzvlášť nadchnul. PS. Jenda Kulík je taky perfektní.Děkuju.Honza Sedlečko u K.Varů
radio: To Standa: Plzeň zatím nevíme, řešíme, uvidíme. :-)
Standa: Bude někdy Plzen
Jarda: čuráci,jestli se vám tady něco nelíbí,tak jděte prudit do jiné prdele
Radioo: to Karel: To je prostě Majkl.. Má za to, že to přiláká hosty (blijící) :-)
Karel: Může mi někdo kompetentní vysvetlit, proč MajklVí doslova "blije" do mikrofonu v té pozvánce? Se dozvěděl, že dorazí Okamura? Nevím k čemu potřebujete anketu, když děláte vše proto, abych přeladil. Běžte s politikou k šípku. Obzvláště před volbama.
Láďa: Milane prosím pěkně, nebuď tak rozheykanej. Je to někdy jak na kolotoči. Díkes.
Jarda: @Martin No na HEY skoro žadna reklama, jako tech par reklam mě vůbec nevadí, protože na hey aspon přemejšlej hlavou a ne peněženkou nebo čůrakem, oproti beatu nebo třeba rockradiu ale i rockzone, kde to je spíše reklama přerušovaná hudbou navic jako by měli 5 CD která pouší dokola :D Kdežto na hey je to vyvážený, reklamy nejsou půlhodinový, víc hrajou a hlavne se nebojí pustit kde co ;)
Martin: Hey je slabá kopie Beatu a Beat to komerce a reklama Sazava to byla stanice s radiama jsem skoncil a doporucim to vsem reklama reklama jak v tv radeji pustim CD
Jarda: Nebo si zažádejte o frekvenci v DAB, to pak na te jedne frekvenci jde pokrýt celá republika a na te jedne by vysilalo jak hey tak color ;) je to jako u televize, stačí se podivat do němec ;) Hlavne žadny šum a rušení :)
honzajs: A co Plzeň? Dejte nam to na pivovar ;) a bude hned veselo :) :D Ten kraj Ten kraj není pokrytej vůbec, až pak na karlovarsku, ale je to škoda.
radio: Inu V kolíně jsme myslím relativně docela dobře slyšet. Pokoušeli jsme se o K.Horu, ale už se do této lokality asi žádný další volný kmitočet nepodaří.
Jana: Kdy bude Kolín??
Jarda: Tak snad jim na te moravě ten zlín brzo pustíte ;) v listopadu se čro brno změní na čro zlín, teda jen u nich ve zlinskem kraji, tak tam bude kampan aby lidi ladili, tak snad by to trochu pomohlo ;) když bude takhle človek "proladovat" a objeví radio hey :) ;) škoda že není podobna frekvence ale budiž ;)
Radio: Na Zlín se opravdu těšíme, Kóta je to úplně skvělá, tak by to mělo i výborně hrát. Pokud dáme dohromady veškeré komponenty, mohli bychom na 105,8FM vysílat již v první polovině října. Aktuálně čekáme již jen na vysílač. Anténa i vše ostatní jest připraveno.
ondra: kdy bude spuštěn zlín?
PaveL-SúzÁ: Ahoj - všichni neví někdo místo natáčení Ecce Homo Homolka odkaz » lese u potoka díky -(možná Čimelice -tak jest-li je tu někdo z Čimelic-mohl byp řípadně fotit)
radio: Pracujeme na tom, ale je to zde trochu komplikovanější technické řešení. Vydržte. :-)
Libor: Ahoj prosim o info kdy bude vysilat Hey na Trebicsku?
PaveL-SúzÁ: Ahoj - všichni neví někdo místo natáčení Ecce Homo Homolka odkaz » lese u potoka díky
TomášP: Rád bych zasáhl do muziky, ale jak? Číslo na volání jsem v rádiu nezachytil, takže? Co The Smiths..................
Jana: Honza Kulda valí songy z černých desek na přání a hodně rocku blues apod.
Petr: Rammstein Laibach,nebo něco podobného,třeba i NIN díkas
Mirek 1: Jenda najde šelak,vinyl,CD... zkrátka všechny dobré desky, a ví jak se která skladba nazývá, proto poučka zní: Jak se do Vlašimi volá,tak se taky z Vl. ozývá!
Petr: V pořadech Honzy Kulíka hraje rád na přání najde skoro vše a třeba s černých desek!!!
Petra: Prosím kdy se hraje na přání? :)
milda: v jablonci taky z vodárny :D
Jakub Melín - HEY: Cenzuru u nás nevedeme... Jinak z vodárny už vysíláme v České Lípě Zdravím ze studia HEY Radia s minerálkou na stole.
Michal Tomek: Dík za odpověď. Je fajn, že negativní komentář hned nemažete. Příště vysílejte z vodárny.
Radio: Aktuálně hledáme vhodný bar, abychom to rozumné propojili tu vinarnu i tu hospody. Tak holt příště.
Michal Tomek: Dobrý den, včera (pátek većer) ten moderátor byl docela tragickej. To bude takhle každej pátek? Proč do těch písniček tak žvaní? Lišák vysílal z hospody a tenhle hraje z vinárny? Dík za odpověď.
Jakub Melín - HEY: Chcete nám pomoct vylepšit HEY Radio? Vyplňte anketu o tom, jaký program se vám u nás líbí a co byste zlepšili ;) odkaz »
radio: Ano, RBK / 100W je v podstatě definitivní řešení.
Jirka: Ahoj,vysílání z Rbk 100W je definitivmí,nebo se v může v budoucnu navýšit? - delší dosah
radio: Holt brutus kombinace k 21.8. výjimečně!
Ladislav: Hrajete Stín katedrál a pak Iron Maiden? Celkem brutus kombinace.
Mirek 1: Zdravíme Vlašim, Jene, máš-li L.Z. 'Rock and Roll', ale s Sheryl C., pak jsi borec, Nota Bene... díky
Jarda: Zlín tedkon dostaly a stejne jako u Prahy museji počkat až jim přijde že to mužou pustit, tak behem toho budou stavět vysílač aby ho mohli hnedka pustit ;)
Honza: Kdy bude Zlín???
Tom: 89,3 u Jičína končí pak rušení Polákama a nějáké Magic???Hrůza v autě moc špatné.Náchod vůbec tam Beat.
JM: On ten příjem 89.3 v Krkonoších a Podkrkonoší bohužel brzy skončí, protože v Trutnově má na 89,4 FM začít vysílat Kiss Jinak zrovna třeba v Peci pod Sněžkou šla 89.3 FM naprosto zázračně stereo s RDS, asi nějaký štastný odraz ;)
Tadeáš: V celých Krkonoších jde ve slušné kvalitě 89,3 Fm, jak u Náchoda netuším.
Radio: Další frekvence pro Náchod a Krkonoše zatím neplánujeme. Záleží i na místních podmínkách, pokud by se ovšem našel nějaký místní "aktivista", se kterým bychom mohli v daném regionu počítat jako se stálým spolupracovníkem rádia, tak bychom to možná celé přehodnotili.
Petr: Bude frekvence,pro Náchod,nebo Krkonoše??
Radio: To Milan: Doufáme, že v průběhu srpna.
Milan: Dobry vecer chci se zeptat kdy nam spustite vysilac v Trebici tesime se na Hey diky.
Radio: To Tadeáš: Není nad plodnou, konstruktivní, smysluplnou diskusi. Řec byla o pořadu Country Expres. V našem denním vysílání máme, kromě jiného zařazeno cca. 300 titulů americké country rockové muziky. Ale klasické české čundrácké odrhovačky na naše rádio holt nepatří. To je celé a o tom tu byla řeč..
Tadeáš: Vy co pořád kritizujete tu trochu country ve vysílání, tam mi řekněte co v rockovém radiu má dělat třeba ABBA nebo Dalibor Janda. Například bývalé Gama radio také zařazovalo country interprety, protože je to podobné, naproti tomu sem nepatří tento popík.
Mirek 1: Ještě Fando doplním, že Ti psal Mirek 1, ať případně neodpovíš někomu jinému,kdo by to třeba nemile nesl... omlouvám se
Mirek: Fando promiň, ale Pepík Zíma je v tom zcela nevině. Je totiž založením Rocker, ale i bluesman,swingař,popík.....Fakt, že ve vyšším věku dal přednost dechovce,většina jeho posluchačů respektovala.On vždy dělal vše precizně, a to nakonec i tu dechovku. Každý hudeb. žánr má své věrné posluchače, kteří se většinou navzájem neurážejí.Posluchači Hey mají také v naprosté většině velkou úroveň, tak ať to je i nadále Status quo... díky
Fanda: Duo Červánek může jít taky někam To by mohli hrát rovnou Pepu Zímu, protože je to taky borec. Hrc drc, umcarára.
JM: On si tady ale nikdo nikoho nebere do huby, jen se tu dost lidí shoduje, že se tento formát úplně nehodí na rockové-poprockové rádio. Stejně jako tu nikdo nehraje hiphop nebo trance. Alternativy tu jsou, je tu Country Radio a je tu i plzeňské rádio Samson, které pokud vím hraje hodně folku. Některé interprety z country žánru na Hey asi uslyšíte i dál, zrovna John Cash může být příkladem, dost jeho skladeb se dá zařadit mezi rockovou hudbu bez toho, aby to nějak \"rušilo\".
marty: Souhlasím s Tadeášem.Nevim proč si berete do úst slavné Duo Červánek. Nám ale chybí v Expresu zejména Cash,Hagard,Nelsonové,L.Lynn i Ryvolové,Daněk atd. Hodinu týdně si jistě zaslouží ! A Láďa? Ten aŤ se klidně hned propadne třeba do severní koreje
Jarda: Jestly chcete poslouchat country a podobne tak si naladte coutry radio, signal radio nebo radio dechovka, tohle je rockový rádio, a moc rad ho posloucham, kam se hrabe nejakej beat plnej reklam :D tady hrajou dobře a da se to poslouchat, nedam na to dopustit ;) hlavne je tu slyšet co jinde ne ;) za mě teda je to kvalitni rockovy radio u ktery je mi hey :)
Karel: Jituna Já jo,ale musím používat translátor
Jituna: Prosím Vás, Vy někdo tomu moderátorovi, co nyní (v pondělí po 20. hodině) vysílá, rozumíte? Strašně huhňá!? Nemohl byste, prosím, lépe artikulovat? Moc díky, J.
radio: Děkuji velmi Láďovi, ano, přesné, výstižné. Lépe bych to sám nepopsal. Každé médium se vyvíjí, stejně tak i rádio, také Sázava, HEY, Etnno, COLOR, Limonádový JOE. Všehochuť možná ocení minimum nadšenců. Pro jasné uchopení a také definici toho, co jsme za rádio jsme se rozhodli formát trochu učesat a zjednodušit. Od září opět trochu upravíme playlist. Jinak hlavním důvodem ukončení CW bylo hlavně to, že šlo opravdu o pořad zcela mimo náš formát. Bohužel ale též dokolečka se opakující přání několika stejných posluchačů a končilo to i písněmi typu Jupí čerte apod. Skvělé věci k zazpívání si u táboráku ale ne do našeho rádia. Dalším pokusem o Country Rock byl úterní večer, který nakonec pro nezájem nahradil večer Blues všech barev. TOlik ve stručnosti, hezký den Vám vše, na všech našich eFeM. MP.
Láďa: Omyl Tadeáši, původně bylo rádio směsicí všeho možného. Rock, Pop-ROCK, Country, Ethno, Oldies, Filmová hudba, Blues, Jazz atd. Začal jsem tehdejší Sázavu poslouchat, když jsem se dozvěděl, že to má trochu navázat na zaniklé rádio Limonádový Joe. Nebyl problém slyšet Deep Purple a hned za tím třeba Ivana Mládka. Byla to všehochuť, která opravdu potřebovala trochu učesat. A Duo Červánek v CW Expressu? Žádný problém v čase mezi 20-22 hodinou v písničkách na přání. Já mám rádio zapnuté prakticky pořád, takže vím velmi dobře, že dost často se každý pátek večer hráli interpreti jako Jitka Vrbová, Michal Tučný, Pavel Bobek, Jim Reeves, Mirek Hoffman, Honza Vyčítal, Anka Chřestýš atd. Mimochodem Duo Červánek si celkem často přával Pepa ze Zeleného Údolí. Blbý bylo, že často se od těchto interpretu opakovalo každý pátek prakticky to samé, protože si to posluchači zřejmě přáli, nebo nevim. A jestli kecám, ať se třeba propadnu do západního německa.
Tadeáš: Pokud vím, tak toto rádio bylo na začátku založeno jako směs country a rocku, nicméně duo červánek a podobně jsem v cw. expresu nikdy neslyšel, naopak se jednalo o interpety hrající i rock a pokud si přečtete playlist tak country styl se vyskytuje i nadále, co jsou třeba Eagles, Shenaia Twain, nebo i často hraný Matuška a jeho Tereza. Naopak pěst na oko jsou na jak tvrdíte rockovém radiu Abba, Schakira Iva Fruhlingová a podobně.
Láďa: Pane Mirku01, pokud máte pocit, že je dobré hrát Duo Červánek, Frantu Nedvěda a Vlak na Dobříš na rádiu který je vesměs rockově založený no nevim. Je to při nejmenším pěst na oko. Klidně by pak opravdu třeba v sobotu mohla hrát dechovka a po nedělním obědě třeba vážná hudba. V každém žánru se najde určitá kvalita o tom není pochyb. Veršováním a rádoby morálními výtkami si sice stýskáte, ale soudnost bohužel ztrácíte.
Mirek 1: Jen poznámka k Radiopoznámce.Pokud vím, tak loni po zrušení Expressu se v nastalé diskuzi Radio vyjádřilo, že uvažuje o obnovu relace, byť v jiném formátu a času.Jestli z úvah sešlo, bylo asi slušné informovat posluchače C.E. o definitivním /konečném/ řešení. Posluchači jsou taky totiž i Občané a ne ovčané.... P.S. Úvahu o dechovce považuji za nejapný žert, i když v ani nejmenším nepohrdám ctihodnými lidmi, kteří poslouchají "Ta naše písnička Česká" ap., prostě pro někoho je ne jen Škoda lásky, ale i času... děkuji
Tomáš: Ta dechovka je jen vtip
Radio: Jan poznámka. Nikdy nikdo nikomu nesliboval, že pojede Country Expres. Country expres byl určitě skvělý pořad. Aktuálně zvažujeme dechovkovou sobotu. Bude se určitě skvěle hodit do našeho programu a posluchači to jistě ocení.
Mirek 1: Hallo Přemku.O tom, že máš Rockový cit se vůbec nebudeme přít! Ale , je tu jedna věc, a ta tu v pátek chybí! Osobnosti světa Country, mrtví i živí,mnozí Rockeři z nich žili a žijí Často z nich vyšli, tak nám taky nějakého pošli. Jendův Express je sice jen jeden, a sliby, že zase pojede se neplní, což je dnes zcela normální ?!
Renda: pri patku dopo skvělej poslech, cesta utekla, bavite me ted uz z Pardubic zdravi renda
Petr: Ahoj, velikej díkec za ten Abraxas...
Mirek 1: Lenka,filmová "recenzentka"byla a je vždy originální a milá. S poctivou přípravou dává kousky jinde nehrané a zprávičky zajímavé. Prostě - "Can I Be My", to na ni sedí... /K.V. - Whitney/
Inka: Ahoj Lenko, ráda Tě slyším! Hned je to pondělní ráno veselejší. Ahoj Lenko, je milé si Tě naladit takhle v pondělí po ránu!
lenka: přidám se k Jakubovi, Underworld máme ve filmové muzice, neboť jejich Born Slippy známe z filmu Transpotting a hráváme, dnes dáme
Jakub Melin: Elektronickou hudbu a synthpop raných 80. let a konce 70. let můžete na HEY slyšet vždy v neděli v NEW Wave, mezi 14-15h. Kraftwerk jsem tam zrovna nedávno hrál ;) Příjemný poslech a ať je vám hey!
Franta: Děkuji Jeníku, jako vždy výtečná muzika Děkuji Jeníku, jako vždy výtečná muzika
Petr: Škoda že radio HEJ nehraje nějákou elektroniku např.Underworld,Laibach,Ministry,NIN,Kraftwerk,Bjork,nějakou alternativku,pan Kulík výjmečně něco zahraje,ale to maličko.Tak trošku přešlapují na místě úzký záběr rocku,popu nemá to jiskru,koule,spadlo to někam do šedi rádia Beat a podobných stanic.
Jarda: hele tak rano brzo vždy hrajou prapodivny sračky a to doslova, ale jinak přes celej den parada, to hrajou krasnej bigbít i klasik rock a tak ;) to byli spokojeni všichni ;)
Jirka: Po delší době jsem nedávno naladil brzo ráno Hey a mé zděšení bylo veliké! Špatně naladěno??? Jen záplava české hudební šedi. Milane: Rock On !
Pavel: Jako radioamatér mužu doporučit 107,7 je to čistá frekvence, není využita ani pobliž za hranicemi, občas mě baví koukat jak je na tom komerční eter, tak pokud se to podaří a najdete pro ni kotu tak pak už jen nechat si to zkoordinovat, ale víc jak 100W vam nejspiš nedají.
radio: To Plzeň: Plzeň zatím nevíme, žádný vhodný kmitočet zatím nemáme, pokusíme se ale ještě zapátrat. Určitě by to ale byla "velmi lokální" záležitost, protože lepší kmitočty už jsou rozebrány..
Michal: bude i PlzeŇ? Takove velke slavne česke město, jistě se tady nějaka frekvence najde ;) našli jste prahu a všichni tvrdili je to nemožné, tak věřim že najdete i plzeŇ ;)
radio: Ve Frýdku-Místku neslibujeme, ale vysíláme již déle něž 4 roky na kmitočtu 90,6 MHz, Koncem letošního května jsme přeladili na kmit. 90,7 MHz, který je výrazně méně rušený (dříve značné rušení Proglas 90,6FM-Hostýn). Takže nikomu nic neslibujeme, Nově je kmitočet 90,7 MHz je zachytitelný relativně velmi daleko od Frýdku-Místku a pokrytí je určitě lepší než na původním kmitočtu 90,6MHz.
lambert: Slibujete že bude na místecku pokrytí - a tři kilometry od vysílače to vaše slavné rádio není jak chytit. S takovým přístupem k posluchačům asi můžete jít do Průhonic
Kajman: Ti dva kluci absolutně TOP
Vlada: Díky držíme palce už se těšíme dejte vědět kdy budem moct naladit.
Radio: Re Třebíč: Zrovna zítra jedeme do Třebíče domlouvat finální podrobnosti,. Tak držte palce.
Vlada: Dobry den kdy planujete spusteni vysilani pro Trebic dekuji.
martin: Sorry, nějak mi to blbne. Myslel jsem Buty. Dík
martin: Ahoj, zkuste nějakou pecku od rhapso Ahoj, zkuste pustit libovolnou skladbu od skupiny Bity. Díky
Žaneta-moderátor: Vlasto, v Pardubkách a okolí jedem po 88 fm
Vlasta: ahoj, prosím jaké FM Pardubice
Martin: dnes od 9h to technicky někdo nahey nezvládá.. Asi špatný den
Láďa: Náhodou jsem vyslechl pořad P.Graciase o kytaristovi Petřinovi... Výborné, díky.
Jarda: tvl,já tomu chlapovi vůbec nerozumím
lenka: Tedy v první řadě díky za moc milá slova, no víte, když zvolíte jinou cestu, je dlouhá a trnitá a když si jinou cestu zvolí rádio soukromé je to ještě složitější. A pokud chceme navíc podporovat dobré úmysly, tedy většinou věci neziskové, tak by se nám hodil nějaký "mecenáš" který by podporoval dobré úmysly naše. No dali jsme se takzvaně na vojnu, tak musíme bojovat. Máme velkou radost z takových posluchačů, jako vy, kteří ocení naši filozofii a rádi si poslechnou naši muziku, která je doufáme dosti HEY. Tedy přispívejte nám tím, že nás posloucháte, že o nás budete mluvit...Protože bez vás, posluchačů bychom nebyli nic. DĚKUJEME. Dál budeme dělat všechno proto, aby jste byli spokojení VY
Densia: Lenko, jak jste dnes říkala, že společností je vše jiné vnímáno jako divné - souhlasím s tím. Ale rádio Hey je jiné a za mě perfektní. Jsem moc ráda, že hrajete jinak, než ostatní rádia. Jak Vás lze podpořit, aby jste mohli spokojeně fungovat?
Olda: Ahoj Lišáku, nemyslím si, že hraješ "bomby". Hraješ a moderuješ jak kolovrátek z výčepu hospodský zábavy. Tolik "super" songů českých zábavových kapel ještě v rukách Lišáka je koktejl dobrej k přeladění. Není potřeba dělat každej den chlastací párty. Takže budu rád za dobrou kvalitní muziku, ale raději ne z tvého výběru a tvých pivních kamarádů. To je koncentrace k pohledání.
Maco: Zdravím, nějak nemohu najít na netu, která naše skupina hraje skladbu Fair Play, kterou jste dnes již hráli. Pomůžete?
radio: Tábor 99.9FM - spadl nám jistič na vysílač... Již je vše v pořádku
Novak: Krasny den. Nehraje Tabor 99,9 . Diky
radio: To Radim. Aktuálně se chystáme na Českou Lípu, to se snad podaří spustit do konce dubna. Jihlava a Třebíč jsou v jednání, pracujeme na tom, přesný termín zatím nemáme.
Radim: Dobry den prosim vas kdy zacne vysilat radio Hey v Trebici dekuji.
radio: Inu, Signál 88.0FM je celkem dobře slyšet, ale je to přeci jen 100W. Další možnosti rozšíření sice jsou, ale je to též otázka rozumných investic a možností realizace v dnešní době. Takže uvidíme, ale platí, že vše s rozvahou. :-)
Petr: Z Ústí už vysílá rockové RADIO ORLICKO 95.5,fm
Jiří Dvořák: Zdravím měl bych technicky dotaz neplánujete spustit ještě jeden vysilač ve Vychodnich čechách Frekvence 88.0 je sice super ale sígnal z Vysilače Pardubice nedostane všude třeba u Chocně už je signál Slaby a pak dale směrem k Uo už hodně špatný děkuji
Martina: Ahoj. Mohl bys mi prosím zahrát song Play Ball od AC/DC, ale pokud by to šlo, tak alespoň v trochu dobré kvalitě- ne jako ta hrůza, co občas pouštíš. Díky Martina
Franta: Mirek 1 vyzkoušej rádio Beat
Mirek1: Zdravím Laďu. Taky myslím, že Blaníků ,sraníků" a podobných "maníků" je přehršle. Nic proti. Jen se třesu strachy před přízraky, že skončíme /skončíte/ u povedených hudebních "skvostů" M. Davida. Možná nějací posluchači přibydou, jiní přeladí, pokud bude kam????!!!
Žaneta-moderátor: Bohužel výpadek ČEZu (díky vichru), celý den vypadává opakovaně vysílač . Tudíž se omlouváme za zrnění/ticho v éteru. Jakmile se ČEZ vzpamatuje, jedeme zase ON-AIR.
novak: nehraje vám hry v tabore
Chose: proti Alexovi vůbec nic, ale je pravda že to "došeptávání" mě taky dost vadilo..jednou za čas ok, ale končit tim každej vstup začne být časem otravný
Laďa: Nechci se moc do Vás pánové montovat, ale Franto, čemu říkáte v poslední době? Kdy jste ho naposledy jakože slyšel?
Franta: Mirek I souhlasím Míro s tím, že je to báječný člověk, skvělý muzikant, ale právě proto musí být na tolik sebekritický, že jako moderátor v rádio je trapný, neumí mluvit, on to ví, v poslední době "DOŠEPTÁVÁ" konce vět což je vrchol jeho tragického projevu.
Mirek 1: Promiň Franto, ale mě tedy Alex /skvělý muzikant i člověk/ docela schází! Zajímá mě totiž dobrá muzika. Při ní se i počasí "vyčasí"... tím nechci říci, že další "pozemní personál" radia je špatný. Naopak, zdá se mi, že v poslední době se správní lidé konečně "našli"!
Franta: Alex je v Dánsku, skvělá zpráva, pokud tam bude, špatná zpráva, že vrátí k mikrofonu rádia. Myslím, že po jeho verbálních veletočích, kdy neudrží myšlenku a nedá ani zprávu o počasí, tak mi to promiňte, to nemůže scházet nikomu.
radio: RDS má rotujoci informaci Cechy 89.3FM. Je to nejdůležitější náš kmitocet. Tábor, Pardubice přebírají signal tzv. ballem a to včetně RDS. Ostatní vysílače mají RDS vlastní. Proto na táborské frekvencí běhá tato zpráva. Možná informací upravíme.
novak: ja se víceméně ptal..
Laďa: 89,3 posloucháme i u známých ve Špindlu, tak to s těma jížníma čechama asi neprojde :D
Novak: Chci se zeptat proc v Tabore Hey ma RDS Cechy a frekvenco 89,3. Spis by to mělo byt Jizni Cechy 99,9. Fm ne? Diky za odpověď.
Franta: Další ráno bez Alexe - úžasný, pohodový poslech ...
Laďa: Ať žije Wikipedie.
PEPA N.P.: Zdravím. Dík za příjemné dopoledne s pěknou muzikou bez zbytečných komentovaných vstupů.
Mirek 1: Zdravím Laďu.C.W.E. je unikátní pořad,který se jinde neslyší.Pokud tedy chci být jiný, než ostatní,/a hrát jinak/mám s C.W.E. jedinečnou možnost to potvrdit.Co soudíš Ty?.... Skladba Mexiko od Tří Sester je 18 let stará taškařice. Vlastně, kdy je už skladba "oldies"?? Některé skladby jsou unavené /oldies/ už při svém vzniku a tak i brzy zahynou.Jiné se dají poslouchat i po mnoha desítkách let, žijí a budou žít! Díky za příspěvek.
Laďa: Mirku 1: Hájíte country express a přitom nerespektujete ani Jendovo čtvrteční oldies.
radio: To Jarda: Pan rádio sdělil celkem slušným způsobem jak to je a jak to zřejmě bude s CWE. Jelikož pan rádio nepohrdá názory posluchačů, kterým tento večerní blok naopak vadí a chtěli by namísto country večera něco jiného. Pokud si však pan Jarda myslí, že jediný správný názor na věc se znalostí všech aspektů je ten jeho, tak budiž, nechť si zařídí svoje rádio, platí si jeho provoz a pouští si tam sám co on uzná za vhodné a správné. NEní člověk ten, co zavděčil by se všem, takže hezký den a hezký poslech na našich eFeM...
Jarda: Já podobě jako Pepa často nepíšu ale teď musím.Nadzvedla mě reakce pana Rádio, který zjevně a veřejně pohrdá názory skalních posluchačů, bez nichž je nic. Není přitom vůbec podstatné jaký problem se pravě řeší.Tak hodně úspěchů a více pokory. Snad jste dočet do konce.
Jenda.Nový: CW Expres - Dobrý den , když někomu chybí country , může si naladit budto to pražské , případně samson , v době kdy má doma skoro každý pc by neměl být problém . Take jsou u obou stanic aplikace pro mobil a u Kaktusu vyjde 1000 mb to je asi 800 minut poslechu na 50 kč , kdyz poslech mimo domaci sit :-)
Karel: Ahoj bylo by to fantasticke kdyby se vratil porad country s Honzou Kulikem je to bezva porad vas posluchac Karel.
radio: To Country Expres: Nevýhodou dlouhých komentářů je, že je málokdo dočte do konce. Nicméně je smutné, že i u ostatních komentářů na téma CWE se vyskytl "obvyklý" nešvar, a to že pod různými přezdívkami píší lidé ze stejné IP adresy, No, no, no... To by se alespoň u CW expresu stávat nemělo. Každý pořad někdy začíná a někdy končí. Jak již bylo řečeno, určitá možnost návratu CWE v určité "inovované" formě, třeba někdy na jaře zde byla přislíbena. Záleží na Jendovi, na tom, jak a kdy se tak stane. V každém případě jsou i tyto ohlasy dobré k tomu, abychom si i my v rádiu udělali představu. (až na ty stejné IP adresy pánové, no)
Pepa Z.Ú.: Ahoj rádio frekvence 89,3 FM, nejsem typ, který se na internetu zapojuje do diskusí, ale ohledně C.W.Expresu udělám výjimku - k napsání názoru nás Rádio HEY na titulní stránce svých webovek i vyzývá. Nepoužiji ale e-mail (info), zveřejňuji svůj názor zde v diskuzi, ať mě třeba rockeři ukamenují… Odhodlal jsem se k této komunikaci s rádiem po delší úvaze, s rádiem, které jsem měl nastavené od prvních tónů smyčky, od jeho vzniku – tuším rok 1997? Jeho žánr byl tenkrát „všehochuť“, ale každý si vybral. Téměř čtyři roky jsem poslouchal každý pátek C. expres Jedny Kulíka, bylo nás těch skalních posluchačů nemnoho (větší, než malé množství). Někteří jen poslouchali a občas se ozvali telefonicky do éteru (z Kolína, pražského předměstí, cerhenického okruhu, Struhařova, Chocerad, Šternberka, Divišova atd.), někteří volali Jendovi na lokomotivu pravidelně: od paní Petry z Vyklantic, přes strejdu z Pardubic, paní Marušku z Bělice až po Pepu ze ZÚ = výpravčího z Chřenovic, ze železničního uzlu. Svým způsobem jsme se vlastně podíleli na jednotlivých dílech. Možná proto, že nás bylo nemnoho, byl C. expres uložen do depa, cestujícím byly odebrány jízdenky a strojvůdce byl suspendován. Rádio HEY si tedy začne hrát výhradně na rockové rádio, i když má v logu: „Na nic si nehrajem.“. Já neposlouchám jen country nebo trampskou muziku, poslouchám i další pořady Jendy: rockové, pop, oldies – nevadí mi, naopak – já jsem na tomto stylu vyrostl. Nechápu tedy argument = komentář rádia v diskusi ze dne 16. 11. cituji: „Pořad, jako je C. expres je pro posluchače, kteří poslouchají rock, pěstí mezi oči.“. Nevěřím, že rockový posluchač je, vůči jiným žánrům, netolerantním posluchačem. Snažím se pochopit fakt, proč nebyl C. expres vhodný pro celorepublikové vysílání a je tedy nutné technické řešení pro údajně plánovaný pokus o návrat pořadu na jaře roku 2017 v upravené formě pouze pro střední Čechy. Nově rockově laděný páteční večer ze studia Brno by byl, dle mého názoru, k odvysílání snad jen v „rádiu po drátě“. Páteční pozitivní pokec Pabla a Pumpy je, podle mě, pořad regionálního formátu, moderátoři neoslovují posluchače, vedou rozhovor mezi sebou a posluchač má nepříjemný pocit – jako když odposlouchává cizí rozhovor od vedlejšího stolu v restauraci minimálně čtvrté cenové skupiny. Jejich vystoupení je neprofesionální, vyjadřování je plné krajových výrazů a jejich slovní zásoba spočívá snad jen v obsahu nápojového lístku nádražního bufetu. Dle mého názoru nelze srovnávat nesrovnatelné: C. expres opojený atmosférou z let parních strojů, doplněný zvukovými efekty a vyprávěním ze železniční terminologie, vedený profesionálem s neuvěřitelným hudebním přehledem Jendou Kulíkem, versus Páteční podivně pojatý pokus o rockový večer. Věřím, že Rádio pochopí, že jsem vyjádřil pouze svůj názor na páteční změnu a že si uvědomuje, jak těžké je získat posluchače a snadné je, je zatratit. Pepa, ZÚ, trať č.212, Chřenovice.
Jano z Virdžínie: Country je rock a nikdy to nebolo inak. Keď počúvam Country Express, srdce mi poskočí a zaspomínam si na svoju mladosť.
Mirek 1: Každý dobrý Rocker je jistě svobodomyslný,ale taky tolerantní a ví z jakých kořenů mohl Rock vyrůst! Tak nechápu, proč by někomu měla vadit hodina, dvě Country- Folk týdně?! Jenda to prostě umí / viz ohlasy posluchačů/ a má naposloucháno MNOHO songů z různých hudebních žánrů. Proto opravdu nehrozí, že pustí něco slabého, a to dokonce ani na přání!!! Já si říkám totiž, a v tom je asi ta potíž, že trocha Country-Folk- poezie a nostalgie nikoho nezabije...............
Tadeáš: Koukejte country expres obnovit a celoplošně. Rock a country k sobě naopak patří.
BlueBoard.cz ShoutBoard