Přidej zprávu »
Sim: Ahojte, chcela by som sa opýtať či náhodou neprekladáte knihy od Sarah Brianne- Chloe a Lucca, a od L.A.Casey-Ryder, Damien,Allana, Branna. Ďakujem :)
jitka: ahoj kdy bude ke stažení Pouta a plameny od Shelly Laurenston prý je to už přeložené. Děkuji
Kerris: Se nauc anglicky, ta Darynda za to stoji! :D Zrovna nedavno jsem docetla 8 dil a chystam se na 9 :)
Jája: Zdravím děvčata. Chci moc moc moc poděkovat všem překladatelkám a jejich korektorkám. Smekám před Vámi pomyslný klobouk za práci, kterou tu odvádíte . Jste skvělé, úžasné .. no prostě nejlepší . Je to trochu paradox. V knihovně se bojím půjčit knížku od Daryndy jones nebo Kim Harrison, protože vím, že se nikdy nedočkám konce série, neboť ji vydavatel vždy spolehlivě utne. Tady se to překládá jak na běžícím pásu a jak koukám, tak i klidně dva díly vedle sebe (narážím na svou milovanou Dohner). No prostě jste všechny báječné a užívejte si léto !
sisulisa: Strašne moc ďakujem, kočky za vašu prácu. Opakujem sa, ale ste skvelé
Kerris: Upiri a koblihy, seznam cilu a tiger pridany ke stazeni.
Zuzka: Dekuji na informace
Ivíík: Došlo k nahlášení porušení autorských práv. Holky blog odstavily aby zamezily větším škodám. Zatím se všechno ještě řeší, musejí stáhnout okolo 50 knížek. To je zatím vše co vím.
zuzka: ahoj aj ja bych se chtela taky zeptat na blog ctenipoddekou ani mne to nejde
jani: ahojte prepáčte, že tu otravujem, ale napadlo ma či neviete nahodou čo je s blogom ctenipoddekou? dnes som si chcela prečítať nové kapitoly kt. mam rozčítané u Vás aj u nich a ich stranku mi nechce otvoriť. ďakujem za odpoveď ak náhodou viete dovod :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard