Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
Mise 15 - Crapaudi
Jméno
Heslo (?)
E-mail
Home
Vzkaz
[ ? ]
  Opište:
Strana 1 / 9, celkem 63 příspěvků  Další → RSS
18.10.2017 (17:23) Odpovědět # X
Vypravec

Ma'iq Lhář reaguje:

18.10.2017 (17:30)X

Ztěžka se vyškrábu na nohy. I když jsme většině nerozuměl, něco v tom posledním prohlášení mě znepokojilo. "Proč?" řeknu s velice silným arabským přízvukem. Netušil jsem co říkal, ale intuice mi řekla, že je moje otázka správná.

Simon Rakoczy reaguje:

18.10.2017 (17:36)X

"Neexistuje nic, co by ho přesvědčilo?" Nadzvednu obočí, protože mě vytáčí představa, že až sem jsme došli pro nic za nic a Alan zemřel nadarmo. "Není nic, co bychom vám mohli nabídnout na oplátku?" Něco přece potřebovat musí, každej v týhle zasraný době něco potřebuje.

Odpovídáte X

18.10.2017 (13:19) Odpovědět # X
Vypravěč

Randal Clark reaguje:

18.10.2017 (14:53)X

"Nejaký konkrétny dôvod, prečo nikdy súhlasiť nebude?" Opýtam sa čisto pragmaticky.

Odpovídáte X

17.10.2017 (11:28) Odpovědět # X
Vypravěč

Ug reaguje:

17.10.2017 (17:40)X

Sledovat hopzáda. hopzáda ukazovat na Ug. Ug ukázat na hopzáda. "Já Ug." Ukáže na něj. "Ty Hopzáda...hopzáda po Ug... Ug bumbum hlava Hopzáda." Zamručím. Ug nerad Hopzáda na záda....jestli Hopzáda hopzáda Ug...Ug bumbum malá prask prask v hlava.

Dillon Hayes reaguje:

17.10.2017 (17:50)X

Když se začal představovat Ug a předvádět jakési opičky, zhluboka jsem si povzdechl, my jsme ale delegace. "Pocházíme z Barbosy," krátce jsem si odkašlal, "naše pevnost leží několik dní cesty odtud a přišli jsme sem, abychom vás našli a pokusili se vyjednat spojenectví," vysvětlil jsem celkem stručně, docela nepříjemně mě překvapilo, že si všimli provazů, které nám Randal pracně předělal.

Vypravec reaguje:

17.10.2017 (21:48)X

Crapaud v riflove veste chvili uvazoval. "Pohov." Rekl zbytku sve skupiny a crapaudi se uvolnili. "Proc se s nami chcete spojit? Chcete svrhnout krale? Nebo chcete geneticky material z našich nadhernych tel..?" Zeptal se posmešne a nekolik crapaudu se zasmalo. "Par nasich divokyh bratru uz jste zabili. Videli jsme vase veci. Mozna bychom byli pro...na oplátku za krev cerstve narozeneho ditete z vasi pevnosti a vase zeny jako matky nasich budoucich detí." Rekl zcela vazne a crapaudi se zasmali jako banda pubertalnich vzrostku.

Randal Clark reaguje:

18.10.2017 (09:40)X

Takže môj plán nevyšiel, nie že by som čakal, že by to nejak výrazne pomohlo. Aspoň sa nám čakalo pohodlnejšie. Ale znervózňuje ma ako veľmi vnímavý sú. Na margo toho čo povedal ten trpaslík, predpokladám že ide o blbý vtip, nakoľko tie veci nemajú pohlavné orgány. Zatiaľ nič nehovorím, neviem či sa mi chce riskovať že ma ten malý napoleon prefacka cez miestnosť. Pozorujem situáciu a čakám čo sa bude diať.

Lori Vert reaguje:

18.10.2017 (11:40)X

Kývnu na Sasukeho, který se ujal slova, postavím se a předstoupím před crapaudy. "Je to skutečně tak jak říkáme. Ušli jsme dlouhou cestu, abychom vás našli. Do poslední chvíle jsme ani netušili, jestli se nám to povede, nikdo o vás nic pořádného nevěděl. Smrt vašich divokých bratrů nás mrzí, kdyby byla jiná možnost, jak se k vám dostat, věřte, že bychom ji využili. I my jsme po cestě přišli o jednoho člověka," matně si vzpomenu na Čáryfuka, kterého jsem sice skoro neznala, ale i tak jeho smrt nebyla příjemná. "Byoi bychom rádi, kdyby se tyhle věci nestaly nadarmo. Skutečně sháníme spojence proti králi. Na jeho sesazení zatím nepomýšlíme, jsme ale v situaci, kdy potřebujeme každého spojence. Věříme, že dřív nebo později po nás půjde. Proto jsme tu. Stejně tak můžeme pomoci my vám, pikud by bylo třeba. Tak si pojďme promluvit vážně. Co by jste chtěli na oplátku za to, že uzavřeme spojenectví?" Zmínku o ženách a dítěti dělám jako bych přeslechla, vypadají civilizovaně a věřím, že to byl jen vtip. V narážce na to jak nelidský proti nám vypadají.

Odpovídáte X

6.10.2017 (09:08) Odpovědět # X
Vypravec

Randal Clark reaguje:

6.10.2017 (09:13)X

Pozriem na Lori a čakám ako zareaguje, predsalen je velitelkou ona "Čo teraz?" Dúfam, že ich uposlúchne, mam taký pocit, že ak by sme vzdorovali tak všetci pomreme. Inu uvidíme čo sa bude diať.

Lori Vert reaguje:

7.10.2017 (00:32)X

Bylo to čím dál horší. Mutantů neubývalo, naopak. Teď nás obklíčili, měli početní převahu a kdoví kolik parťáků v záloze, o kterých jsme ani nevěděli. Tady nebylo moc co vymýšlet. Minimálně můžeme být rádi, že umí anglicky a jsou v rámci možností inteligentní. Jo, a taky že nás nezabili na potkání.

"Udělejte co říká," řeknu skupině a v duchu jenom doufám, že právě neděláme obrovskou chybu. Jdu ostatním příkladem. Položím na zem mačetu, nůž i střelné zbraně včetně Clariss, i když dát ji z ruky mě stojí obrovské přemáhání. Stoupnu si od zbraní dost daleko, abych na ně nedosáhla, ale nelehám si. Potom se otočím zpět k tomu prckovi, který bude asi jejich vůdce. "Hledali jsme vás. Přišli jsme si promluvit," pronesu klidným, uctivým hlasem. Ruce mám přitom otočené dlaněmi vzhůru, abych mu dala najevo, že nejsme nebezpeční a naše úmysly jsou čisté jako okvětí bílé lilie.

Dillon Hayes reaguje:

7.10.2017 (10:46)X

Lori řekne, abychom je poslechli, ovšem pak je jen na nich, jestli nás budou chtít roztrhat nebo ne. Bez nějakého většího nadšení odložím zbraně, protože nemáme moc na výběr, kdyby chtěli, nejspíš nás zmasakrují tak jako tak, takhle to půjde třeba po dobrém a pomůžou nám. Proto jsme konec konců tady... Zbraně od sebe odkopnu a doufám, že nedělám gigantickou blbost.

Ug reaguje:

7.10.2017 (10:49)X

Ug nerozumět co oni říkat. Oni dávat bumbum na zem. Ug ne rád bumbum dát. Ug zamručet a pustit čiči. Ug lehat. Ale Ug lehat jak Ug chtít. Ug lehnout na záda a ruce dát pod hlava, pak schoulit na bok. Ug rád chrchr.

Agatha Jefferson reaguje:

7.10.2017 (10:55)X

Jsem vyděšená a tam čekám co udělá Lori. Když prikaze, ať uděláme to co říkají, jenom s velkým sebezaprenim odložim macetu a pak i pistoli a ruce dám nahoru stejně jako Lori. Srdce mi buší jako o závod ale jsem ráda, že tihle aspoň mluví anglicky a nechtějí nás roztrhat.

Ma'iq Lhář reaguje:

7.10.2017 (11:04)X

Měl jsem sto chutí toho slabomyslného mutanta zabít. Naštěstí mě pustí, jelikož jsme podle toho co ostatní dělali, odevzdat zbraně a lehnout si. Nechtělo se mi, ale musel jsem. A tak položím kopí na zem, z vaku dám k němu nůž a zpoza pláště druhý nůž. Pak si k nim lehnu tváři k zemi, ale abych na mutanty viděl. Nevěřil jsem jim, ale pokud jim věří ostatní, tak je to asi v pořádku.

Vypravec reaguje:

7.10.2017 (11:39)X

Malý crapaud na Lorina slova vůbc nebral ohled. Kdosik ji tvrdě praštil do zad, až upadla mezi ostatní jako nemotorná hruška ze stromu přímo obličejem na vlhkou zem.

Poté je všechny svázali. U toho si mohla skupina všimnout, že crapaudi se od těch divokých lišší i tak, že někteří z nich měli u sebe občas nějaký ruksak jeden z nich měl dokonce riflovou vestu s urvanými rukávy. Jinak byli všichni nazí a stejně jako divocí crapaudi, i tihle postrádali rozmnožovací orgány, jako by se z nich někdo operativně snažil vytvořit ženskou.

Jakmile byla skupina svázána, crapaudi si je naložili na ramena. Vždy jeden crapaud dva lidi. Jen Dillon skrz jeho obří křídla se nesl sám a Uga nezvedli, proto ho donutili pošťuchováním jít s nimi po svých. Zbytek crapaudů nesl věci skupiny, batohy, zbraně a tak dál. Ušli asi půl hodinu, když přišli ke koplexu složeném z několika budov obehnaných vysokou zdí s ostnatým drátem. Kovová brána chyběla, jako by ji někdo vyrval. Crapaudi je odnesli do jedné z menších budov hned po straně, kde je všechny zavřeli do jedné místnoti, která vypadala trochu jako převlíkárna. až na mříže na oknech. Všechna okna celébudovy měla masivní mříže a veškeré dveře vypadaly bytelně. Se skupinou nikdo nemluvil ani nekomunikoval, jen je tam bezeslova zavřeli jako zajatce.

Ug reaguje:

7.10.2017 (11:45)X

Ug zlost. Ug ne bumbum. Maláčernávlaa dostat bum. Ug jít s malá hopzáda. Jít a jít Ug koukat koukat, až dostat do místnost. Ug mručet a koukat na černá malá on. "Ug ne bumbum.. ug ne chr chr.. ug ruka ee... " Mručí směrem k Dillonovi. Navíc Ug ne ruka. Ug ruka ano. Ug použít síla na rukune, aby ruka ano. (snaží se zpřetrhat provaz.)

Dillon Hayes reaguje:

7.10.2017 (15:08)X

"Bezva, tak je bezpečně svázaní někde v kamrdlíku," ulevil jsem si, když nás tu nechali samotné. Ug sebou škubal a snažil se vyprostit. "Ugu, uklidnit!" Přikázal jsem mu, aby nevyváděl. Nechtěl hsem aby nás tu při pokusu o dostání z pout podupal. Nejhorší bylo, jak je na tom Lori. "Nechal si někdo z vás u sebe něco?" Zeptal jsem se tlumene.

Maya Allayí reaguje:

8.10.2017 (09:08)X

Debilní situace, ael ne neobvyklá. "Mě už párkrát zajali..."řekla jsem celkem ležérním tonem. "Už se z toho stává taková tradice. Pokud mě každé jaro nezavřou někam do sklepa, tak to není žádná prdel." rozesmála jsem se až nepatřičně na celou tuhle situaci, kdy mi přišlo, že se všichni tváří buď děsně podělaně, nasraně a nebo tvrďácky. "Mám v botě nůž." řekla jsem jim a natočila vnitřek levačky. Nožík skoro nešel vidělt, čouhal z něj jen malý kousek. "Teďka je ovšem správný čas si položit praktickou otázku, jak bude působit, jestli jim teďka utečem...protože v té chvíli selže celá mise. Můžeme to risknout a čekat, ale v tom taky nevidím moc logiky." Pokrčila jsem rameny, co mmi to svázané ruce za zády dovolily. "Osobně bych teda nás rozvázala a potomzase svázala tak, abychom se z toho byli schopní během pár sekund dostat a jen to svázaně vypadalo. Pro jistotu."navrhla jsem a podívala se význnamně na Lori, co tomu říká.

Dillon Hayes reaguje:

8.10.2017 (13:09)X

Mayi proslov o tom, že jí musí pravidelně unést mě pobavil, celkem jsem chápal, že po několika takových zkušenostech to člověk začne brát sportovně. "Jo, přesně kvůli tomu rozvazování jsem se ptal, jestli máme třeba nožíky, utíkat nejspíš nemá cenu, jsou daleko rychlejší než my, kdyby na to přišli včas, stejně nás ještě najdou a chytí," konstatoval jsem, jak vidím situaci. Dost jsem souhlasil s Mayi nápadem, nevíme co s námi budou chtít udělat a jestli se s nimi dá rozumně domluvit, takže bychom měli být připraveni na všechno.

Ug reaguje:

8.10.2017 (13:11)X

neruce řízříz Uga ruka. Ruka bolet. Ug lízat červená au au od ne ruka. Ona blabla... zas všichni blabla. "Ug hlad..." Zamumlu a koukám se po něčem, co dát jíst.

Randal Clark reaguje:

8.10.2017 (17:10)X

Zatiaľ čo ľudia riešili čo teraz, už som mal skoro ruky von z lana. Spútali nás síce kvalitne a pevne, ale už som bol zviazaný niekoľko krát a pevnejšie. Nepočítali s tým že dokážem prekĺbovať palce a zápästia. Hneď ako Maya dohovorí, rozviažem si ruky definitívne a pomaly sa rozhliadam či nie sme sledovaný kamerami alebo cez okno. Keď zistím, že nie " Súhlasím s Mayou a Dillonom. Nemá cenu snažiť sa o útek, ale sedieť tu bezmocne tiež nemienim. Nožík skry, ja vás previažem tak aby to nerozoznali a ukážem vám ako sa z toho potom rýchlo dosť v prípade potreby. Ak by tie laná boli poškodené, mohli by si toho všimnúť." Trošku si precvičím boľavé zápästia a prejdem k Lori a začnem ju rozväzovať, po nej k ostatným podla toho jak sú mi blízko.

Lori Vert reaguje:

10.10.2017 (10:50)X

"Utíkat nebudeme," pronesu v reakci na nápady, které se začaly objevovat. "Chtěli jsme je najít, a to se nám povedlo. Teď už je to jen na tom, jeslti se s nimi dokážeme domluvit." Děkovně na Randala kývnu a protáhnu si bolavá zápěstí. Svázali nás kvalitně, klobouk dolů před tím nováčkem, že se z toho dokázal tak rychle dostat. Obhlížím si místnost, kde nás nechali, a přemýšlím, co dál.

Nataniel Sanchez reaguje:

11.10.2017 (22:29)X

Na tom že nemá smysl, abychom někam utíkali se shodneme všichni, Randal nám ale pomůže, abychom tu neseděli svázáni jako pytle brambor. "A co budeme dělat v případě, že s námi nebudou chtít mluvit a spolupracovat?" Koukám na Lori, jestli máme jaký záložní plán. "Kdo s nimi vůbec bude mluvit a co jim řekneme, pokud nám dají příležitost?"

Dillon Hayes reaguje:

13.10.2017 (15:39)X

Poděkoval jsem Randalovi, když mě rozvázal, Lori byla už zase při vědomí. "Mluvit by s nimi měla.Lori, musíme jim říct, že jsme s nimi přišli vyjednat spolupráci, ale zatím se nezdá, že by je to zajímalo," odpověděl jsem Natanielovi.

Odpovídáte X

5.10.2017 (12:59) Odpovědět # X
vypravěč

Ug reaguje:

5.10.2017 (16:05)X

Ug koukat. Kolem samá potvora skok záda, jen divná skok záda. Ug vzít kyj. "Bumbum" Ug vrhnout proti hopzáda, než on skok záda na Ug.

Dillon Hayes reaguje:

5.10.2017 (16:13)X

Najednou se kolem nás vyrojili další, tentokrát ale jen klidně stáli a prohlíželi si nás. Vypadali klidně, ne že se nás chystají sežrat, jenže Ug to pochopitelně řešil po svém. "Ne, Ugu, dost! Neútočit!" Zamával jsem na něj rukama, aby se hned nevrhal po všem, co vypadá podezřele. Možná jsme našli ty, se kterými se máme spojit.

Ug reaguje:

5.10.2017 (16:16)X

Už chtít praštit po hopzáda. Ale maláčernovlas mluvit na Ug ne.... ludák divná...ale Ug zastavit. Ale jestli hopzáda Ug hopzáda, tak Ug zlá. nejdříve bumbum hopzáda a pak bum maláčernávlas. Ug nerad hopzada. Hopzada zlo. Hopzada štvat Ug mocmoc.

Ma'iq Lhář reaguje:

5.10.2017 (16:23)X

Než jsme se nadáli, už kolem nás byla hromada mutantů, které chtěl obr rozmačkat. Nedivil jsem se mu, ale zatím na nás neutočily. Zato obr ano. Tak jsem se mu vrhl pod nohy abych ho zastavil. "Ne." řeknu aby mi rozuměl. Dokonce mu ukážu kočičí oči, jelikož byl mnou tak fascinován, že by to mohlo vyjít.

Simon Rakoczy reaguje:

5.10.2017 (16:45)X

Jakmile se tu objeví další, jsem hned ve střehu, jenže se nezdá, že by nás chtěli napadnou, jsme už tak hodinu cesty od místa, kde jsme naposledy bojovali. "Je možné, že jsou to oni?" Zašeptám k Lori, nejsem si jistý, ani nevíme, jestli nám budou chtít pomoct, nebo nás zabít, až se dozví, proč jsme přišli, proto zůstávám v pozoru.

Ug reaguje:

5.10.2017 (16:57)X

Ug koukat a pak přijít čiči s ne.Koukám na čiči a zakroutím halvou. "Ug ne bumbum hopzáda ne bumbum ludák... čiči ťululu." Zasmát se ug a poplácat kočka po hlava.

Ma'iq Lhář reaguje:

5.10.2017 (19:39)X

Zafungovalo to, což mě potěšilo. Ale ne na dlouho, jelikož mě ten mutant zase poplácal po hlavě. Chtěl jsem mu jednu vrazit, ale to bych si spíš zlomil ruku než abych mu ublížil a tak jsem to nechal být a zase se vrátil na místo.

Ug reaguje:

5.10.2017 (19:42)X

Ug chápat" Ug jít za kočka. "Kočka fujfuj... holka říkat vy...kopat ve voda. uG fijfuj nevadit." Říkám a obejmu kočku. Sleduji přitom kolem ty hopzáda. Ug je nerad. Některá sice dobrá,, ale tato moc divná.

Randal Clark reaguje:

6.10.2017 (09:01)X

Hneď ako zaregistrujem mutantov vidím, že sú iný než tí pred tým. Neutočia a nepôsobia tak divoko ako predchádzajúci. Možno sme konečne našli tých Čo sme hladali. Zbraň skloním aby som nevyzeral nebezpečne, ale skôr než stihnem vôbec zamyslieť sa nad tým čo sa bude diať, zahliadnem Uga ako sa chystá na nich zaútočiť, Dillon ho naštastie zastavil ale môžem len veriť a modliť sa že si to tí Mutanti nezoberú osobne. Tých pred tým sme zabili len pretože nespolupracovali a boli tupí, ak títo su inteligentný tak nemáme šancu. Prejdem postupne k Lori a Mayi " Čo teraz, má niekto nejaký plán ako s nimi komunikovať? Čo ak nám nebudú rozumieť?" poviem pološeptom a v strehu čakám čo sa bude diať

Odpovídáte X

3.10.2017 (21:29) Odpovědět # X
Agatha Jefferson

Maya Allayi reaguje:

4.10.2017 (09:06)X

"no jo..."odvětila jsem Randalovi rádoby drzým tónem, který měl zakrýt mou podrážděnost a to, že zas někdo umřel. I když jsem toho dle neměla ráda, pořád to byl člen skupiny. Posadila jsem se na pařez obličejem do lesa pryč od ostatních. Zapálila jsem si cigaretu, ale vypadla mi z ruky, jak se mi třásly. A když jsem za sebou uslyšela výstřel, nadskočila jsem a už jsem nedokázala sve slzy kontrolovat. Nebrecela sem usedavě nebo nahlas. Jen mi prostě potichu tekly.

Agatha Jefferson reaguje:

4.10.2017 (09:09)X

Když vidím, co to udělá s Mayou, tak si zapalim cigaretu a dojdu k ni. "pojd, musime zase vyrazit. Není dobrý nápad se tady zdržovat."pohladim ji po rameni. Je mi líto, že je z toho takhle v prdeli... Já už takových věcí viděla hodně, v Paříži to byl celkem masakr... Ale i tak je mi teďka šíleně na nic.

Ma'iq Lhář reaguje:

4.10.2017 (09:25)X

Dočistím si plášť, který už zažil tolik poblití, že už mu to snad ani nevadilo. Odvrátím se od kouzelníka. Nemohl jsem snášet pohled na něj. Ale nakonec se nadechnu a obrátím se k němu. "lm 'akun 'aerif lakuma, wa'ana 'ukrih lakum, walakun kunt rajul ealaa qayd alhayat libaed alwaqt fi hadha alealam mueadiat." pronesu pomalu. Se svojí slovní zásobou bych toho moc neřekl. Neznal jsem ho ani ho neměl rád, ale furt to byl člověk. Pomalu se otočím a dojdu k Maye. " V... Pohodě?" zeptám se pomalu.

Randal Clark reaguje:

4.10.2017 (09:46)X

Dojdem k alanovej mrtvole zakrijem ho jeho bundou/kabátom. Bez slová postojím nad ním minútu, zapálim si a postupne kráčam k ostatným aby sme mohli vyraziť. Pozriem ešte na Mayu, je mi ľúto že ju to tak zobralo. Ale nemám nič čo by som povedal čim by som jej pomohol. Bude si musieť zvyknúť, všetci si časom zvyknú. Takýto je svet teraz, iný už nebude. Ešte dlho nie.

Maya Allayi reaguje:

4.10.2017 (09:52)X

Zavrtěla sem urputně hlavou. "Jo..jdeme!" Rekla jsem možná až příliš tvrdě. Zvedla jsem se. Směrem kde bývala živola Alana jsem se raději ani nedívala. Vzala jsem si ze země ruksak s věcmi a šla pomalu dál. Čekala jsem, až se ostatní přidají.

Dillon Hayes reaguje:

4.10.2017 (10:49)X

Simon mi tak nějak sebral pistoli a zastřelil s ní Alana. Ani jsem pomalu nestihl zareagovat. Pak bezeslov odešel a kocour začal žvatlat něco cizím jazykem, pomalu jak kdyby nějaké zaklínadlo. "Musiíme jí," souhlasil jsem s Mayou, bylo mi jí líto. Já pro cizí nebrečel, ale smrt jsem jaky nemiloval.

Bahati Massocolo reaguje:

4.10.2017 (14:16)X

"Díky," usmála jsem se na Randala, protože mě nejspíš zachránil, celkově kluci dělali co mohli. Byla jsem jim vděčná za pomoc. "Jo, musíme jít," muj hlas zněl dost chladně na to, že jsme tu právě někoho zastřelili. Katanu nebo její zbytel jsem nechala zaseklou v jednom z tech crapaudů a my mohli pokračovat v cestě. Doufala jsem, že už jsme blízko.

Odpovídáte X

3.10.2017 (17:47) Odpovědět # X
Vypravec

Dillon Hayes reaguje:

3.10.2017 (17:57)X

Než stihl vyjít můj plán, že ho zaměstnáme Ugem, Randal ho vyřídil takovým způsobem, že jsme všichni vypadali jako dobytci. Otřel jsem si z obličeje krev a znechuceně se oklepal nad zbytky toho, co jsem měl všude po oblečení. "Výborně, ještě že jsem se zbytečně nepřevlékal," podotkl jsem, to už se ale Maya obula do Randala. "Hádky později, měli bysme sebou teď hodit." Očima jsem sjel na Alana, který stále ležel pod větvemi, ještě žil, ale nevypadalo to, že na dlouho. Bahati sem už Agáthu volala, takže jsem čekal, co na to řekne ona, možná bude schopná mu pomoct.

Ug reaguje:

3.10.2017 (18:15)X

"Hodit?" Ug koukat na Dillon. "Ug hodit?" Koukat se kolem, než vycením zuby v úsměvu. "Ug hodit velká buum! Ug souhlasit... dobrá velká bum moc hopzada auau."

Randal Clark reaguje:

3.10.2017 (19:14)X

Neveriac pozerám na Mayu, ktorú som si až teraz všimol že sa zašíva na strome. Prebijem zbrane a podráždene volám " Piča? Som Piča čo dosť dobre zachránila Bahati pred tým aby skončila ako Alan alebo horšie. Čo si ty spravila z toho tvojho stromu?" Odplujem si a kráčam k Alanovi pozrieť sa čo sa ako na tom je aj s ostatnými a či sa dá niečo robiť.

Maya Allayí reaguje:

3.10.2017 (19:21)X

Toliko k rudovlasému andělovi. "Tak vole...přesně proto jsem taky lezla na strom. Protože jsem nechtěla skončit jako on." řekla jsem rozhořčeně. Budu za sraba? Tak ať...po těch předchozích bojích by se tomu divil jen kretén. "Jako jo, za to jsem ti vděčná a všechno, ale mohl jsi někomu něco udělat...ty jejich pancíře taky mohly někomu skončit zaseknuté v hlavě." zamračila jsem se, ale řekla to méně nasraně. Ug na nás cosik řval. "Ugu, yůstaň a nedělej nic!" přikázala jsem mu autoritativně. "A Dillone, neházej ty granáty, šetři je. A někdo proboha doražte Alana, na to koule fakt nemám..."řekla jsem do země a raději se ke všem otočila zády, aby nikdo neviděl, že začínám brečet.

Randal Clark reaguje:

3.10.2017 (19:30)X

"Nebol čas riešiť pičoviny. Ten mutant išiel skočiť, a ak by sa mu to podarilo, tak mame o mrtvolu naviac. Pár rán od šrapnelu proti smrti zoberem hocikedy." Poviem chladne. A prejdem k Aghate " Dá sa niečo s ním robiť, alebo to mam ukončiť" Poviem zachmúrene. Nemal som ho rád, arogantného idiota, ale furt to bol človek, a kolega. Ak sa nebude dať zachrániť tak to najmenej čo môžem sraviť je dopriať mu rýchlu smrť.

Nataniel Sanchez reaguje:

3.10.2017 (19:41)X

Asi to poslední co jsem si za svůj život přál bylo mít na sobě něčí vnitřnosti. Chtělo se mi zvracet, ale držel jsem se, došel jsem k ostatním a snažil se to rozdýchat. Bohužel, jakmile Maya zmínila něco jako "doražte Alana", můj žaludek to nedal a já omylem poblil Mai'qa. Nějak jsem si už nemohl pomoct, stačil mi jeden pohled na toho cukajícího se chlapa na zemi. 'Přece ho tu nezabijeme! Zachraňte ho!' Proletělo mi ještě hlavou.

Ma'iq Lhář reaguje:

3.10.2017 (19:47)X

Odvrátím se od záblesku, který mutanta roztrhal na kusy. Mezitím proběhla hádka mezi Mayou a tím kdo zabil mutanta. Moc jsem z toho nepochopil, ale podle hlasu jsem usoudil, že to nebylo moc dobrý. Nemám přehled o zbraních, ale tipuji, že to není moc dobrý, když tak deset metrů od vás bouchne granát. Přestanu se zaobírat kouzelníkem a raději si dojdu pro vak s jídlem, jelikož jsem ho nechtěl ztratit. Kopí také popadnu a rozhlédnu se kolem sebe. A přemýšlel zda mám ty štíty z mutantů odřezat nebo je nechat být. Jenže z myšlenek mě vytrhne slaný pach slz a nechutný pach krve a spálené země. A něčí obsah žaludku, který na mě někdo vyklopil. Už jsem zase cítil zesíleně. Měl jsem co dělat abych se na místě nepozvracel. 'Zase. Mě. Někdo. Poblil.' pomyslím si pomalu. Pak s vrčením ze sebe stáhnu plášť a začnu ho čistit, ale dále od ostatních.

Simon Rakoczy reaguje:

3.10.2017 (20:55)X

Bylo jasné, že Alana už nezachráníme a musel jsem souhlasit s Mayou, nedalo se dívat na to, jak tu sebou škube. Bohužel jsem si nebyl jistý, kolik je tu lidí, co už někdy někoho zabili. Soudě podle obsahu žaludku jednoho chlapce asi moc ne. Zhluboka jsem se nadechl, došel k Dillonovi a natáhl ruku, aby mi půjčil pistoli. "Bude to hned," konstatoval jsem, neměl jsem chuť to dělat nožem. Prostě jsem si půjčil jeho zbraň a prostřelil tomu chudákovi spánek. "Dík," vrátil jsem mu jí, dal si ruce do kapes a poodešel kus dál k tomu klukovi, co předtím zvracel. "Jsi v pohodě?" Chtěl jsem se ujistit a hlavně nějak přejít to, co jsem tu právě teď udělal. Nebylo to tak, že bych bez mrknutí oka zabíjel, to rozhodně ne, ale něco jsem za sebou už měl a nebylo potřeba nutit k tomu někoho z nich, když se do toho nikdo nehrnul. Jo, bylo to těžký, zabít někoho, kdo se tu s náma ještě den před tím smál a zašívali jsme mu rány, ale už nebyla jiná možnost, stejně by umřel, v horším případě by ho ty bestie rozsápaly ještě předtím, takhle tu najdou už jen tělo. Pohřbívat ho jsme za těchhle okolností nemohli.

Odpovídáte X

Strana 1 / 9, celkem 63 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz