Message writing help

Delete message

If you are author of this message, you can send yourself a link to delete this message.

If you are an admin of this guestbook, insert login and password.

Login:
Password:

zpět na stránku - on-hungergames.blog.cz

Name
Password (?)
E-mail
Home
Message
[ ? ]
  Write these letters:
Page 1 / 17, 163 messages  Next → RSS
24.1.2018 (16:34) Reply # X
dark-timesare-coming

Drake replies:

25.1.2018 (14:49)X

Zdravím,

ikonku umístíme na web v nejbližší době.

You are answering X

4.7.2017 (21:32) Reply # X
Ella E-mail

Drake replies:

4.7.2017 (23:54)X

Ahoj,

samozřejmě, že nemáme problém se slovenštinou. Dokonce tady nějaké hráče se Slovenska máme. A za gramatiku se neodebírají body, to sis asi špatně přečetla. Možná nechceme, abyste tady dělali až moc okaté chyby, ale určitě tady nejsme všichni skvělí přes gramatiku.

You are answering X

3.7.2017 (13:21) Reply # X
Beverly Hills

Drake replies:

4.7.2017 (10:56)X

Yup, to přežiji, to nech klidně, ale můžeš změnit font u nápisů "Notice Boardu" a "Navigation". A už k tomu věku. Ať jsi mladší o kolik chceš, měla bys vědět, že "inspirace" není totálně vyscreenovat web a vložit to do svého úplně stejně jen s tím rozdílem, že změníš boční obrázek, který ještě ke všemu neseděl do celého toho layoutu. :D Aspoň změníš obrázky, font, v podstatě všechno a dáš tam možná jen ten základ, podle kterého to vypadá podobně. Ne, že tam dáš i náš znak, což tam nedával žádnej smysl.

Taky bys mi mohla vysvětlit, proč si sem psala za mojí postavu - Nerva Keithsbone a potřebovala jsi vědět, kde jsou pravidla a chtěla jsi po mě změnit "nepřehlednej" design, když jsi ho skoro přebrala? :D Když už něco takového chceš, tak se přihlaš aspoň pod svou identitou.

Beverly hills replies:

4.7.2017 (11:44)X

Sem? Ale já do g-book nepsala jenom za BH. Ale do HG jsem ano napsala. Bylo to z důvodu že jsem chtěla převzat design a aby to nevypadalo jako kopírování nebo nějak to udělat. Srry že jsem to tak chtěla udělat ale už se to nestane. Ten font upravím. Bude to vše? Protože ještě se chci zeptat na register jestli tam můžu mít tu tabulku jako vy akorát šedou.

Drake replies:

4.7.2017 (16:28)X

Do měsíčního článku do komentáře jsi psala. Aspoň se přiznáš, což cením. :D Jaká tabulka u registru? Jako seznam splátců?

Beverly Hills replies:

4.7.2017 (17:00)X

Myslím tu tabulku malou "Register" a tam jak je nadpis Pravidla a pak rpg a hráčí atp.. Tak tu tabulku myslím :D

Drake replies:

4.7.2017 (20:40)X

Jestli nehodláš zkopčit pravidla, tak jako klidně. I když si podle mě myslím, že najdeš sto způsobů, jak to udělat úplně jinak. Si na to udělej speciální složku pro pravidla, ne? Ale jestli se ti to tolik líbí, budiž. Což by ale mohlo být už snad všechno, když tak už ber inspirace odjinud.

You are answering X

27.6.2017 (19:18) Reply # X
beverlyhills

Drake replies:

27.6.2017 (21:28)X

Hm, obrázek není zas tak složitý najít.

You are answering X

25.6.2017 (23:39) Reply # X
Beverly hills

Drake replies:

26.6.2017 (11:44)X

Čau,

Nope, not at all. It kinda pissed me off.

Tím, aby ses inspirovala jsem nemyslela, že si jen změníš barvy. Nevím, proč nám bereš úplně stejné ikony na fb, skupinu a youtube, když tohle zrovna NENÍ naše a na internetu je spousta volných ikon - což taky nechápu, proč tam máš rovnou všechny tři, ke všemu asi není potřeba mít i stejný ikonky, ne? Plus, proč máš náš (Kapitolský) znak stále v hlavičce, co to má společného s agenty - https://i.nahraj.to/f/1Kn3.png ? A https://i.nahraj.to/f/1K7r.png - tohle jsi jen převzala, ne inspirace. A já nevím, jestli to nevidíš, ale uprostřed (to vedle menu) je kus našeho obrazu a máš tam červenou, což ti nejde vůbec k pozadí, které máš vlevo. Inspirovat ses v podstatě mohla trochu jinak, než si jen vyscreenovat náš design a nacpat to tam, a pak jen změnit barvy, které toho teda moc nezměnily. Potom ti to na mobilním zařízení ten text trochu ujíždí někam, kam nemá. Je několik způsobu, jak to udělat úplně jinak a aby to vypadalo "podobně" jako to naše. Určitě jsem ale nechtěla, abys to měla stejný. Jinak v "Notice Board" - je snad potřeba mít měsíční článek a kontrolu her? Jako klidně si je měj, ale potřebuješ mít pořadí úplně stejný nebo vlastně naprosto identický (lel lelel). Jen doufám, že nehodláš dělat systém podle nás. Jestli chceš hráče a aby to nevypadalo jako přesná kopie jen s úpravou barev, tak bych ti radila, aby sis to udělala úplně podle svého "with zero inspiration" od nás. Klidně si udělej ten styl s menu vlevo a stránka o něco vedle, ale koukni se sama na mobilní zařízení, že to nevypadá zrovna nejlépe, kór když tenhle styl designu neumíš úplně ovládat. Hlavně bude fakt divné, když někdo navštíví tvoji stránku a bude znát naši, kde najdou úplně stejné díly. Jako je pěkné, že se ti náš design líbí, ale no tak... to do toho nechceš dát svoji snahu? Třeba to uděláš i hezčí než já. :D

Pokud to nehodláš ani tak změnit a prostě hrozně moc chceš a chceš to mít podobné jako my, tak si to tak udělej (úplně tu zkopíruj vše, co se dá), ale tím pádem už ti ani nebudu radit co a jak, a vůbec tě nadále podporovat. Pravděpodobně tě i nahlásím nebo to nechám spíše plavat, protože to rp nebude třeba ani dlouho aktivní. Pokud bude, tak ti gratuluji, ale... meeeh. A jestli prostě neumíš designy a potřebuješ s tím pomoct, s něčím ti málo pomůžu, ale určitě to NEBUDE vypadat jako to NAŠE, tady na HG - sice do toho nebudu dávat takový effort jako do svých designů, ale vytvořím to hezky nebo tak, aby se ti to líbilo (nebude to hned, volného času si teďka cením jiným způsobem). To však provedu jen s osvědčením, že nejsi nějaký troll, protože pomalu mi to tak přijde. Design se mi ti popravdě nechce dělat, protože jsem viděla upadat rpg docela rychle a zbytečně jsem třeba někomu vytvořila vzhled.

A taky... opravdu chceš mít rpg? Protože s tím, že si neuděláš ani vlastní design (ještě jsem neviděla pravidla a systém rp), mi trochu vrtá hlavou, proč si to vlastně děláš? Teď je spousta, spooooousta rpg, které potřebují hráče. Možná by ses mohla porozhlédnout a třeba najdeš něco s tématikou, kterou chceš. Třeba to nebude úplně stejné, ale něco s agenty tam bude společného. Jestliže Tě prostě láká ten post admina, tak ámen. Spíše si najdi někoho do dvojice, kdo bude mít svoje nápady. ;) Ale tím, že se budou nové textovky vytvářet jen proto, že chcete mít vyšší moc, tak to je trošičku průser. To bude potom všude jen samý, admin, admin a žádní hráči... to už rovnou můžete hrát skypové a facebookové hry, kde jsou zapotřebí jen dva hráči. Teď jsem to všude sjížděla a některé textovky celkově dost upadají, takže by bylo i fajn, kdyby si ostatní dlouhotrvající rpgéčka získávala nové hráče jako třeba jsi ty. A netvořila bych jen tak nové rpg, případně se třeba můžeš stát adminem na webu někoho jiného - určitě někdo potřebuje a hledá, znám z vlastní zkušenosti, že my stále hledáme.

Tohle je už moje konečná zpráva k celému tomu tvému blogu, jak se rozhodneš je teda na tobě. Každopádně ti tam nebudu ani koukat, ještě by mi třeba klepla pepka. Tak mě mile překvap!

Beverly hills replies:

27.6.2017 (17:33)X

Tu rpg hru bych samozřejmě netvořila jen tak. Tvořím jí mé skupině na hpd. Takže členů už hodně čeká. Ale i kdybych byla třeba další admin vaší rpg, hunger games jsem viděla jen jednou takže taky toho moc neznám. No, zkusím vše opravit a tak. Kdyžtak se už podívej .. A můžeš mi svůj názor napsat do komentářů toho článku.

You are answering X

23.10.2016 (00:16) Reply # X
Hayley

Drake replies:

23.10.2016 (12:46)X

Zdravím,

teď už jenom přijímáme spolupráci s rpg s delší životností.

You are answering X

9.10.2016 (21:47) Reply # X
GOTHAM

Drake replies:

10.10.2016 (12:52)X

Zdravím,

teď už jenom přijímáme spolupráci s rpg s delší životností.

You are answering X

17.9.2016 (12:04) Reply # X
Darby

Drake replies:

17.9.2016 (13:09)X

Ve svém kraji, ale nemusíš takhle psát příspěvky, není to nutnost. Jestli si chceš najít někoho ke hře, tak můžeš na chatu či ve skupině.

You are answering X

4.9.2016 (16:07) Reply # X
Dotaz

Drake replies:

5.9.2016 (16:33)X

Ahoj,

v pořádku, můžeš se zaregistrovat pod jinou, není problém. Pokud si pamatuješ v jakých jsi byla hrách nebo jaké jsi vlastnila postavy, stačí připsat do registrace.

You are answering X

15.8.2016 (21:15) Reply # X
Kerr

Diddi replies:

16.8.2016 (00:30)X

Zdravím,

ne, kromě volných vítězů tu takové volné postavy nejsou. Vítězové se však nesvěřují úplným neznámým.

Kerr replies:

16.8.2016 (20:46)X

Asi troje hry jsem tu hrála, ale právě na to nemám dostatek času několik dní v kuse, takže bych raději postavu, se kterou se spíš budu moci zúčastňovat nějakých akcí atd. Dobře, tak díky za info, založím si později nějakou svojí:)

Drake replies:

17.8.2016 (07:32)X

Jestli nemáš tolik času na hraní a chceš se zúčastnit akcí, tak si vytvoř jen obyčejného kapitolana nebo obyvatele do 13. kraje. Ti mají většinu akcí.

You are answering X

Page 1 / 17, 163 messages  Next → RSS
Powered by BlueBoard.cz