Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:


Spravedlnost dětem
Diskusní fórum


Příspěvky do diskuse jsou moderátorem vkládány s časovým odstupem.
Registrovaní uživatelé mohou svoje příspěvky vkládat přímo.
Jméno
Heslo (?)
Vzkaz
[ ? ]
 
  Opište:
Strana 1 / 30, celkem 300 příspěvků  Další → RSS
17.12.2014 (17:08) Odpovědět # X
???????

??? reaguje:

18.12.2014 (12:54)X

Pomáhat a angažovat se je v pořádku, a vydělávat peníze je taky v pořádku. Špatné je chtít na někom vydělat a předstírat, že to dělám z přesvědčení a dobré vůle. Jestli paní Nosková píše a zveřejňuje, ok. Když řekne, že jí jde o tohle, ok. Ale tady tvrdí, že „otcové potřebují umět sepsat svůj příběh tak, aby byl srozumitelný, poutavý a uvěřitelný“, protože „se nedokáží ve své kauze zorientovat“, že potřebují „mít text ve srozumitelné a kvalitní podobě a úhledných větách připravený pro úřady, soud, nejrůznější instituce a média.“ Svůj příběh mají spisovatelce předem poslat. Dobře, ať rovnou řekne, že to chce zadarmo, ok. Ale tvrdit, že MY potřebujeme takové příběhy „poutavě“ psát a dávat jí je, že NÁM pomůžou na úřadech, soudech, institucích a v médiích, to jsou nesmysly. Pomáhat si vydělávat lhaním, to není ok. (Vyvracet lži je taky práce )

Ale možná se mýlím. Paní Nosková, prosím, popište nám zde srozumitelně, poutavě a uvěřitelně, na co podle Vás, úřady, soudy, a nejrůznější instituce takové „poutavé příběhy“ potřebují, a jak to těm chlapům pomůže.

Odpovídáte X

16.12.2014 (08:46) Odpovědět # X
Kurs tvořivého psaní

??? reaguje:

17.12.2014 (10:04)X

Proč mi mažete odpověď? Můj názor je, že poškození otcové na nic nepotřebují srozumitelně poutavě sepsat svůj příběh. Co s ním budou úřady, soud a nejrůznější instituce asi tak dělat? Příběh potřebuje jen paní Nosková jako materiál pro své knihy příběhů, chlapům to bude nanic. Jen vyhodí pětikilo a 6 hodin času. Každý ať si ujasní, co jsou občanské postoje – vyjádření názoru, event. pomoc někomu, a čím si chce vydělávat peníze. Zaměňovat nebo míchat ty dvě věci nemůžete, jestli chcete, aby Vás brali vážně. Ať si to paní Nosková sama veřejně obhájí, psát umí a prostor tady má.

Odpovídáte X

5.11.2014 (09:30) Odpovědět # X
mates999

Odpovídáte X

1.10.2014 (09:26) Odpovědět # X
Juvenilní justice

Odpovídáte X

1.10.2014 (08:39) Odpovědět # X
Konference

Odpovídáte X

30.9.2014 (17:24) Odpovědět # X
Blog pani spisovateľky Noskove

Odpovídáte X

25.9.2014 (16:05) Odpovědět # X
mates999

Petr reaguje:

26.9.2014 (09:44)X

To je hezké ale oni potvrzují i ty rozsudky, které zamítají střídavku. Stále a stále potvrzují rozhodnutí nižších instancí.

Adikia reaguje:

27.10.2014 (16:43)X

Re Petr

Pšššt! To se tady nesmí říkat a musíš jen chválit každé nahodilé (náhodné) rozhodnutí ve prospěch střídavé péče.

Odpovídáte X

25.9.2014 (08:40) Odpovědět # X
Jan

Odpovídáte X

24.9.2014 (19:43) Odpovědět # X
Tom

Mamka reaguje:

25.9.2014 (10:19)X

Samozřejmě s těmi partnery to nebylo zrovna z mé strany životně úspěšné, ale i takový je život a když něco nejde tak to prostě nejde, naštěstí teď mám pocit, že tento problém je v mém životě do budoucna již zažehnán a že jsem nakonec měla štěstí, teď mám druhým rokem partnera a stále vše naprosto funguje. Nešlo ale jen o toto, to byl jen útržek z různých nařčení otce vůči mně, ale asi velmi zásadní když vidím jak i tady je mi to "vyčítáno". Nemyslím si, že bych k dceři přistupovala nějak velmi razantně, snažím se k oběma dcerám přistupavat tak, že se k nim chovám tak, jak bych chtěla aby se chovaly ony ke mně, takže rozhodně u nás prosím a děkuji funguje i z mojí strany, ale ona prostě řekne NE! a nešla třeba s odpadky protože by byla viděna spolužáky a to je pro ní ostuda a já protože ve výchově ctím pravidlo když něco řekneš tak si za tím stůj a dodrž to, jsem prostě na tom trvat musela až to vygradovalo - s košem nakonec sice šla, ale také týž den nebo maximálně druhý den k otci. Tam si postěžovala, otec mi zavolal někdy i před ní a křičel na mne ať se k ní chovám ohleduplně atd atd a ať se chovám jako matka na což jsem mu řekla že to se právě snažím..takže dcera měla politování od otce s utvrzením, že já to dělám špatně a ona je přece dítě a má právo celé odpoledne sedět u PC nebo běhat venku ... a bylo z toho několika denní i několika týdení odloučení. Já jsem v sobě měla pocit že nedělám nic špatného že se snažím jen dceru vychovat a k něčemu vést, takže jsem ji nechtěla "prosit" at přijde zas ke mně. Sociální pracovnice řekla že je dost stará a nutit ji nemůžeme a tam někde jsou začátky rozpadu vztahu mezi dcerou a matkou. Ono je těžké vyhovávat děti i v kompletní rodině, natož v takové rozpadlé rodině, kde se ještě navíc dělají naschvály a sráží se autorita mámy i její osobnost. A důvodem rozpadu manželství pro doplnění nebyl můj přítel, ale přítelkyně mého exmanžela, jenže dceři bylo nějakým způsobem vysvětleno, že to táta musel udělat, protože se mnou se už nedalo žít, takže vina je stějně na mojí straně.

Odpovídáte X

23.9.2014 (09:04) Odpovědět # X
Pro nekoho kdo nenapsal jmeno

Odpovídáte X

Strana 1 / 30, celkem 300 příspěvků  Další → RSS
Kniha od BlueBoard.cz